Forum Dyskusyjne Dragon Ball Online DBO
Aktywni polscy gracze - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne Dragon Ball Online DBO (http://dbmmo.net)
+-- Dział: Gry (/forumdisplay.php?fid=68)
+--- Dział: Ngoc Rong (/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Wątek: Aktywni polscy gracze (/showthread.php?tid=2022)

Strony: 1 2

Aktywni polscy gracze - szczepix - 07-07-2017 02:00 PM

Jeśli ktoś tu trafi, niech wie, że cały czas Polacy w to grają.
Aktualnie jest nas pięciu. Klan elite dbz. Klan jest pełen(przez nasze 2 konta), jeśli ktokolwiek chciałby dołączyć do najlepszego Polskiego klanu, niech napisze tutaj posta z nickiem w grze, a na pewno do nas dołączy. Chętnie pomożemy w misjach, poznaniu gry oraz rozwinięciu postaci do jak najlepszego poziomu. Mam nadzieję, że będzie nas więcej Smile
PozdrawiamExclamation

RE: Aktywni polscy gracze - Mailo - 08-07-2017 07:58 PM

Ja gram jak coś to nick GenialnyZolw

RE: Aktywni polscy gracze - szczepix - 08-07-2017 09:51 PM

Napisze dzisiaj ew. jutro do kolegi zeby jakies miejsce zwolnil

RE: Aktywni polscy gracze - Feniek - 09-07-2017 12:56 AM

Ja bym mógł dołączyć, ale przed chwilą jakiś ch*j mnie dodał i mnie zablokował w klanie :x
w sensie nie moge (nie wiem) jak usunąć ten shit

RE: Aktywni polscy gracze - szczepix - 09-07-2017 08:17 AM

Ogólnie wysyłajcie podania do elita dbz. Leader(raito) napisał, że będzie przyjmował i usuwał drugie konta na bieżąco :)Feniek prawdopodobnie Cię tam wziął i dał leadera. Nie da się usunąć klanu. Musisz kogoś znaleźć kto dojdzie do Twojego klanu dać mu leadera i samemu uciec Wink
Miałem kiedyś ten sam problem. Wysyłałem zaproszenia do wszystkich noobków i gdy któryś przyjął zapka, sam odszedłem Smile

RE: Aktywni polscy gracze - damias3 - 09-07-2017 10:04 AM

Z ciekawości wbiłem na stare konto humana żeby zobaczyć jak wam idzie
i widzę że Raito ładnie zaopiekował się moim starym kontem czikago aż duma mnie rozpiera :P
A myślałem że ta gra jest na wymarciu xd
Powodzenia w kopaniu brazoli Smile

[attachment=198]
[attachment=197]
[attachment=196]

Jak tam uczeń janusz?

RE: Aktywni polscy gracze - Feniek - 09-07-2017 10:15 AM

(09-07-2017 08:17 AM)szczepix napisał(a):  Ogólnie wysyłajcie podania do elita dbz. Leader(raito) napisał, że będzie przyjmował i usuwał drugie konta na bieżąco :)Feniek prawdopodobnie Cię tam wziął i dał leadera. Nie da się usunąć klanu. Musisz kogoś znaleźć kto dojdzie do Twojego klanu dać mu leadera i samemu uciec Wink
Miałem kiedyś ten sam problem. Wysyłałem zaproszenia do wszystkich noobków i gdy któryś przyjął zapka, sam odszedłem Smile

problem w tym, że jest jakieś ograniczenie? Bo klikając z alternatywnego konta nie mogłem dodać swojej drugiej postaci.

RE: Aktywni polscy gracze - szczepix - 09-07-2017 10:16 AM

Prawda, Raito ładnie się opiekuje kontami Smile Feniek, jeśli Ci nie wyjdzie z wrzuceniem kogoś do klanu, ja mam tam jakieś drugie konto. Ustawimy się wtedy dasz mi leadera i już Smile Napewno nie dzisiaj bo zaraz do roboty lecę do 23.

RE: Aktywni polscy gracze - Feniek - 09-07-2017 11:41 AM

Jak nie przypomnę sobie hasła na nameka to dam znać. Zobaczę czy w ogóle chce mi się grać czy to taki jednodniowy pomysł Big Grin

@edit:
odzyskałem nameka. Lepiej nim grać czy saiyanem?

RE: Aktywni polscy gracze - szczepix - 09-07-2017 01:56 PM

Latwiej jest saianem. Namkiem jest ciezej na poczatku ale pozniej jest kozak Wink itemki jakies tez mamy, wiec dostalbys cos w dobrej cenie