Forum Dyskusyjne Dragon Ball Online DBO
[TW] [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne Dragon Ball Online DBO (http://dbmmo.net)
+-- Dział: Gry (/forumdisplay.php?fid=68)
+--- Dział: Dragon Ball Online (/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Wersja Tajwańska (/forumdisplay.php?fid=8)
+----- Dział: Zimowy Turniej Budokai (/forumdisplay.php?fid=55)
+----- Wątek: [TW] [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow (/showthread.php?tid=318)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Yoshimitsu - 24-03-2013 08:00 PM

Kombinujecie jak konie pod górę, po to Ryże stworzyły Rank battle żeby w nich się naparzać...

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - kosa - 24-03-2013 09:34 PM

Wiecie co, ja może wypróbuje kilka pomysłów i ocenie który jest dobry

Sprawdziłem już opcje szczeepana i jest dobra chociaż troche trwa zanim przeciwnicy sie ustawia (chodzi o Ep nikt nie chce tracić) a w Rank Battle też się sprawdziło tylko fakt, że nikt nie może oglądać walki na żywo prócz sędziego

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Barwiej - 24-03-2013 09:41 PM

Jedyne plus jaki daje duel to fakt, że walki będzie można oglądać na żywo, ale ma bardzo dużo minusów i moim zdaniem RankBatlle jest jedynym sensownym rozwiązaniem rozgrywania takiego turnieju. Zresztą nie wiem po co temat wałkować drugi raz. Przed pierwszą edycją taka dyskusja się już toczyła. Ja swojej opinii o obu trybach walki nie zmieniłem od poprzedniej edycji.

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - kosa - 24-03-2013 09:43 PM

No dobrze to jeżeli nikt nie ma innego pomysłu to zamkniemy temat miejsca, ceny zostaną takie same no i przede wszystkim to potrzebuję 2 sędziego, który może obsługiwać frapsa lub inny program by nagrywać walkę

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - dziadek - 24-03-2013 11:27 PM

Barwiej ma racje widowiskowosc albo rowne szanse...ja bym do turnieju dopiol jakis mini turniej gildixDD
to by troszke podnioslo atmosfere tych mistrzostw..jeszce sie zastanowie nad konkretnym pomyslem..natomiast moje pytanie brzmi czemu nie poty i htb?? zasady walki na rank battle powinny byc takie same jak zawsze xDD i dobry pomysl kosa z tym ze jak sie zapisujesz to musisz wplacic hajs moze to kogos zmobilizuje bardziej do uczestnictwa a nie tylko deklaracji ze bedzie xD

kiedy turniej???

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - kosa - 24-03-2013 11:33 PM

Od Czwartku jest w Wolne więc myślę że można by startować w piątek. Ale regulamin i Info podam później. Co do HTB to nie chciałbyś dostać od kogoś kto ma rękawice i Broń na +12 xD Jak to już ktoś kiedyś zauważył xD.

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Spat - 24-03-2013 11:35 PM

Bilety dozwolone?

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - dziadek - 24-03-2013 11:41 PM

heheeh stare duchy wracaja htb i bilety xDDD

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Spat - 24-03-2013 11:54 PM

Nie chce ewentualnie zmarnowac biletu dlatego sie pytam

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Nady93 - 25-03-2013 12:01 AM

Wywaliłem 4kkk na upgrade staff'a i nie przebiłem się przez +12, dalej muszę jechać na biletach.
To chyba ni było by fair jak byście mi kazali w +0 startować =.=