Forum Dyskusyjne Dragon Ball Online DBO
[TW] [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne Dragon Ball Online DBO (http://dbmmo.net)
+-- Dział: Gry (/forumdisplay.php?fid=68)
+--- Dział: Dragon Ball Online (/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Wersja Tajwańska (/forumdisplay.php?fid=8)
+----- Dział: Zimowy Turniej Budokai (/forumdisplay.php?fid=55)
+----- Wątek: [TW] [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow (/showthread.php?tid=318)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Spat - 02-02-2013 12:53 PM

slabe rozwiazanie bo zaraz ktos powie ze mial laga albo cos. ja jestem za ranked battle.

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Yoshimitsu - 02-02-2013 01:29 PM

Prawda jest taka, że snujecie i snujecie jakieś tam wizje a czas leci i zanim coś konkretnego powstanie to już nie można będzie tego nazywać ZIMOWY turniej bo i ferie i zima się skończą...

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Spat - 02-02-2013 03:54 PM

Wole wziac udzial w letnim turnieju, ale dobrze zorganizowanym niz zimowym, ktory okaze sie kompletna porazka.

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Sayuri - 02-02-2013 05:04 PM

Jak miło, że wielu z Was wystawia ten pomysł na stracenie. Dziękuję za uwagę.

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Yoshimitsu - 02-02-2013 05:35 PM

Po prostu jesteśmy realistami i ja jestem na 99% pewny, że to nie pyknie Smile

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Strider - 02-02-2013 05:52 PM

ja to uwazam tak, moze i bylo to wspominane moze i nie pewnie dowale buraka albo cos w tym stylu ale po prostu za duzo jestem w tyle z tym tematem a nie chce mi sie czytac dla wielu osob z wiadomego powodu, music pack pochlonal mi zbyt duzo czasu ostatnio, ale do konkretow.

JEZELI ten turniej nie bedzie odbywal sie na rank battle to pomysl uwazam za stracony, 2 sedziow MUSI byc na 70 lvlu by kazdy mogl walczyc ze soba bez wzgledu na rpzedzial lvlowy i dla wyrownanej walki.

Powodzenia

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Xenek - 02-02-2013 09:57 PM

Ja nadal uważam rank battle za kombinowanie pod górkę i utrudnianie sobie życia. Spokojna walka na stadionie, gdzie każdy pokazuje co ma w rękawie - to jest to. Z zaufaniem do graczy. Narzucanie ograniczeń psuje zabawę. A jak ktoś ma problemy i napina się, jednoznacznie jest niezdatny do takich rozrywek.
Niemniej mój wywód jest bez sensu, ponieważ wszystko ustalone.
Goku-.-

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Barwiej - 07-02-2013 09:50 PM

(07-02-2013 03:48 PM)kosa napisał(a):  Heh teraz to sie porobilo bo z skargami mi pisało kilka osob, że można tego używać a wy piszecie, że nie
Trzeba będzie rozwiązać to jak z innymi wcześniejszymi problemami. Czyli przed głosowaniem

i sorry miałem troche na glowie i nie miałem jak odpowiedziec

Kiedy te głosowanie bo czas nagli?

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - kosa - 08-02-2013 12:58 PM

Myślę, że już większość się wypowiedziała na ten temat. Teraz czekam na jakieś argumenty przeciw.
Skoro kilka osób pisało do mnie na pw niech się i tu wypowie w tej sprawie!

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - dziadek - 08-02-2013 01:18 PM

ja sie moge wypowiedziec tylko nie wiem o co wam chodzi teraz czy o bilety czy o miejsce walki czy o co??