Forum Dyskusyjne Dragon Ball Online DBO
Dragon Ball Another Universe! - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne Dragon Ball Online DBO (http://dbmmo.net)
+-- Dział: Gry (/forumdisplay.php?fid=68)
+--- Dział: Inne Gry (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Dragon Ball Another Universe! (/showthread.php?tid=2369)Dragon Ball Another Universe! - Laptor - 04-06-2018 08:22 PM

Witam,
Dragon Ball Another Universe (dalej: DB AU), jest to gra forumowa, inaczej nazywana PBF'em.

Na wstępie czym jest pbf? Jest to skrót od Play By forum. Jak sama nazwa wskazuje, w grę gramy poprzez pisanie postów opisowych na forum. W poście możemy zawrzeć myśli naszej postaci, działania zgodne z mechaniką gry (np. nie możemy wymyślić sobie, że znajdujemy jakiś przedmiot, albo, robić w poście innych cudów natury, które na logikę są bezsensu). Możemy stworzyć własną postać, i wcielić się w nią, przemierzając świat jaki oferuje DB AU.

Postać stworzoną przez nas najpierw trzeba opisać (wygląd, charakter, jej historię), a potem możemy ją rozwijać poprzez przygody i treningi, sagi, konkursy, eventy. W grze możemy być kim chcemy, imperatorem, pijakiem, androidem, nameczaninem, dowódcą wojsk, może twórcą smoczych kul... A może chcemy osiągnąć moc Boga? To wszystko w naszym świecie jest możliwe, jednakże z całą pewnością wymaga poparcia fabularnego. Każdy musi pomału osiągać swój zamierzony cel, niekiedy droga nie jest łatwa.

Forum PBF, jakie oferujemy z pewnością skierowane jest do ludzi ambitnych, z wyobraźnią. Oferujemy wam nieskończoną liczbę możliwości, w zamian za czas. Jeżeli lubisz patrzeć jak coś rośnie z niczego, lubisz gry, nad którymi trzeba czasami pomyśleć, przemyśleć swój ruch, czy kwestią, którą się wypowiada, to nie czekaj dłużej, tylko wejdź na forum, a następnie na discorda (w ogłoszeniu forum), gdzie z pewnością pomożemy w pierwszych krokach gry.

Jeżeli chcecie więcej informacji, znajdziecie mnie na discordzie.

Link do forum: http://dbanotheruniverse.forumpolish.com/ tutaj czeka na was więcej informacji, jak opis fabuły forum i tak dalej.