Forum Dyskusyjne Dragon Ball Online DBO
SIEMANO WRÓCIŁEM - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne Dragon Ball Online DBO (http://dbmmo.net)
+-- Dział: Ogólne (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: O wszystkim i o niczym (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: SIEMANO WRÓCIŁEM (/showthread.php?tid=2370)

SIEMANO WRÓCIŁEM - Lechurion - 09-06-2018 05:19 PM

No witam po latach rozłąki "przyjaciele" Jak się pewnie domyślacie Lechu z tej strony. Opowiem wam zajebistą historię, siedzę sobie któregoś dnia i patrzę w ścianę no i tak nagle pewna myśl przeszyła moją skroń. Ciekawe co na tym forum dboommo słychać co na nim siedziałem za gówniaka i z którym łączy mnie więź nie do wytłumaczenia. No to wbiłem sobie pochodziłem po forum poczytałem i znalazłem posty w których ludzie za mną tęsknią. Nie powiem łezka mi się zakręciła w oczku. I teraz takie moje pytanie: Co tu się do Ku%#@y nędzy odwaliło z tym forum? Zdechło na cacy? Zero ruchu jakieś posty o gównianych gierkach śmieci itp itd. Doprawdy żal, kiedyś to było tu centrum DBO a teraz piszą tu tylko admini. No więc skoro tyle jest osób, które chcą żebym tutaj powrócił to spoko ALE:

1. Odbanujcie mi moje main konto Yoshimitsu bo chcę na nim siedzieć a nie na tym gównianym z którego do was pisze teraz, doprawdy odpokutowałem za swoje grzechy, które no nie oszukujmy się wprowadzały troszkę życia w to zastygłe forum. Dojrzałem i już nie będę odwalał ryżu no chyba, że jakiś pionek do mnie wystartuje Smile

2. Odbanujcie moich wiernych pretorian L2Pnoob i Masacre

No i w sumie to tyle nie są to chyba jakieś wygórowane wymagania. Kwestia kliku kliknięć myszą władcy Szczepana Smile

Aaaa i do gierki wróciłem i niebawem odbuduję moją potężną jedynie Polską gildię Smile nick mój "Lechurion" Bo ktoś mi za%$#ał Lecha :/

[Obrazek: 8a8deed85db86.jpg]

No i to tyle mam nadzieję, że jakiś admin napalony nie zbanuje mi tego konta po przeczytaniu pierwszej linijki posta pozdro i mam nadzieję do usłyszenia forumowa społeczność Smile

RE: SIEMANO WRÓCIŁEM - Feniek - 10-06-2018 09:21 AM

Jeszcze tylko Francuz i forum wróci do życia :P

RE: SIEMANO WRÓCIŁEM - Kordek - 10-06-2018 09:23 AM

Hmm... nie. Gdybym miał nadal moce admina to mógłbyś mnie nazywać napalonym adminem Smile Ale w sumie co mnie to.

DBO to biedna gra, mało contentu, a dzieci sprzed 5 lat dorosły i głowy im w dupie a nie jakieś debeło xD

RE: SIEMANO WRÓCIŁEM - songogu - 10-06-2018 09:24 AM

I żegnam chłodno