Forum Dyskusyjne Dragon Ball Online DBO
[TW] [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne Dragon Ball Online DBO (http://dbmmo.net)
+-- Dział: Gry (/forumdisplay.php?fid=68)
+--- Dział: Dragon Ball Online (/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Wersja Tajwańska (/forumdisplay.php?fid=8)
+----- Dział: Zimowy Turniej Budokai (/forumdisplay.php?fid=55)
+----- Wątek: [TW] [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow (/showthread.php?tid=318)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Xenek - 08-02-2013 11:06 PM

Podejmuję rękawicę konwersacji. Ujmę to w prostym kolokwializmie. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. O ile pamiętam, co najmniej dwoje-troje graczy wyraziło chęć wyłożenia pewnej kwoty na daną kategorię. Pisząc, że za pierwsze miejsce w przedziale 40-49 jest do wygrania na przykład 8.000.000, jednemu wyda się, że to dużo, a innemu zaś - mało. Jednak śmiało założyć mogę, że na niższych poziomach suma jest niebotycznie kusząca.

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Yogan - 08-02-2013 11:16 PM

Tak, tylko ze nie wiadomo która kategoria jest sponsorowana czyli tej dodatkowej sumy nie można uwzględnić, wiec zostaje to co inni członkowie wpłacili... czyli niewiele

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Spat - 08-02-2013 11:20 PM

Niewiele ale wystarczajaco by wejsc z itemami na AH takze tak czy inaczej nagroda jest istotna.

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Xenek - 08-02-2013 11:21 PM

Yoguś, toć organizatorzy powinni wiedzieć z góry kto i co sponsoruje. Chyba, że jedziemy na spontanie, co ma być to będzie jutro po 15, w myśl "przyjdzie sponsor to będzie kasa, a jak nie przyjdzie to trudno". Też tak można, ale w mojej nieufnej logice nie mieści się, by nie mieć jakiejkolwiek wcześniejszej deklaracji, chociażby przez pocztę na forum.

Taka prosta deklaracja poniekąd zobowiązuje "dobroczyńce" do dotrzymania słowa.

//add:
Oczywiście nie zamierzam dywagować, co zrobił i czego nie zrobił Kosa czy Sayuri. Po prostu mało wiemy, my, jako uczestnicy.

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Spat - 08-02-2013 11:29 PM

xeneczku (przejmujac twoj styl) nie zawsze ktos pomysli o tym samym co Ty. Moze organizatorzy otrzymali info o dobroczyncow, ale nie chca publicznie oglaszac do jakiej kategori. Wiemy, ze dotacje beda czyli marketing jest ale nie wiemy dla kogo. I w tym miejscu na scene wchodzi odrobina milczenia co tez dziala na ludzi.

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Xenek - 08-02-2013 11:32 PM

Spatuś, twój nick nie nadaje się do zdrobnień. Nie chcę, żeby rozmowa wyglądała tak, jak wygląda. Zostaje ubrany w jakąś ideologię i odpieram każdy post... nie o to chodzi.
Milczenie nie działa na ludzi, bo ludzie nie wezmą przysłowiowego kota w worku.

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Yogan - 08-02-2013 11:48 PM

Ale to własna i nieprzymuszona wola dobroczyńcy, że daje jakąś sume, więc jego decyzja czy ujawnić na którą kategorie oddaje pieniądze. Ten trudniej był od początku nie nastawiony na nagrody, więc normą jest, że jest to rzecz drugoplanowa i nie musi być podawana do informacji publicznej, tym bardziej
że organizatorzy jeszcze nie są w posiadaniu tych pieniędzy. Jest to pierwsza edycja turnieju ( mam nadzieje, że nie ostania), wiec nie jest zrobiona z jakimś większym rozmachem. Nie można myśleć o tym wydarzeniu jak o wielkim turnieju gdzie nagroda rzeczywiście ma znaczenie

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Spat - 08-02-2013 11:54 PM

To po co nazywac to Budokai? Sama nazwa wskazuje, ze nagroda to jednak cos istotnego.

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Yogan - 08-02-2013 11:58 PM

O.O w którym miejscu?

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Xenek - 09-02-2013 12:00 AM

Ah, widzę, że muszę skorygować moje stanowisko. Jestem interpretowany na milion sposobów przez garstkę ludzi...
Moja pierwsza wytyczna dotyczy tylko i wyłącznie małej ilości informacji. Nie czepiam się ani do Kosy ani do Sayuri.

Nagroda. Nagroda działa jak magnes. Teraz jest niesprecyzowana i prawdę mówiąc mnie nie interesuje. Ale poza mną i kilkoma użytkownikami tego forum są ludzie, którzy startują tylko dla nagrody. Ukrywanie gotówki to niewykorzystanie atutu przy promocji zawodów.

I teraz ja uderzę. Mówisz, że turniej jest dla zabawy? To po cholerę to całe śmieszne zamieszanie z nagrodami? Nie... po co regulamin? Kładąc nacisk na zabawę, walka toczyłaby się na stadionie z wzajemnym zaufaniem do siebie. Niestety, narzucone zasady i cala zajawka wskazują tylko i wyłącznie na to, że to jest "wielki turniej".