Forum Dyskusyjne Dragon Ball Online DBO
Gdzie się podziały, tamte prywatki.... - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne Dragon Ball Online DBO (http://dbmmo.net)
+-- Dział: Gry (/forumdisplay.php?fid=68)
+--- Dział: Dragon Ball Online (/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: DBOGlobal (/forumdisplay.php?fid=81)
+---- Wątek: Gdzie się podziały, tamte prywatki.... (/showthread.php?tid=2366)

Gdzie się podziały, tamte prywatki.... - bybejita - 21-05-2018 11:16 PM

Halo?! Ja sie pytam gdzie są wszyscy... najlepsza gra świata wróciła a tutaj nie ma nikogo... Jak wam nie wstyd... Gdzie te Szczepany i LauSany, gdzie H4my i Oldbiki... Gdzie Aszitamy i Strajdery gdzie te Walczaki na tych ultimach i Xaxy na Clawach, gdzie te Hishiroxy i Volkenixy na tych jebanych OP Shadow Warriorach? RED RIBBON BĘDZIE ZNÓW NA SZCZYCIE Sad. Gdzie ten Dzięgielewski na tym healerze... chociaż on zamoczył i panna go pod pantofel wzięła... GDZIE TE NOLAJFY? No gdzie te rude blondyny co robio kariere na Jutubie? Nawet bym Lecha zdzierżył...
Nic tylko Paradajsy fawele małpy brudasy latajo na tym serwie z jakimiś Mussolinimi, prawdziwych Czarnuchów już nie ma. JarekB kurwa przestań oglądać te filmy weź się w garć potrzebujemy twojej mentalności, pod twoją dyktaturą zaprowadzimy porządek na tym serwerze. Wołaj kolegów z KR i koniec z Brazolami. TURANKSU wołaj tego "Świerzaka" z tej Irlandii kurwa na hamburgerach nie zarobi dużo... SONGOGU KORDKI I INNE PANY DEJCIE MOCY!!!

GRAMY GRAMY GRAMY

Z góry przepraszam jak kogoś pominąłem a chuj nie przepraszam :P

RE: Gdzie się podziały, tamte prywatki.... - SzczeepanSan - 22-05-2018 09:59 AM

ja czekam na następny lvl cap. Ten co jest teraz przecież za szybko bym wbił xD

RE: Gdzie się podziały, tamte prywatki.... - Kordek - 22-05-2018 02:38 PM

Kordki nie majo mocy xD

RE: Gdzie się podziały, tamte prywatki.... - Jarek Bachanek - 22-05-2018 02:59 PM

To było dobre xD A tak poważnie, ja już o tej grze zapomniałem i to jest dla mnie zamierzchła przeszłość. Po za tym od tygodnia mam nowy komputer i czeka na mnie XV2, DBFZ, kilka gier OP i jakieś 60 innych gier do zagrania (m. in. seria Wiedźmin). Naprawdę uważasz że będę się przejmować jakimś chujowym mmo, w którym nawet nie ma nowego kontentu ? Bitch please :P

Po za tym skoro wspomniałeś o brazolach, jaka gra - tacy gracze xDDDDD

RE: Gdzie się podziały, tamte prywatki.... - songogu - 22-05-2018 04:40 PM

Ja jestem caly czas przecie, szukam okazji posmieszkowac a nie ma z kim :<

RE: Gdzie się podziały, tamte prywatki.... - Yogan - 25-05-2018 01:58 PM

To może odbanować Francuza, na pewno będzie ciekawie wtedy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

RE: Gdzie się podziały, tamte prywatki.... - songogu - 25-05-2018 04:32 PM

Prędzej ściągnę bana lechoidom niż wpuszcze na forum to scierwo. Dziwię się że na dbog jeszcze mu perma nie dali

RE: Gdzie się podziały, tamte prywatki.... - Feniek - 26-05-2018 03:02 PM

(25-05-2018 04:32 PM)songogu napisał(a):  Prędzej ściągnę bana lechoidom niż wpuszcze na forum to scierwo. Dziwię się że na dbog jeszcze mu perma nie dali

Ja tam od zawsze byłem za unbanem Goku Jeden taki typ jest potrzebny na forum bujubuju

Ale fakt, na forum trochę się zrobiło jak na westernie czy innej pustyni:
[Obrazek: eGjT9-YJQ4aH_l_gOPn91Q.png]

RE: Gdzie się podziały, tamte prywatki.... - Kordek - 27-05-2018 12:45 AM

Bo dbo to wskrzeszany, ledwo chodzący trup. Tylko zapaleni fani DB będą w to grać.
A forum poradniki ma, nikt nic nie pyta bo wszystko wiadomo.
Gdzie się podziały te wszystkie noobki... nic nie wiedzące.

RE: Gdzie się podziały, tamte prywatki.... - songogu - 27-05-2018 02:35 PM

Nigdzie, bo shout box schowany