Forum Dyskusyjne Dragon Ball Online DBO

Pełna wersja: Smocze kule
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Chciałem zapytać co trzeba zrobić żeby smocze kule dropiły. Pamiętam jak kiedyś grałem że gdzieś były zaznaczone te kule z czego mogą dropnąć. Nie pamiętam jak to było :P. Pomoże ktoś Big Grin?


Tak przy okazji bo mam jeszcze jedno pytanie. Jak zdobyć skill "Increase Persisted Damage"??
Magiczny guzik szukaj, za Ciebie mamy to zrobić jak możesz zrobić to samemu?
Kocham Polskę za takich ludzi... Nie wiem co takie osoby jak ty mają w głowach... Ktoś potrzebuje pomocy to lepiej się pośmiać z niego zamiast mu pomóc ..
Bo takie osoby trzeba gnoić a nie dawać im wszystko jak na tacy.
Trochę samodzielności nie zaszkodzi. Później takie osobniki całe życie prowadzone za rękę idą na wybory...

PS: Na tym forum są poradniki o DB, szukałem.
Ja się z Ciebie nie śmieję, tylko daję Ci możliwość rozwinięcia umiejętności szukania, a o moją głowę się nie bój, bardziej Ty ze swojej skorzystaj ,bo wystarczyła minutka szukania i znalazłem, ale Ci nie pomogę, bo poczułbym się jakbyś mnie zawołał żeby Ci zadek podetrzeć ;]
Szukałem na tym forum poradnika nie wiem gdzie ty to widzisz chyba że Ci chodzi o smocze kule questowe ale nie o tych szukam informacji.... Szukam informacji o tych co po ich zdobyciu można dostać przemianę ssj. Kiedy szukam wsieci wyskakują poradniki do Dragon Ball Xenoverse. Nie jestem doświadczonym graczem i dlatego szukam pomocy u bardziej doświadczonych graczy ale widzę że same osoby które mają wyjebane na nowych graczy i wolą nie pomagać tylko użyć kilku nie przyjemnych słów. Dziękuje bardzo za taką pomoc jeżeli nie macie nic konkretnego do napisania najlepiej się nie wypowiadajcie...
(03-09-2016 08:35 AM)Czesti97 napisał(a): [ -> ]Witam. Chciałem zapytać co trzeba zrobić żeby smocze kule dropiły. Pamiętam jak kiedyś grałem że gdzieś były zaznaczone te kule z czego mogą dropnąć.

Cytat:Najpierw musimy założyć zielony chip i czekać na event na kule (obrazek powyżej).
W Korei godziny są stałe, jednak najprościej powiedzieć że jest to cały weekend.
W Tajwanie jest różnie, rozpiski eventów można wygrzebać gdzieś na forum.
Kiedy już będziemy w grze podczas eventu musimy spotkać mobka który na minimapie oznaczony jest kulą. Pamiętaj, że nie z każdego mobka wylatują kule bo byłoby za łatwo. Nie ma żadnego wzoru na szansę zdobycia kuli z moba. Wszystko zależy od sposobu, miejsca oraz szczęścia. Najpopularniejsza wersja głosi że mobek powinien być w przedziale +-5lvl od Ciebie, chociaż są osoby które twierdzą że kule wylatywały im z jeszcze silniejszych bądź jeszcze słabszych mobków.

Meroth-Sama
Źródło http://dbmmo.net/showthread.php?tid=16&h...mocze+kule

Jedyne nieaktualne info to to, że trzeba mieć jakiś chip. Teraz trzeba scouter z funkcją szukania kul. Poza tym nic się nie zmienia, trzeba czekać aż będzie włączony event i szukać po minimapie mobków-kul.

I kto tu ma wyjebane? Chyba ci którym nie chce się szukać.(03-09-2016 08:35 AM)Czesti97 napisał(a): [ -> ]Tak przy okazji bo mam jeszcze jedno pytanie. Jak zdobyć skill "Increase Persisted Damage"??

Tak jak każdy inny skill. Wpakować w niego SP
Tummi Wiesz może kiedy są te eventy ze smoczymi kulami?? Wszystkie informacje co znalazłem są z serwerów zamkniętych no i jak widać w tych godzinach nie ma kul.
(03-09-2016 01:05 PM)Czesti97 napisał(a): [ -> ]Tummi Wiesz może kiedy są te eventy ze smoczymi kulami?? Wszystkie informacje co znalazłem są z serwerów zamkniętych no i jak widać w tych godzinach nie ma kul.

Oficjalne serwery są zamknięte.
Na serwie DBO:G (prywatny) jeszcze nie ma eventu na DB. W przyszłości Daneos wprowadzi. Nie wiadomo w jakich godzinach będzie.
W takim razie dzięki za pomoc. Można zamknąć temat.
Przekierowanie