Forum Dyskusyjne Dragon Ball Online DBO
[TW] [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne Dragon Ball Online DBO (http://dbmmo.net)
+-- Dział: Gry (/forumdisplay.php?fid=68)
+--- Dział: Dragon Ball Online (/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Wersja Tajwańska (/forumdisplay.php?fid=8)
+----- Dział: Zimowy Turniej Budokai (/forumdisplay.php?fid=55)
+----- Wątek: [TW] [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow (/showthread.php?tid=318)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Barwiej - 09-02-2013 12:01 AM

(08-02-2013 11:54 PM)Spat napisał(a):  To po co nazywac to Budokai? Sama nazwa wskazuje, ze nagroda to jednak cos istotnego.

Piszesz po co w nazwie Budokai - moim zdaniem po to aby nazwa turnieju nawiązywała do anime/mangi.

EDIT:
(09-02-2013 12:00 AM)xenek napisał(a):  I teraz ja uderzę. Mówisz, że turniej jest dla zabawy? To po cholerę to całe śmieszne zamieszanie z nagrodami? Nie... po co regulamin? Kładąc nacisk na zabawę, walka toczyła by się na stadionie z wzajemnym zaufaniem do siebie. Niestety, narzucone zasady i cala zajawka wskazują tylko i wyłącznie na to, że to jest "wielki turniej".

Po co zasady? Aby zabawa była udana, bez kłótni itp. Po co kasa? Aby zwiększyć frekwencje uczestników. Nie wszyscy muszą startować z tych samych pobudek. Jeden może iść na ten turniej tylko i wyłącznie ze względu na zabawę inny na kasę, a jeszcze inny po to aby udowodnić, że to on jest lepszy w PvP.

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Spat - 09-02-2013 12:03 AM

W wielu miejscach panienko np. tytul sub forum lub tez nalisany przez Sayuri "Regulamin Zimowego Turnieju Budokai"

@Up
(09-02-2013 12:01 AM)BarwiejSan napisał(a):  Piszesz po co w nazwie Budokai - moim zdaniem po to aby nazwa turnieju nawiązywała do anime/mangi.

Czyli raz nawiazujemy nazywajac zawody Budokai a raz nie nazywajac Zimowy Turniej Pojedynkow

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Barwiej - 09-02-2013 12:13 AM

(09-02-2013 12:03 AM)Spat napisał(a):  W wielu miejscach panienko np. tytul sub forum lub tez nalisany przez Sayuri "Regulamin Zimowego Turnieju Budokai"

@Up
(09-02-2013 12:01 AM)BarwiejSan napisał(a):  Piszesz po co w nazwie Budokai - moim zdaniem po to aby nazwa turnieju nawiązywała do anime/mangi.

Czyli raz nawiazujemy nazywajac zawody Budokai a raz nie nazywajac Zimowy Turniej Pojedynkow

Dla mnie obie nazwy są OK, bo nie one ty głównie chodzi tylko o samą idę turnieju. Nie wiem dlaczego zmieniono nazwę z "Pojedynków" na "Budokai", ale moim zdaniem może być to na wzgląd, że taka nazwa przewijała się w anime/mandze tak jak to pisałem w poprzednim poście.

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Yogan - 09-02-2013 12:14 AM

(09-02-2013 12:03 AM)Spat napisał(a):  W wielu miejscach panienko np. tytul sub forum lub tez nalisany przez Sayuri "Regulamin Zimowego Turnieju Budokai"

@Up

Tytul, sub forum lub tez napisany przez Sayuri "Regulamin Zimowego Turnieju Budokai" nawiązuje do turnieju nie do nagrody -.-

Czemu regulamin? Wiesz co by się stało jakby go nie było? Wielka kłótnia o nic, pretensje i żale.
 Nie nazwałabym sprawy z nagrodami zamieszaniem. Nagroda ma być symboliczna, dlatego też wpisowe do turnieju było obniżane, aby każdy mógł wziąć udział. Nie można nazwać tego wielkim turniejem bo nie ma aż tak dużo chętnych, a co za tym idzie liczba składek jest mała i mała jest nagroda, jak już mówiłam symboliczna. Zresztą od samego początku organizatorzy nie kryli co ich jest priorytetem.Od samego początku było mówione, że jest to turniej for fun.

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Xenek - 09-02-2013 12:18 AM

Cytat:Po co zasady? Aby zabawa była udana, bez kłótni itp. Po co kasa? Aby zwiększyć frekwencje uczestników. Nie wszyscy muszą startować z tych samych pobudek. Jeden może iść na ten turniej tylko i wyłącznie ze względu na zabawę inny na kasę, a jeszcze inny po to aby udowodnić, że to on jest lepszy w PvP.
Po primo, jeśli ktoś jest ogarnięty to i bez zasad nie będzie spinał się.

Nagroda, kasa, pobudki? A o czym ja pierdoliłem za przeproszeniem całą 15str :dodgy:

@Yogan. Pragnę zaznaczyć, że organizowany turniej już z góry powinien mieć ustalone nagrody. Taki wkład własny OGRANIZATORA. A od ilości chętnych i wpłat zależeć powinno, czy inwestycja zwróci się. W naszym przypadku, przy nadwyżce moglibyśmy mówić o premiach dla uczestników.

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Yogan - 09-02-2013 12:21 AM

Do turnieju przystąpić może każdy, więc jak sprawdzisz czy jest ogarnięty czy nie? Nie oszukujmy się, nie każdy grający w dbo jest ogarnięty, więc regulamin jest zrobiony zapobiegawczo. Równie dobrze, z twoim nastawieniem można się spytać: po co prawo w kraju? Przecież ludzie z natury są ogarnięci

edit
xenek, powtarzam, że to nie jest jakiś wielki poważny turniej
nie, nie powinni mieć z gory ustanowionej nagrody, bo nagroda byłą sprawą drugorzędną ( ile ja juz razy to pisze) Jest to inicjatywa użytkownika, żeby zapewnić zabawę. Patrz, mimo tego, że nie ma sprecyzowanej nagrody, użytkownicy się zapisali. I to własnie dla takich użytkowników organizowany jest właśnie ten turniej. Z twoją ideologią nikt by się nie podjął zorganizowania turnieju bo istnieje przecież prawdopodobieństwo, że straci na tym turnieju --> truniej by nie był zorganizowany ---> nie było by zabawy dla osób ktorym nie zależy na nagrodzie.

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Xenek - 09-02-2013 12:24 AM

Jestem cynikiem, więc taka retoryka wobec mnie nie przejdzie Smile

Każdy może przystąpić do turnieju owszem, ale zatrważająca większość to stali użytkownicy dbmmo.net i mniej więcej wiemy kogo na co stać. Ale nie czepiam się regulaminu, pamiętajmy.

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Barwiej - 09-02-2013 12:26 AM

(09-02-2013 12:18 AM)xenek napisał(a):  Po primo, jeśli ktoś jest ogarnięty to i bez zasad nie będzie spinał się.

To, że ty jesteś "ogarnięty" i bez zasad umiesz się bawić nie znaczy, że każdy taki jest. Widzę, że założyłeś pomysł rozgrywania turnieju bez regulaminu zbyt optymistycznie, ponieważ kilka osób może i by mogło się bawić bez reguł, ale zawsze się znajdą osoby które tą zabawę popsują w jakiś sposób. Dlatego regulamin jest dobrym wyjściem. Zresztą grałeś kiedyś w jakąś grę w której nie było żadnych reguł?

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Spat - 09-02-2013 12:28 AM

(09-02-2013 12:14 AM)YoganSan napisał(a):  Tytul, sub forum lub tez napisany przez Sayuri "Regulamin Zimowego Turnieju Budokai" nawiązuje do turnieju nie do nagrody -.-
A nagrode otrzymujesz za zwyciestwo w turnieju o danej nazwie czy od YoganSan za ladny usmiech?

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - kosa - 09-02-2013 12:28 AM

Xenek, skąd takie niezaufanie do nas Smile po 1. my to robimy "charytatywnie" i idzie policzyć liczbe graczy z kategorii dodac chyba potrafisz + do tego napewno napiszemy gdzie była kasa dołożona z puli sponsora na forum więc liczby będą się zgadzać. Jeżeli myślisz, że chcę oszukać kogoś to zauważ, że ja nie zbieram ( i nie muszę) kasy do tego napisałem, że jedna osoba mi już wpłaciła bo jutro może się nie wyrobić. A sama idea: chodziło mi o zorganizowanie jakiejś wspólnej zabawy dla graczy polsko-języcznych Big Grin
i budokai w nazwie lepiej nawiązuje do DBO nie sądzisz?