Forum Dyskusyjne Dragon Ball Online DBO
[TW] [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne Dragon Ball Online DBO (http://dbmmo.net)
+-- Dział: Gry (/forumdisplay.php?fid=68)
+--- Dział: Dragon Ball Online (/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Wersja Tajwańska (/forumdisplay.php?fid=8)
+----- Dział: Zimowy Turniej Budokai (/forumdisplay.php?fid=55)
+----- Wątek: [TW] [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow (/showthread.php?tid=318)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Sayuri - 31-01-2013 05:24 PM

Czyli zapisy oficjalnie rozpoczęte. Big Grin

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - dziadek - 31-01-2013 05:25 PM

aha i jak sedzie sie skuma czy mam rp czy nie?? odczekujemy 5min czy jak?

moze lepiej jak kazdy sobie buffy wlaczy i sie naladuje...przynajmiej by to ten turniej odruznialo od walk rankingowychXD wiecej by bylo zabawy
i pytanie czy jest jakis czas czy walimy az ktos padnie?

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - kosa - 31-01-2013 05:30 PM

Tak w godzinie bedzie pisac czas zjawienia się i czas rozpoczecia

tak ale do tego robie osobny temat bo tu jest zaspamiione Big Grin

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Nady93 - 31-01-2013 05:38 PM

(31-01-2013 05:12 PM)kosa napisał(a):  ok wiec regulamin wyglada tak:

1) W trakcie turnieju trzeba zachowywać się kulturalnie (czyli bez obelg, wysmiewania i innych)
2) By przystąpić do turnieju trzeba miec:

a) 20-30 lvl
b)31-40 lvl
c)41-50 lvl
d) 51-60 lvl
e)60-64 lvl
f) 65-70 lvl

3) Jeżeli w którejś z kategorii będzie min 4 osoby zrobi się ligę, 8 turniej a powyzej 12 faze grupowa+turniej
4) Walka odbędzie się Na boisku (chyba basseballowym)
5) obowiązkiem sędziego jest zapewnienie bezpiecznego i na czas przybycia zawodników
6) Walka będzie odbywała się na zasadach rankbattle czyli przed pojedynkiem wymagane sa wylaczone wszystkie efekty oraz ladowanie RP moze sie odbyć po sygnale do walki
7) Zakaz używania HTB ( w wypadku uzycia runda bedzie powtarzana)
8) Gracz który będzie mieć ponizej 100LP i uzyje HTB oznaczac bedzie zakonczenie walki z skutkiem przegranej
9) Chętny ma w temacie zapisać:
-imie postaci
- lvl i klasę postaci
10) Po zakonczeniu zapisow zawodnik ma obowiazek wyslac wpisowe przez maila wpisujac w tresci imie postaci walczacej oraz kategorie a wysokosc wpisowego bedzie dobierana w zależności od liczby uczestników
11) Z sędzią nie nalezy sie kłucić, w rezultacie można otrzymać dyskwalifikację
12) dzień przed walką nalezy zglosic sedziemu o braku mozliwosci wstawienia sie na walke oraz jej przesunieciu,
13) Jeżeli zawodnik nie powiadomi o swojej obecności sędziego to walka będzie miala wynik walkowera
14) Uczestnicy Zawodów dostaną na forum odznakę uczestnictwa w zawodach
15) nagrody za turniej:
mistrz - 50% sumy zebranej z wpisowego + odznaka zwycięzcy ZTP 2013
vice mistrz- 30% sumy
3 miejsce 10% sumy
16)sędziować będą:
kosa( WonderKosa)
Sayuri (SayuriChan)

Planowana data rozpoczęcia 10.02.2013 tj Niedziela
Zakonczenie zapisow 08.02 2013 tj Piątek
Kilka uwag:
1. Przedziały lvl mi się nie podobają, jak dla mnie powinny być
-do 29lvl
-30~70
LUB
-do 29lvl
-30~50lvl
-51~70lvl
Najlepiej zarzucić kilka propozycji podziału i zrobić ankietę.

2. Miejsce mi się nie podoba, jestem za tym żeby walki odbywały się na rank battle, najlepiej 2vs2 ( 1v1 + 2x sędzia )
Na duelu start będzie nie równy, osoba która akceptuje duela wie kiedy walka się zacznie więc szybciej rzuci na siebie bufa czy coś, poza tym sędzia nie widzi czy ktoś zaczął przed walką czy nie.

3. HTB, zakaz to zakaz. użycie = dyskwalifikacja a nie żadne powtarzanie walki, inaczej ludzie będą używać HTB w niekorzystnej dla siebie sytuacji.

4. @Sayuri
Jak zapisy otwarte jak reguły nieustalone =.=

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Barwiej - 31-01-2013 05:40 PM

(31-01-2013 05:25 PM)dziadek napisał(a):  aha i jak sedzie sie skuma czy mam rp czy nie?? odczekujemy 5min czy jak?

moze lepiej jak kazdy sobie buffy wlaczy i sie naladuje...przynajmiej by to ten turniej odruznialo od walk rankingowychXD wiecej by bylo zabawy
i pytanie czy jest jakis czas czy walimy az ktos padnie?

Taki system faworyzuje niektóre klasy dlatego jest zły.

@Edit:
(31-01-2013 02:26 PM)BarwiejSan napisał(a):  Rank Batle to najsprawiedliwsza opcja ze wszystkich, ale z tego co wiem to przeciwników szuka ze wszystkich kanałów więc można trafiać na nie tych przeciwników co się powinno (np. poza turniejowych).
We fragmencie (@up) wcześniejszego mego posta popełniłem błąd pisząc, że przeciwników wyszukuje ze wszystkich kanałów. Nie jest tak, szuka przeciwników tylko na kanale na którym jesteśmy. Przepraszam za wprowadzenie w błąd. Tak więc teraz moim zdaniem rank batle będzie bardziej sprawiedliwą areną do przeprowadzenia turnieju. Tak jak napisał Nady walka 2vs2 (dwóch przeciwników i dwóch sędziów) będzie najsprawiedliwsza. Dodatkowo sędziowie (jeśli mają taką możliwość) mogą nagrywać walki (np. Bandicam).

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - dziadek - 31-01-2013 05:44 PM

nady ma troche racji levele do 29 a bitwy na rankingowej na tej drugiej zawsze luz jest moze by sie dalo to jakos zrobic,,> pytanie mam czemu nie mozna htb uzywac??

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - kosa - 31-01-2013 05:45 PM

Więc do zapisow bedzie ankieta i kategorie sie podzieli w zaleznosci od wynikow.

Z HTB to się zgodzę a bylo napisane ze buffy mozna wlaczyc juz w trakcie walki RP tez to dotyczy

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Nady93 - 31-01-2013 05:46 PM

(31-01-2013 05:44 PM)dziadek napisał(a):  nady ma troche racji levele do 29 a bitwy na rankingowej na tej drugiej zawsze luz jest moze by sie dalo to jakos zrobic,,> pytanie mam czemu nie mozna htb uzywac??
Chcesz dostać HTB z broni 70lv +12 ? Padniesz na hita nawet jak armory będziesz miał +10~12

@edit
Kosa, jak jako sędzie sprawdzisz czy ktoś nie włączył buffa przed walką ( 1~2sec ) ?

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - kosa - 31-01-2013 05:47 PM

chcialbym widziec jak dostajesz od nadyego HTB Big Grin

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Azonic - 31-01-2013 05:48 PM

Proponuje zrobić osobny temat co do tego zapisów bo tu juz 7stron :>
także proponuje aby ktoś zaufany typu Szczeepan czy Barwiej zbierał kase Smile
także:
"15) nagrody za turniej:
mistrz - 50% sumy zebranej z wpisowego + odznaka zwycięzcy ZTP 2013
vice mistrz- 30% sumy
3 miejsce 10% sumy "
Zgubiłeś gdzieś 10% kosa :P
Oraz także jestem za ranked battle