Forum Dyskusyjne Dragon Ball Online DBO
[TW] [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne Dragon Ball Online DBO (http://dbmmo.net)
+-- Dział: Gry (/forumdisplay.php?fid=68)
+--- Dział: Dragon Ball Online (/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Wersja Tajwańska (/forumdisplay.php?fid=8)
+----- Dział: Zimowy Turniej Budokai (/forumdisplay.php?fid=55)
+----- Wątek: [TW] [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow (/showthread.php?tid=318)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - dziadek - 31-01-2013 05:48 PM

oka kumam o co chodzi
ale nady level od 30-70 to jaki to ma sens kto by chcial wpisowe tracic na przegrana walke jak moze sobie isc na turniej budokai za darmo??
a tak jak masz wicej poidzialow jest wieksza szans aze cos ugrasz

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - kosa - 31-01-2013 05:53 PM

Co do kasy to zgadzam sie ale w ranked battle nie mozna wejsc z sedziami

Dlatego bedzie ankieta gdzie kazdy sie wypowie

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Yogan - 31-01-2013 05:55 PM

Ja też jestem za rank battle. Jak chcecie oglądać walke to ewentualnie sędzia będzie ją nagrywal. Zresztą taki filmik utnie ewentualne sprzeczki o oszustwa itp.
Można wejść z sędziami tylko zawodnik musi byc w party z jednym z sędziów i na rank battle trzeba się zapisywać jako team

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - kosa - 31-01-2013 05:56 PM

ok kumam wiec mozna tak zrobic

Tylko by musialy byc kategorie +-5lvl by do rank battle wejsc

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Barwiej - 31-01-2013 06:00 PM

(31-01-2013 05:53 PM)kosa napisał(a):  ale w ranked battle nie mozna wejsc z sedziami
Można, tak jak napisał Nady party match 2vs2 (w jednej drużynie uczestnik i sędzia, to samo w drugiej). Sędziowie na początku walki opuszczają mate i z tamtą obserwują walki.

(31-01-2013 05:48 PM)Azonic napisał(a):  także proponuje aby ktoś zaufany typu Szczeepan czy Barwiej zbierał kase
Azonic dla Ciebie ja albo Szczeepan możemy być zaufanymi osobami, ale dla innych już nie koniecznie. Tak więc moim zdaniem kasę powinni zbierać organizatorzy/sędziowie.

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Nady93 - 31-01-2013 06:16 PM

(31-01-2013 05:56 PM)kosa napisał(a):  ok kumam wiec mozna tak zrobic

Tylko by musialy byc kategorie +-5lvl by do rank battle wejsc
Dwóch sędziów na 70lvl i sprawa załatwiona.

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - dziadek - 31-01-2013 06:22 PM

a ja dorzuce zeby odrazu sedziego rezerwowego zrobic bo przeciez roznie wzyciu bywa a ślisko ostatnio na ulicyXD

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Kordek - 31-01-2013 06:23 PM

(31-01-2013 06:00 PM)BarwiejSan napisał(a):  Azonic dla Ciebie ja albo Szczeepan możemy być zaufanymi osobami, ale dla innych już nie koniecznie. Tak więc moim zdaniem kasę powinni zbierać organizatorzy/sędziowie.
Myślę że każdy admin czy moderator na forum to zaufane osoby. Szczepan pewnie nie będzie miał czasu na to zbieranie czy coś xD

Kosa, w zasadach napisałeś zakaz używania HTB, mi to się akurat nie podoba bo jest to skill jak każdy inny. %CD już nie ma więc spamu HTB nie będzie.
PS. Sorki ale nie chce mi się czytać tych ośmiu stron tekstu.

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - dziadek - 31-01-2013 06:23 PM

i nie kumam jak sedzia sie skuma ze sobie lekarstwo na 500lp zarzuce bo to jest nie do wykumania jak ktos ma skile na leczeniexD
kum> kum? sorka nietzrezwy jestem xD

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow - Nady93 - 31-01-2013 06:30 PM

(31-01-2013 06:23 PM)KordekSan napisał(a):  
(31-01-2013 06:00 PM)BarwiejSan napisał(a):  Azonic dla Ciebie ja albo Szczeepan możemy być zaufanymi osobami, ale dla innych już nie koniecznie. Tak więc moim zdaniem kasę powinni zbierać organizatorzy/sędziowie.
Myślę że każdy admin czy moderator na forum to zaufane osoby. Szczepan pewnie nie będzie miał czasu na to zbieranie czy coś xD

Kosa, w zasadach napisałeś zakaz używania HTB, mi to się akurat nie podoba bo jest to skill jak każdy inny. %CD już nie ma więc spamu HTB nie będzie.
PS. Sorki ale nie chce mi się czytać tych ośmiu stron tekstu.
W takim razie zapisuje SK, chipy pod ładowanie RP, na rozpoczęcie walki stun -> ładowanie RP -> HTB2 -> koniec walki, dziękuje dobranoc

@edit
(31-01-2013 06:23 PM)dziadek napisał(a):  i nie kumam jak sedzia sie skuma ze sobie lekarstwo na 500lp zarzuce bo to jest nie do wykumania jak ktos ma skile na leczeniexD
kum> kum? sorka nietzrezwy jestem xD
Dragon clan i might majin mają heal, reszta klas go nie ma, poza tym widać nad tobą ( tam gdzie DMG się pokazuje ) ile LP ci przybyło, będzie widać że to równa liczba np 2.000. No i regulamin przewiduje używanie potów bo nie widzę zakazu.