Forum Dyskusyjne Dragon Ball Online DBO
[TW] [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne Dragon Ball Online DBO (http://dbmmo.net)
+-- Dział: Gry (/forumdisplay.php?fid=68)
+--- Dział: Dragon Ball Online (/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Wersja Tajwańska (/forumdisplay.php?fid=8)
+----- Dział: Zimowy Turniej Budokai (/forumdisplay.php?fid=55)
+----- Wątek: [TW] [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow (/showthread.php?tid=318)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Barwiej - 09-02-2013 12:36 AM

(09-02-2013 12:29 AM)xenek napisał(a):  Barwiej.... proszę nie wyrywać zdań z kontekstu.

W którym miejscu zdanie zostało wyrwane z kontekstu?

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Xenek - 09-02-2013 12:37 AM

Cytat:
xenek napisał(a):Po primo, jeśli ktoś jest ogarnięty to i bez zasad nie będzie spinał się.
To, że ty jesteś "ogarnięty" i bez zasad umiesz się bawić nie znaczy, że każdy taki jest. Widzę, że założyłeś pomysł rozgrywania turnieju bez regulaminu zbyt optymistycznie, ponieważ kilka osób może i by mogło się bawić bez reguł, ale zawsze się znajdą osoby które tą zabawę popsują w jakiś sposób. Dlatego regulamin jest dobrym wyjściem. Zresztą grałeś kiedyś w jakąś grę w której nie było żadnych reguł?

Barwiej.... proszę nie wyrywać zdań z kontekstu. Moje sprostowanie jest nieadekwatne i marginalne do rozmowy nijak nawiązujące do tego turnieju.

(czytaj: nigdzie nie napisałem, że to zdanie opisuje ten turniej, a jedynie cytat umieszczony w poście)

@up przypadkiem skasowałem post

//edit:
Cytat:Xenek, skąd takie niezaufanie do nas po 1. my to robimy "charytatywnie" i idzie policzyć liczbe graczy z kategorii dodac chyba potrafisz + do tego napewno napiszemy gdzie była kasa dołożona z puli sponsora na forum więc liczby będą się zgadzać. Jeżeli myślisz, że chcę oszukać kogoś to zauważ, że ja nie zbieram ( i nie muszę) kasy do tego napisałem, że jedna osoba mi już wpłaciła bo jutro może się nie wyrobić. A sama idea: chodziło mi o zorganizowanie jakiejś wspólnej zabawy dla graczy polsko-języcznych i budokai w nazwie lepiej nawiązuje do DBO nie sądzisz?
Jestem cynikiem... niemniej nie napisałem, że wam nie ufam. Nie oskarżam o kradzież i nie wytykam nazwy.

Dopisujecie mi obiecujące osiągnięcia, a ja wspomniałem tylko, że zawarcie w informacjach ciekawostki związanej z całą pulą przyniosłoby korzyść w postaci większego zainteresowania.

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Spat - 09-02-2013 12:46 AM

Chcial chlopak dobrze, napisal swoja sugestie a tu zaraz robicie z niego wroga nr 1calego Turnieju.

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Yogan - 09-02-2013 12:47 AM

Spat, ale nagroda to dobra zabawa w głównej mierze, jakies tam odznaczenie na forum i symboliczna kwota to dodatek, nie jest przywiązywana do tego duza waga

xenek
podczas naszej calej rozmowy pojawiło się duzo więcej zarzutów i argumentów z twojej strony niz napomnienie ze przekazanie info o puli nagrody zaowocowało by większym zainteresowaniem. Ignorujesz moje argumenty, które jasno wskazują, że samemu turniejowi przyświecała inna idea niż ty sobie wyobraziłes i co jednocześnie wyjaśnia brak potrzeby zamieszczania takiego info. Wiesz sam fakt bycia cynikiem nie tłumaczy wszystkiego i nie odeprze wszystkich argumentów, więc się tym nie zasłaniaj

spat, proszę cię nie wyolbrzymiaj
My tylko wymieniamy argumenty.

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Barwiej - 09-02-2013 12:49 AM

(09-02-2013 12:37 AM)xenek napisał(a):  (czytaj: nigdzie nie napisałem, że to zdanie opisuje ten turniej, a jedynie cytat umieszczony w poście)

Nie napisałeś ale można to wywnioskować po wcześniejszych postach i po tym jakim temacie jest prowadzona dyskusja. Jeśli jednak miałeś na myśli ogólnie jaką kol wiek zabawę bez reguł to mógł byś mi odpowiedzieć na wcześnie zadane prze zemnie pytanie: grałeś kiedyś/uczestniczyłeś w jakąś/jakiejś grę/zabawie w której nie było żadnych reguł?

EDIT:
(09-02-2013 12:46 AM)Spat napisał(a):  Chcial chlopak dobrze, napisal swoja sugestie a tu zaraz robicie z niego wroga nr 1calego Turnieju.

Dlaczego wroga? Po prostu nie zgadzam się z jego poglądem na ten turniej. Nie czyni go to w moich oczach wrogiem.

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Xenek - 09-02-2013 12:55 AM

Yogan napisał(a):edit
xenek, powtarzam, że to nie jest jakiś wielki poważny turniej
nie, nie powinni mieć z gory ustanowionej nagrody, bo nagroda byłą sprawą drugorzędną ( ile ja juz razy to pisze) Jest to inicjatywa użytkownika, żeby zapewnić zabawę. Patrz, mimo tego, że nie ma sprecyzowanej nagrody, użytkownicy się zapisali. I to własnie dla takich użytkowników organizowany jest właśnie ten turniej. Z twoją ideologią nikt by się nie podjął zorganizowania turnieju bo istnieje przecież prawdopodobieństwo, że straci na tym turnieju --> truniej by nie był zorganizowany ---> nie było by zabawy dla osób ktorym nie zależy na nagrodzie.
Edycja postu Yogan, wcześniej.

Wiem, że wielki nie jest. Ale cała nagonka na forum czyni go czymś "nieprzeciętnym'', a przez to pozornie wielkim. Dla osoby nie będącej na bieżąco z forum turniej wydać się może czymś niezwykłym. Ponadto jakikolwiek inny turniej organizowany poza ramami gamemasterów i skryptu DBO nazwać można wielkim? Więc jaka jest wówczas definicja wielkości? Wszystko zależy od inicjatywy. Użytkownicy zapisali się, ale oczekiwano większej frekwencji. Pomimo drugorzędności, nagroda ozdabia dzieło.

Kochani, jeszcze nie przywykliście do mojej ironii i używania pokrętnych przykładów. Argumentowałem tylko to, co jest zgodne z tezą pierwszego postu.

Yogan napisał(a):xenek
podczas naszej calej rozmowy pojawiło się duzo więcej zarzutów i argumentów z twojej strony niz napomnienie ze przekazanie info o puli nagrody zaowocowało by większym zainteresowaniem. Ignorujesz moje argumenty, które jasno wskazują, że samemu turniejowi przyświecała inna idea niż ty sobie wyobraziłes i co jednocześnie wyjaśnia brak potrzeby zamieszczania takiego info. Wiesz sam fakt bycia cynikiem nie tłumaczy wszystkiego i nie odeprze wszystkich argumentów, więc się tym nie zasłaniaj
Gdzie te zarzuty? Pomijając retorykę to widzę tylko temat wielkości turnieju i puli nagród. Nie wyolbrzymiaj Smile A ideę turnieju dla zabawy propagowałem od początku. Teraz gram w grę 'obecnej wersji zawodów'.

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Spat - 09-02-2013 12:58 AM

YoganSan
Nagroda pieniezna moze i symboliczna(max 30kk to ladny symbol) ale wazna a nie "jakas tam sobie"

Mowisz, ze xenek wypisal duzo wiecej zarzutow(jakich) co stawia go w zlym swietle, bo obrazujesz go jako przeciwnika Turnieju.

Nie wiem co to za wymiana argumentow 2vs1 biorac pod uwage to co napisalem w powyzszym akapicie

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Yogan - 09-02-2013 01:03 AM

Ja nie mówie, że ten turniej jest czymś przeciętnym i mało ważnym. Po prostu jest to nie ma w nim nacisku na pieniądz tylko na zabawe. Nadal nie odpowiadasz na moje argumenty, tylko sprytnie je omijasz i wracasz do tego samego.
Tak, nagroda ozdabia dzieło dlatego on w ogóle jest ale ( pisze to po raz setny) nie jest on tu najważniejsza, może ona ozdabiać "dzieło" z drugoplanowej pozycji.

Dawanie pokrętnych i wymijających odpowiedzi nie jest ironia. Pokrętnych przykładów też nie użyłeś. Twoje dalsze odpowiedzi odnoszące się do pierwszego posta pociągły dalsze argumenty i dalsze wnioski. Nie może się teraz od tego odciąć i odwołać tylko do pierwszego postu bo napisałeś duzo więcej i od tego się nie odetniesz

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Barwiej - 09-02-2013 01:06 AM

(09-02-2013 12:55 AM)xenek napisał(a):  
Yogan napisał(a):edit
xenek, powtarzam, że to nie jest jakiś wielki poważny turniej
nie, nie powinni mieć z gory ustanowionej nagrody, bo nagroda byłą sprawą drugorzędną ( ile ja juz razy to pisze) Jest to inicjatywa użytkownika, żeby zapewnić zabawę. Patrz, mimo tego, że nie ma sprecyzowanej nagrody, użytkownicy się zapisali. I to własnie dla takich użytkowników organizowany jest właśnie ten turniej. Z twoją ideologią nikt by się nie podjął zorganizowania turnieju bo istnieje przecież prawdopodobieństwo, że straci na tym turnieju --> truniej by nie był zorganizowany ---> nie było by zabawy dla osób ktorym nie zależy na nagrodzie.
Edycja postu Yogan, wcześniej.

Wiem, że wielki nie jest. Ale cała nagonka na forum czyni go czymś "nieprzeciętnym'', a przez to pozornie wielkim. Dla osoby nie będącej na bieżąco z forum turniej wydać się może czymś niezwykłym. Ponadto jakikolwiek turniej organizowany poza ramami gamemasterów i skryptu DBO nazwać można wielkim? Więc jaka jest wówczas definicja wielkości? Wszystko zależy od inicjatywy. Użytkownicy zapisali się, ale oczekiwano większej frekwencji. Pomimo drugorzędności, nagroda ozdabia dzieło.

Kochani, jeszcze nie przywykliście do mojej ironii i używania pokrętnych przykładów. Argumentowałem tylko to, co jest zgodne z tezą pierwszego postu.

Moim zdaniem wielkość turnieju można oceniać w skali ilości uczestników, a nie jest ona porywająca. Piszesz nagonka, a jak twoim zdaniem ludzie mają się dowiedzieć o takiej inicjatywie? Przekazem myśli (sarkazm). Zresztą o jakiej nagonce mówisz, bo jest jeden news o turnieju i jest dział o turnieju. Gdyby to była naprawdę nagonka to na każdej podstronie było by o tym info itp.. Nie wiem dokładnie do czego zmierzasz tym postem.

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Yogan - 09-02-2013 01:07 AM

(09-02-2013 12:58 AM)Spat napisał(a):  YoganSan
Nagroda pieniezna moze i symboliczna(max 30kk to ladny symbol) ale wazna a nie "jakas tam sobie"

Mowisz, ze xenek wypisal duzo wiecej zarzutow(jakich) co stawia go w zlym swietle, bo obrazujesz go jako przeciwnika Turnieju.

Nie wiem co to za wymiana argumentow 2vs1 biorac pod uwage to co napisalem w powyzszym akapicie

Spat, brak mi słów. Mowie to enty raz, że ta nagroda jest symboliczna i drugoplanowa. Nie jest najważniejsza w tym turnieju co było wiadomo od pierwszych ni ustalania konkretów trunieju

Ja odpowiadam na jego argumenty nie zarzucam mu, że jest przeciwnikiem turnieju. Dziwne wnioski wysuwasz

Proszę, cię na samym początku ja byłam sama, a was było dwóch i jakos ci to nie przeszkadzało,a teraz jest 2vs2 to najlepiej siebie nie liczyc xD