Forum Dyskusyjne Dragon Ball Online DBO
[TW] [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne Dragon Ball Online DBO (http://dbmmo.net)
+-- Dział: Gry (/forumdisplay.php?fid=68)
+--- Dział: Dragon Ball Online (/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Wersja Tajwańska (/forumdisplay.php?fid=8)
+----- Dział: Zimowy Turniej Budokai (/forumdisplay.php?fid=55)
+----- Wątek: [TW] [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow (/showthread.php?tid=318)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Toichi - 31-01-2013 07:47 PM

Ale Yoshimitsu ten temat jest lepszy do dyskusji na ten temat, bo nie będzie się o tym rozmawiało temacie do zapisu Wink .

A co do wpłaty... np. w moim przypadku 1kk na 43lvl to trochę dużo. Wiem że to może się wydawać komuś dziwne ale to pół mojego majątku Big Grin . Nie dałoby się tego ciut zaniżyć ? Ja na razie nie wyrażam chęci do uczestnictwa, ale dla innych to może się okazać zbawieniem :P . Np. 800 - 900k . Na takim LvL'u wiele osób jeszcze nie zna opłacalnych i dobrych sposobów zarabiania. Chociaż z drugiej strony to nagroda by była wiele mniejsza... no nie wiem czy mój pomysł jest dobry czy zły xD

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - kosa - 31-01-2013 07:49 PM

mogę zmniejszyc ale mniejsze skladki= mniejsza nagroda

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Toichi - 31-01-2013 07:53 PM

No właśnie dlatego nie wiem czy ten pomysł jest dobry czy zły :P Ale może, ale może uczestniczyło by wtedy więcej ludzi (z resztą Nameczanów i Majinów tez Big Grin). Wtedy byłaby jeszcze większa nagroda.

A jeszcze tak na marginesie: Jaka jest oficjalna nazwa turnieju ?

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - kosa - 31-01-2013 07:54 PM

ja i tak robie to dla frajdy wiec moge zmniejszyc pwoedzmy do tego 700k. wystarczy?

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Toichi - 31-01-2013 07:56 PM

Ja tu tylko podaję propozycję... to czy zmniejszysz koszt uczestnictwa to już bardziej "twoja sprawa".

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - kosa - 31-01-2013 07:58 PM

TAk ale ja tu też dbam by zachęcić a nie odepchnąć od uczestnictwa

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Toichi - 31-01-2013 08:00 PM

Na twoim miejscu jeżeli miałbym zachęcić do uczestnictwa to prawdopodobnie zmniejszyłbym do jakiejś sumy 800k lub 850k zeni.

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Xenek - 31-01-2013 08:12 PM

xenek napisał(a):
(31-01-2013 07:51 PM)kosa napisał(a):  ok, z takimi rozmowami prosilbym do tematu propozycji, a ten oczyscic by byl to temat czysty do zapisow

autorzy postow usuncie te rozmowy i przejdzcie na ten drugi temat, tam mozemy pogadac

Za bardzo spieszycie się Ogarnijcie wszystko przez tydzień-dwa. Dopracujcie każdy szczegół, co trzeba to przy pomocy ochotników testujcie w grze. Teraz jest burdel informacyjny ;D

na życzenie

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - kosa - 31-01-2013 08:19 PM

dziekuje Smile

dziadku płacisz wpisowe 50k i twoje premie to uczestnictwo xD

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - dziadek - 31-01-2013 09:07 PM

ja mam jeszcze takie pytanie czy bedzie walka ograniczona na czas a jezeli tak co w przypadku remisu? chodzi mi tu glownie o lekarzy ktorzy sie moga w nieskonczonosc leczyc i ciezko ich ywkonczyc przynajmiej w przypadku tych nizszych levelow??
czy jak wplace wpisowe a sie nie pojawie to rozumiem ze przepada tak?

moze by zrobic tak ze walke mozna wygrac 2:0 albo 3;1 w przypadku 2:2 odbywa sie losowanie..jakie? nie wiem sedziowe by cos wymyslili...jakie stawki za najnizszy level jakie za najwyzszy?