Forum Dyskusyjne Dragon Ball Online DBO
[TW] [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne Dragon Ball Online DBO (http://dbmmo.net)
+-- Dział: Gry (/forumdisplay.php?fid=68)
+--- Dział: Dragon Ball Online (/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Wersja Tajwańska (/forumdisplay.php?fid=8)
+----- Dział: Zimowy Turniej Budokai (/forumdisplay.php?fid=55)
+----- Wątek: [TW] [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow (/showthread.php?tid=318)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Barwiej - 01-02-2013 01:13 PM

(01-02-2013 11:52 AM)xenek napisał(a):  Barwiej, chyba pierwotną myślą było zrobienie czegoś dla zabawy. Stadion, klimatyczne trybuny, widzowie. Jednak, powoli, krok po kroku cały ten turniej robi się poważnym, wywołującym napięcia konkursem, gdzie zabawa zejdzie na drugi tor.
Zgodzę się z tobą, że turniej ma być dla zabawy, ale dobra zabawa to taka bez kłótni, więc dobrze jest wyeliminować ich potencjalne źródła. Co do lokalizacji i klimatu to stadion jest bardzo fajny miejscem no kolejny plus to, że wszyscy mogą takie walki obejrzeć z poziomu trybun :P No, ale teraz trzeba się dobrze zastanowić czy wspaniały klimat lokalizacji czy walki gdzie nie będzie dało się oszukiwać. Proponuje ankietę w tej sprawie.

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Xenek - 01-02-2013 01:24 PM

Ankieta dobry pomysł. Poza tym zgadzam się, że muszą być jakieś reguły, ale... Bawmy się w myśl "niech wygra najlepszy". Nie ma sensu ograniczać. Niech ludzie pokażą swój potencjał. Sporo osób znajdzie się z pokaźnym eq i skillami, w końcu trafią na siebie nawzajem i będzie ciekawie. Może wystarczy liczyć na uczciwość graczy.
Kategorie stworzone nie ma podstawie wzorca lvl, ale tego, jak bardzo dany gracz ceni się.

Przykładowo mamy grupy easy, medium, hard (polecam trochę więcej). Gracz uważa, że jest zajebisty i silny, to uczciwie zapisuje się do hard. Inny uważa, że jest słaby, więc ma wybór między easy i medium. Jeśli zbyt silny gracz będzie chciał wstąpić do niższej z grup, by wygrać, po prostu zdyskwalifikujemy dziada.
Dodatkowo bonusy jak wybór najlepszego człowieka (zawody spośród fighterów i swordsmanów) w kategoriach, np. junior, senior.

Najlepszym sposobem organizowania czegokolwiek jest wybieranie najprostszej drogi.

@add:
Wspomnę, że w zawodach wezmą udział przede wszystkim osoby z tego forum. Większość znacie z gry, innych znają pozostali z gildii, itd. Wiemy na co nas stać, więc przydział do powyższych grup powinien być formalnością.
Ah, i ja jednak twardo stawiam na stadion polecany przez Sayuri Smile

@down:
Nie mam sprzętu Sad Fajnie byłoby, gdyby ktoś reprezentował ten post.

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - SzczeepanSan - 01-02-2013 02:08 PM

proponuje zebranie wszystkich zainteresowanych na TS. Naprodukowano 12 stron, a nam potrzeba działań a nie dywagacji!

Termin zebrania. Sobota godzina 18.00

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Sayuri - 01-02-2013 06:07 PM

Zawsze możemy liczyć na uczciwość uczestników.

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - kosa - 01-02-2013 07:02 PM

z ta sobota nie wypali chyb ze w cześniej. Bo o 16 Ide do kumpla na urodziny

ale podoba mi sie pomysl z konferencja

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - SzczeepanSan - 01-02-2013 08:24 PM

to najwyzej cie nie bedzie przekaz w offline stanowisko np. poprzez ustalenie to z kims lub napisz na forum w tym temacie.

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - kosa - 01-02-2013 08:42 PM

ok, to say mnie o wszystkim powiadomi i najwyżej napisze co sie ustaliło na spotkaniu w temacie

I to co mnie najbardziej zainteresuje to:
1. Ile będą (o ile będa) wynosić wpisowe
2. Gdzie bedzie się odbywać ten turniej ( ja jestem za opcja na stadionie, ponieważ wydaje mi się, że nawet w duelu idzie zapewnić równą walkę, a jak testowałem na rank battle to niestety nie udało mi się wejść do walki pt z postaciami roznymi o 7 lvl, chyba ze ja coś zjebałem(przepraszam za kolokwializm) )
3. Kategorie ( ja jestem za tym by był przedział co 10 lvl)

No i resztę się dowiem od was Smile

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - NazuroSan - 02-02-2013 09:12 AM

Doczytałem do 4 strony, dalej mi się nie chce :x
Po tym całym turnieju można na osobnej stronie zrobić ranking zwycięzców i formularz zapisowy.

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Xenek - 02-02-2013 10:44 AM

Jak wspomniałem w moim poście powyżej, nie mam sprzętu na konferencję. Proszę kogoś oczytanego o zaprezentowanie pomysłu Smile

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - serhio171 - 02-02-2013 12:40 PM

Z duelem mozna zrobic tak ze gracze przyjma go stana naprzeciw siebie a sedzia daje sygnal start