Forum Dyskusyjne Dragon Ball Online DBO
Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3-Online szukam graczy - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne Dragon Ball Online DBO (http://dbmmo.net)
+-- Dział: Gry (/forumdisplay.php?fid=68)
+--- Dział: Inne Gry (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3-Online szukam graczy (/showthread.php?tid=1757)

Strony: 1 2

Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3-Online szukam graczy - jupia12345 - 02-07-2015 08:11 AM

Witam szukam graczy do gry Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3 przez internet na emulatorze dolphin wii jeżeli jest ktoś chętnych to zapraszam, jeżeli uskłada się więcej graczy to można by zrobić jakiś mały turniej.

RE: Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3-Online szukam graczy - alibanda - 04-07-2015 10:36 AM

Możesz podać linki skąd można to wszystko pobrać to chętnie się przyłącze i mały poradnik jak wszystko zrobić

RE: Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3-Online szukam graczy - tafit - 04-07-2015 11:12 AM

No chociaż linki podaj i nakieruj co gdzie i jak Big Grin też chętnie pogram ^^

RE: Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3-Online szukam graczy - jupia12345 - 06-07-2015 06:54 PM

Ok niema problemu Smile Kto chce pograć niech pisze do mnie na priv wszystko wytlumacze co i jak :P

RE: Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3-Online szukam graczy - LegendaryBrolly - 06-07-2015 08:55 PM

Wstaw to wszystko tutaj. Będzie łatwiej każdemu wraz z Tobą. Ja mam na epcsxe ale bez możliwości gry przez neta. Czekam na linki ;P

RE: Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3-Online szukam graczy - jupia12345 - 06-07-2015 09:20 PM

Tutaj macie link do calej gry : https://thepiratebay.am/torrent/4023384/...]_[MULTi5]

Link do emulatora wii: http://www.dolphin-emulator.com

Za jakis czas dodam poradnik jak grac online, najlepiej jakby kazdy posiadal pada bo na klawiaturze za bardzo nie ugra Big Grin

RE: Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3-Online szukam graczy - songogu - 07-07-2015 06:07 PM

Wtrace tylko swoje 3 grosze. Jeżeli grałeś na pcsx i chodziło Ci słabo, nie łam się. Dolphin działa lepiej

Milej gry życzę

RE: Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3-Online szukam graczy - LegendaryBrolly - 07-07-2015 07:30 PM

Chodziło mi znakomicie, ale testuje dolphin i nie ma porównania jeśli chodzi o jakość. Czekam na twój poradnik, chyba, że sam dojdę do tego jak zagrać jeśli popatrzę nad tym Smile

RE: Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3-Online szukam graczy - Galaxy - 11-07-2015 02:10 PM

Ze swych obserwacji dodam iż emulacja w środowisku Dolphin wiąże się z częściowo zmodyfikowaną formą sterowania będącą odzwierciedleniem domyślnych ustawień konsol WII/Gamecube, naturalnie istnieje możliwość ewentualnej zmiany po przez spersonalizowanie swych indywidualnych ustawień.
Sam emulator dzięki swym stosunkowo niskim wymaganiom zapewnia niezwykle komfortową rozgrywkę,
jednocześnie bardzo gorąco polecam wszystkim wersję gry zawierającą oryginalną ścieżkę dźwiękową.

RE: Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3-Online szukam graczy - LegendaryBrolly - 11-07-2015 03:22 PM

pitolenie pitoleniem, zagrasz z nami? Big Grin