Aktualny czas: 22-10-2017, 02:08 AM Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 11 Głosów - 2.09 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[TW] Kilka Pytań :D

21-04-2013, 06:29 PM

ocebe
*
Ziemski Wojownik
Liczba postów: 11
Likes Given: 0
Reputacja: 0

RE: Kilka Pytań :D
Kolejne pytanie tym razem w sprawie questa a mianowicie tego na 4lvl co mnie przenosci do Dziadka Big Grin

Wiem, ze jest juz taki temat ale jest zamknięty i nie moge się do niego dopisać a to co tam pisze to nic mi nie pomaga bo wszystko robie tak jak jest opisane ;]

Zaczne od początku Big Grin

Przenosi mnie na tą mape, ide drogą i atakuje mnie ten dinozaury, gdy go ubije ide dalej do dziadka, zaczynamy walke, nie bije go - czekam az zaladuje mi sie rp i atakuje z wzmocnienia skilla i zachwile znika, każe mi przynieśc dziecko, niby wszystko OK bo trzeba podobno załadować rp przy walce z dziadkiem ale jak mu przyniose te dziecko to nic sie dalej nie dzieje, dalej ma szarą "buźkę" nad głową i nie wiem jak zakończyć ten quest, próbowałem nawet ładować rp przy każdej możliwej walce ale to też nie pomogło ;d
Znajdź wszystkie posty użytkownika

21-04-2013, 06:37 PM

Zabojca
*
Ziemski Wojownik
ZFighters
Liczba postów: 35
Likes Given: 21
Reputacja: 1

nie wyłączaj dialogu esc. I jak masz juz ładowanie rp to nie musisz dalej tego robić usun tego questa i tyle

21-04-2013, 07:04 PM

ocebe
*
Ziemski Wojownik

nie wylączałem dialogów i po walce z dziakiem i użyciem wzmocnienia skillu RP wyszedłem z mapy ale nic to nie dało, dalej każe mi wrócić do TP ;/ tego z dzieckiem nie robiłem... Dam sobie spokoj z tym questem ;]

21-04-2013, 07:13 PM

BarwiejSan
Karin
Liczba postów: 512
Likes Given: 316
Reputacja: 24

(21-04-2013 07:04 PM)ocebe napisał(a):  nie wylączałem dialogów i po walce z dziakiem i użyciem wzmocnienia skillu RP wyszedłem z mapy ale nic to nie dało, dalej każe mi wrócić do TP ;/ tego z dzieckiem nie robiłem... Dam sobie spokoj z tym questem ;]
Schemat jest następujący:
- pokonujesz dinozaura,
- walczysz z dziadkiem (teraz nie musisz używać RP),
- po filmiku na którym widać lądującą kapsułę biegniesz z dziadkiem na miejsce jej lądowania,
- dziadek zleca Ci dostarczenie małego Goku do niego, po drodze będą atakowały Cię wilki,
- gdy wrócisz do dziadka to rozmawiasz z nim (naciśnij PPM na dziadka),
- zabierze on małego Goku i jak wróci porozmawia z tobą, po czym dostaniesz skilla na ładownie RP (domyślnie litera Z),
- po tym będziesz walczył drugi raz z dziadkiem i tym razem masz użyć skilla z ambility.

[Obrazek: 52639972a08f8bd7med.jpg]

21-04-2013, 07:39 PM

ocebe
*
Ziemski Wojownik

Dobra pomogło Big Grin Dziękówka Big Grin Poprostu anulowałem nie te dialogi co trzeba Big Grin a czekałem w tych niepotrzebnych Big Grin W sumie to juz moglem tego qusta z 10 razy skończyć Big Grin dziękówka za pomoc
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: