Forum Dyskusyjne Dragon Ball Online DBO
[TW] [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne Dragon Ball Online DBO (http://dbmmo.net)
+-- Dział: Gry (/forumdisplay.php?fid=68)
+--- Dział: Dragon Ball Online (/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Wersja Tajwańska (/forumdisplay.php?fid=8)
+----- Dział: Zimowy Turniej Budokai (/forumdisplay.php?fid=55)
+----- Wątek: [TW] [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow (/showthread.php?tid=318)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Barwiej - 09-02-2013 02:05 AM

Tak jak to zaproponował Yoshimitsu przenieśmy rozmowę do tego wątku: http://dbmmo.net/showthread.php?tid=95&pid=4178#pid4178

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Yogan - 09-02-2013 02:16 AM

(09-02-2013 02:03 AM)xenek napisał(a):  
Cytat:Forma powinno być tak , powinno być siak nie jest sugerowaniem.
No jak nie?

Cytat:Oczywiście, tylko ja ci uświadomiłam czemu twoje "propozycje" nie maja racji bytu w konkretniej sytuacji.
Napisałaś tylko, że pieniądze to sprawa drugorzędna.

Cytat: Na co ty odpowiadasz cynicznym sposobem bycia ,ironia , sarkazmem (wtf?) a potem na koniec weżdzając na moją inteligencje.
Raz użyłem tego zwrotu i gdzie wjeżdżam na inteligencje?

Cytat:Ja ci grzecznie odpowiadam a ty mnie atakujesz, dajesz mi do zrozumienia jest jest głupia, nie umie czytać, ze zrozumieniem itp... Nie podajesz kontrargumentów ( to nie chyba ja nie wiem co to argument)
To ty walisz do mnie, że jestem idiotą. Ja jak dotąd byłem miły.

Cytat:rozmawiam z kompletnym idiotą
Miło mi poznać poziom jaki reprezentuje administrator Smile

Zaczynając od końca, czemu wyrywasz zdania z kontekstu? Napisałam,
Jak na razie to nie ja sugeruje ze rozmawiam z kompletnym idiotą

Mówienie, że musisz się zniżać do mojego poziomu, mowienie ze nie umiem czytać ze zrozumieniem, mowienie ze moje wypowiedzi mają coraz płytszy poziom, sugerowanie ze nie wiem co to argument i ironia... Wymieniać dalej?

Raz? Przeczytaj jeszcze raz wcześniejsze posty. Mowa o cynicznosci byłą minimum 2 razy użyta

Moje posty zawierały wyjaśnienie czemu dany pomysł nie może wypalić. Przeczytaj moje posty jeszcze raz jak nie wierzysz.

Dla mnie sugestia to forma , np. mozna by zrobić tak, mozna by pomysleś nad takim sposobem, zastanówmy się nad takim rozwiązaniem. Forma powinno być tak czy siak narzuca juz, że ta propozycja ktora podales jest dobra, a co jest aktualnie jest zla

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Xenek - 09-02-2013 02:17 AM

http://dbmmo.net/showthread.php?tid=95&pid=4189#pid4189

Dobranoc.

@up.
I nie bierz wszystkiego dosłownie, bo potem spory są.

Cynizm - negatywny pogląd na ludzką naturę.*

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - dziadek - 09-02-2013 02:41 AM

alescie sie rozpisali o tych wszytskich nagrodach i pulach...a przeciez w regulaminie pisze wyraznie ze wygrana zalezy od ilosci ludzi ktorzy przystapia do turnieju i zapalca wpisowe xD

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - kosa - 09-02-2013 01:57 PM

Ja się mogę spóźnić z 10 minut więc zacznijcie beze mnie,

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - dziadek - 09-02-2013 06:06 PM

a ja juz sobie pozwole na malo uwage co do ewentualnych przyszlych turniejow zapisy dzien wczesniej zeby wzystko odbylo sie na spokojie i bez zbednych emocji xD

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Strider - 09-02-2013 06:31 PM

osobiscie, rozkurwila mnie zasada ze crash wyklucza cie z walki, wygrywasz 2:0 dostajesz crasha i laczek ktory byl twoim przeciwnikiem wygrywa, nie pojmuje takiego czegos kurwa, dodam jeszcze, ze podczas zawodow w lola, kiedy byly problemy z netem, gry byly caly czas powtarzane do skutku, wiec nie rozkminiam co to kurwa mialo byc, czas was goni czy co? oO

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - dziadek - 09-02-2013 07:17 PM

a ja jescze dopisze ze projekt bym ciezki do wykonania a jednak organizatorzy i sedziowie sobie sprawnie poradzili pomimo nieprzychylnych uwag a propo pomyslu chociaz bylo czuc ze jest to wykonane
w strasznym biegu a pzreciez i tak wszyscy siedza do 2 w nocy(sobota i ferie xD) wiec nie wiem dlaczego xD?? ogolnie dobra robota xD

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Strider - 09-02-2013 07:23 PM

(09-02-2013 07:17 PM)dziadek napisał(a):  a jednak organizatorzy i sedziowie sobie sprawnie poradzili pomimo nieprzychylnych uwag

Kpisz sobie...?

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - dziadek - 09-02-2013 07:27 PM

no ja myslalem ze bedzie gorzej..(mam owszem kilka zastrzezen ale ogolnie mysle ze nie jest zle)zreszta to ty byles gwiazda tam xD a nie oni to chyba o czym swiadczy,,xD