Forum Dyskusyjne Dragon Ball Online DBO
[TW] [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne Dragon Ball Online DBO (http://dbmmo.net)
+-- Dział: Gry (/forumdisplay.php?fid=68)
+--- Dział: Dragon Ball Online (/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Wersja Tajwańska (/forumdisplay.php?fid=8)
+----- Dział: Zimowy Turniej Budokai (/forumdisplay.php?fid=55)
+----- Wątek: [TW] [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow (/showthread.php?tid=318)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Sayuri - 31-01-2013 12:47 AM

@Tummi jeśli chodzi Ci o to miejsce o którym myśle, czyli pogranicze żółtego mushroom to tam nie da się nawet wyzwać na duel'a. :<

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - kosa - 31-01-2013 05:25 AM

(31-01-2013 12:36 AM)dziadek napisał(a):  proponuje o ile bedzie tyle uczestnikow darmowe eliminacje w grupach tzn namek na nameka itp kto wygrywa idzie na turniej gdzie wczesniej daje wpisowe oczywiscie to zalezy od liczby uczestnikow..xD
a tam spotykaja sie juz wszystkie klasy i sie zaczyna prawdziwa walka xD

właśnie o tym też mówiłem, sprawdzałem i fakt nie da się wyzwać Big Grin

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Kosik - 31-01-2013 07:55 AM

Może zrobimy jeszcze 2v2 ? To dopiero by mogło ciekawie wyglądać Smile.

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - kosa - 31-01-2013 08:18 AM

Cierpliwości Smile to nie mój jedyny pomysł Big Grin ale na razie skupmy się na jednym

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Sayuri - 31-01-2013 09:56 AM

Jeżeli chodzi o taki nasz "POLSKI budokai" to możemy spróbować go z czasem modyfikować. Co ja co, ale nasz aktualny pomysł, który jest wart uwagi trzeba roznieść w grze. Na TW jest kilka polskich gildii, a że Polacy rywalizację lubią to myślę, że wiele osób do tego turnieju przystąpi. Jakieś info czy na Trade Chat, czy nawet prośba o poinformowanie członków gildii. Wink Trzymam kciuki za to, że to wszystko wypali i będę mogła posędziować. Big Grin VegettoHappy

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - kosa - 31-01-2013 10:08 AM

Ja ogłaszam to na trade więc chyba czytają, napisze tez do innych kumpli żeby to rozgłosili w swoich gildiach

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Barwiej - 31-01-2013 11:07 AM

(31-01-2013 07:55 AM)Kosik napisał(a):  Może zrobimy jeszcze 2v2 ? To dopiero by mogło ciekawie wyglądać Smile.
Na duelu nie zrobisz 2vs2, do tego trzeba by było albo Rank Batle albo arena w Karin (ale nie realne bo zawsze ktoś tam jest).

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Tummi - 31-01-2013 12:47 PM

(31-01-2013 12:47 AM)Sayuri napisał(a):  @Tummi jeśli chodzi Ci o to miejsce o którym myśle, czyli pogranicze żółtego mushroom to tam nie da się nawet wyzwać na duel'a. :<

Aa przepraszam, bo to miejsce o którym myślę to podchodzi jako miasto (protection zone)... No to chyba innego terenu tak płaskiego, bez przeszkód i mobów to nie ma jak ta Twoja arena :P.

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - OsmyDzien - 31-01-2013 01:19 PM

Bardzo podoba mi sie nastawienie organizatorów. Trzymam kciuki. Wg mnie najlepiej ustalic jakiś dzien np. Sobota i przeprowadzic wtedy wszystko w jednym miejscu, na różnych kanalach różne kategorie

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - dziadek - 31-01-2013 01:27 PM

lepszym rozwiazaniem mysle ze by moglo byc granie na arenie na zasadach rankingowych przytnajmiej kazdy by wiedzial o co chodzi i by gra dobierala odppowqiednie pozomy i tak jedna zawsze(ta druga) stoi pusta,,..???