Forum Dyskusyjne Dragon Ball Online DBO
DBOG czy będzie istniało? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne Dragon Ball Online DBO (http://dbmmo.net)
+-- Dział: Gry (/forumdisplay.php?fid=68)
+--- Dział: Dragon Ball Online (/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: DBO Private Server (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- Wątek: DBOG czy będzie istniało? (/showthread.php?tid=1970)DBOG czy będzie istniało? - szczunek - 24-04-2017 08:12 PM

Witam,

Dowiedziałem się że ruszyło DBOG i od razu zalogowałem się i gram. Ale są słuchy że serwer zaraz zostanie zamknięty oraz że "markiet" to wyłudzanie nr kart płatniczych a ich nie da się tak łatwo zmienić. Co o tym sądzicie? Gra podziała dłużej czy zaraz będzie jej upadek?


RE: DBOG czy będzie istniało? - SzczeepanSan - 25-04-2017 10:40 AM

Na pewno ścigneli Daneosa (twórcę DBOG) na fejsbuku - zablokowali mu fanpage.
Teraz jest w dziwnym stanie "Pre Open Alpha" czyli w stanie przed "Open Alpha". To pewnego rodzaju zabieg, aby użytkownicy grający i dotujący nie mieli pretensji, jak serwer przestanie działać, co raczej nie nastąpi - chyba, że ktoś Daneosa do tego by zmusił.
Gra działa dość długo i raczej nie widzę zagrożenia aby przestała istnieć.
Czy skończy się ta Pre Open Alpha? Raczej nie. Kasa spływa, brak konkurencji, można ciekawiej spędzać czas niż kodować DBO - motywem przewodnim dla Daneosa jest kasa i tylko dlatego ten serwer powstał.

Co do marketu i kart płatniczych nie wypowiem się, nie znam tematu.


RE: DBOG czy będzie istniało? - kafaros - 25-04-2017 11:07 AM

Danon nie ma żadnych praw autorskich do DBO jak i do DB więc tak na chłopski rozum Namco ma oficjalne prawo się dopierdzielić do projektu z którego osoba postronna czerpie profity. Namco sobie poczeka i weźmie to co jest jego.


RE: DBOG czy będzie istniało? - szczunek - 25-04-2017 12:34 PM

Właśnie dlatego się zastanawiam. Nad tym ale z drugiej strony ile jest OTS czy prywatnych serwerów WoW-a. Poza tym to DBOG to porażka co chwile lag na 2s. zmienione skanery a po okolo 1h-1,5h afk gra crashuje... Ale to DBO. Mam nadzieje ze te błędy naprawia i będzie git.


RE: DBOG czy będzie istniało? - Tummi - 25-04-2017 07:42 PM

Może jak zaczną ludzie bojkotować i przestawać płacić to wtedy znowu coś pomajstruje z większymi update'ami albo puści oficjala.


RE: DBOG czy będzie istniało? - VegitoSan - 27-04-2017 03:55 PM

Fajnie by było zagrać w Open Betę. Czekam już długo chyba jak wszyscy. No ale są update'y. Wierzę że zagram w to lato już w normalną Betę ale kto wie.
Odnosząc się do optymalizacji gry. Nie jest najlepiej, najgorszego komputera nie mam ale w Korinie 10-15fps (normalnie 50-60) to troche przesada xD. Ja jedyne crashe jakie spotkałem to te gdy odpalam gre, raz mi się odpali albo sie nie odpali. Zostawiałem komputer na noc po tokeny, jedyne co było to zmniejszona ilość fps rano (restart kompa był wymagany do normalnej gry). Co do lagów i dc, ostatnio je widziałem na początku Pre bety, gdy jeszcze była dla zamkniętej grupy użytkowników.

Ah a jeszcze co do tego że daneos leci pod hajs, zapewne tak, ale updatuje dość często. Między 2016/2017 ucichło troche jesli chodzi o coś nowego w grze, ale teraz marzec/kwiecień update jest praktycznie co tydzień. Po mału leci.

Xd


RE: DBOG czy będzie istniało? - rambo721 - 12-05-2017 12:57 PM

Ja Gram Na globalu usprawnili serwer :3 Bugi są ale duzo mniej !
Za to minus taki że nie ma z kim pograć :/


RE: DBOG czy będzie istniało? - VegitoSan - 12-05-2017 02:08 PM

Nikomu sie nie chce grac skoro wiedzą ze ich postacie zostaną zresetowane.


RE: DBOG czy będzie istniało? - odkurzacz - 17-06-2017 10:22 AM

Czyli podsumowując DBOG jest dalej pre open alpha i nie za bardzo opłaca się grac?


RE: DBOG czy będzie istniało? - Tummi - 19-06-2017 03:20 PM

Idąc tym tokiem myślenia, mogę powiedzieć, że w żadną grę się nie opłaca grać bo to strata czasu, bo się znudzi albo ją przejdziesz :P