Forum Dyskusyjne Dragon Ball Online DBO
Problem po resecie skilli za pomoca ksiazki z item shopu - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne Dragon Ball Online DBO (http://dbmmo.net)
+-- Dział: Gry (/forumdisplay.php?fid=68)
+--- Dział: Dragon Ball Online (/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Problemy (/forumdisplay.php?fid=52)
+----- Dział: Problemy w Grze (/forumdisplay.php?fid=44)
+----- Wątek: Problem po resecie skilli za pomoca ksiazki z item shopu (/showthread.php?tid=1974)

Problem po resecie skilli za pomoca ksiazki z item shopu - ksiadz666 - 10-05-2017 01:45 PM

Witam jak w temacie. Mam 41 lvl fightera i kupilem ksiazkena reset skili w item shopie. Po resecie okazalo sie ze fajnoe pieknie zwrocilo mi 40 skil pointow ale rowniez zresetowalo mi skile z time line questow takich jak defense latanie czy dash. Ponadto w master klasie niemoge dodac w zaden skill. A master klase posiadam. Moge nosic sub wepon. Problem trwa od 3 dni i probowalem go naprawic na wiele sposobow. Wlaczanie wylaczanie gry rozbieranie do naga robienie questow. Mam jeszcze teorie z wbic lvla nastepnego ale jeszcze nie probowalem. Prosze o pomoc. Z gory dzieki.SSJ

RE: Problem po resecie skilli za pomoca ksiazki z item shopu - SzczeepanSan - 10-05-2017 08:34 PM

jeśli to problem na DBO:GLOBAL to musisz pisac do nich. Zawsze przy resecie skili dostaje się spowrotem TLQ skile, u Ciebie coś poszło nie tak, więc muszą Ci to ręcznie naprawić.

RE: Problem po resecie skilli za pomoca ksiazki z item shopu - kafaros - 10-05-2017 11:20 PM

To jest alpha lub beta, gra może jest w 30% skończona, więc sie nie dziw, i tak zaniedługo lub długo będzie reset.

RE: Problem po resecie skilli za pomoca ksiazki z item shopu - VegitoSan - 11-05-2017 03:08 PM

https://forum.dbo.global/index.php?thread/18603-in-game-chat-commands/
Powinno Ci to pomóc w jakimś stopniu.
Jeśli nie widzisz tematu, prawdopodobnie musisz sie zalogować na forum.

RE: Problem po resecie skilli za pomoca ksiazki z item shopu - ksiadz666 - 15-05-2017 03:01 PM

napisalem do suportu i odpowiedz brzmi nastepujaco.

Daneos posted 05/15/2017 03:49:36 PM
Hi,

unfortunately we are unable to restore the passives.

regards

swietna pomoc. wywalilem real chajs na skillboka a oni mnie wydymali...

RE: Problem po resecie skilli za pomoca ksiazki z item shopu - Squallx5 - 15-05-2017 05:45 PM

i tak to jest alfa i jak będzie to na becie oddadzą Ci cash pointy chyba ze kupiłeś od kogoś książkę za realna kasę to trudno. A ten 41 możesz szybko wbić, co tydzień możesz sobie resetować skille więc możesz sobie zrobić fightera energy a później zmienić na fizycznego.