Dragon Ball Global
Aktualny czas: 18-04-2021, 07:03 AM Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ankieta: Czy jesteś za organizacją turnieju
Ankieta jest zamknięta.
Tak, jestem za ligą 13.46% 7 13.46%
Tak, jestem za Turniejem 26.92% 14 26.92%
Tak, jestem za liga+turniej 38.46% 20 38.46%
Nie, głupi pomysł 21.15% 11 21.15%
Razem 52 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 31 Głosów - 3.19 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[TW] [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow

09-02-2013, 01:09 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-02-2013 01:12 AM przez Xenek.)

Xenek
Moderator Globalny
Liczba postów: 605
Likes Given: 300
Reputacja: 25

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow
Yogan, ja nie widzę, gdzie miałbym odpowiadać.
Cytat:Ironia – sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego.
Jeśli uważasz, że wymijam, przekręcam, i tak dalej, to na spokojnie przeczytaj wszystko od początku ze zrozumieniem.

Rozumiem, że płci żeńskiej nie przegadam, ale... Barwiej, po której jesteś stronie? Dużo ludzi = zachęcająca, duża nagroda.

Zabij Wroga Cudnież mija Droga
Choć Beznoga Pani Śmierć Jest Sroga
Wojenko, Wojenko, cóżeś Ty za Pani?
Że za Tobą idzie chłop krwią malowany...
Znajdź wszystkie posty użytkownika

09-02-2013, 01:20 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-02-2013 01:21 AM przez Yogan.)

Yogan
Zachodnia Kaiôshin
Liczba postów: 190
Likes Given: 73
Reputacja: 18

Wiem co to jest ironia. Nie widać jej było w twoich postach.
Cytat:Ironia – sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego.

Argumenty był logiczne wraz z pierwszym postem co wyklucza ironie w twoim przypadku, no chyba ze pierwszy post również był ironiczny( co również jest nieprawdą bo tak to bylibyśmy po tej samej stronie i nie byłoby tej rozmowy)

Nie odpowiadasz na moje argumenty tzn, nie masz kontrargumentów co za tym idzie przekonałam cię do mojej myśli? Po ostatnich postach co innego wnioskuje. Czyli rozmowa wyglada tak ze ja ci cos tlumacze a ty mi odpowiadasz, że jest inaczej ale jak pytam czemu to odpowiadasz "bo tak"

Ja ci polecam również przeczytać wyszystko od początku. Nawet patrząc na długość naszych postów widac, że ty nie odpowiadasz na argumenty tylko je omijasz

[Obrazek: giphy.gif]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika

09-02-2013, 01:21 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-02-2013 01:26 AM przez Barwiej.)

Barwiej
Karin
Liczba postów: 511
Likes Given: 306
Reputacja: 24

(09-02-2013 01:09 AM)xenek napisał(a):  Yogan, ja nie widzę, gdzie miałbym odpowiadać.

Rozumiem, że płci żeńskiej nie przegadam, ale... Barwiej, po której jesteś stronie? Dużo ludzi = zachęcająca, duża nagroda.

Mnie osobiście nagroda nie interesuje, ponieważ ja w tym turniej głównie chcę się sprawdzić na co mnie stać w PvP z innymi graczami z PL, a także przy tym dobrze się bawić. Główny wabikiem miała być sama idea turnieju, a kasa miała być dodatkiem dla materialistów. Z tego co piszesz to aby turniej był duży to trzeba dużej kasy. Zgodzę się z tym, ale wtedy turniej nie będzie już głównie nastawiony na for fun (a taka idea mu przyświeca), a głównie (jeśli nie wyłącznie) na chęć wzbogacenia się. Drugą sprawą jest to aby w puli była duża kasa to trzeba hojnego sponsora.
EDIT:
Po jakiej stronie jestem? Jeśli mam wybierać pomiędzy początkowa ideą tego turnieju (for fun), a ideą materialna to wybieram tą pierwszą.

09-02-2013, 01:24 AM

Spat
Changeling
Liczba postów: 412
Likes Given: 58
Reputacja: 16

Yogan mi tez juz brak slow do ciebie. Jesli max wygrana w jednej kategori czyli 30kk to dla ciebie nic to ok. Twoj dobor slownictwa wcale nie wskazuje ze traktujesz go jako partnera do rozmowy ale raczej jak przeciwnika ktorego trzeba pokonac. I nie rob z siebie Krolewny Sniezki otoczonej przez 7 krasnoludkow bo po stronie xeneka opowiedzialem sie 7 min wczesniej niz Barwiej po twojej.

[Obrazek: updaol59579.png]

The following 1 user Likes Spat's post:
Xenek (09-02-2013)

09-02-2013, 01:26 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-02-2013 01:28 AM przez Xenek.)

Xenek
Moderator Globalny

Niech stracę i streszczę ostatnie 5 stron swoich postów.

Zacząłem pisać sugerując, że wyraźne napisanie jaka jest łączna pula na nagrody byłoby świetnym chwytem marketingowym zwiększającym popularność.
- zarzuciłaś mi, że pieniądze nie są najważniejsze, a chodzi o zabawę.

Z przymrużeniem oka zasugerowałem, że najlepiej by było, gdyby ktoś z góry ustalił nagrody jednocześnie czekając na zwrot wydatków.
- znowu powiedziałaś, że pieniądze to drugi plan.

Potem napisałaś, że to mały turniej, gdzie najważniejsza jest zabawa oraz by nie nazywać go wielkim.
- zapytałem jaka jest definicja wielkości oraz opisałem jakie są pozorne wrażenia tych zawodów.

Na końcu skorygowałem wszystkich tym, co napisałem na początku. Określenie puli i wysokość nagród jest proporcjonalna do zainteresowania.

Mam nadzieję, że to łopatologiczne wyjaśnienie najprościej jak potrafię skłoni do odjebania się ode mnie. NIE NAPISAŁEM, że kasa jest najważniejsza, a zabawa jest do dupy, co Yogan starasz się non stop przekazać. WIĘC to twoje odpowiedzi są złe.
Sama obecność nagród przekreśla "turniej dla zabawy".

Jeśli ktoś nie potrafi zauważyć mojej satyry, ironii czy sarkazmu to będę zmuszony obniżyć i dostosować poziom wypowiedzi.

The following 1 user Likes Xenek's post:
Spat (09-02-2013)

09-02-2013, 01:30 AM

Yogan
Zachodnia Kaiôshin
Liczba postów: 190
Likes Given: 73
Reputacja: 18

(09-02-2013 01:24 AM)Spat napisał(a):  Yogan mi tez juz brak slow do ciebie. Jesli max wygrana w jednej kategori czyli 30kk to dla ciebie nic to ok. Twoj dobor slownictwa wcale nie wskazuje ze traktujesz go jako partnera do rozmowy ale raczej jak przeciwnika ktorego trzeba pokonac. I nie rob z siebie Krolewny Sniezki otoczonej przez 7 krasnoludkow bo po stronie xeneka opowiedzialem sie 7 min wczesniej niz Barwiej po twojej.

Skąd masz informacje ze max wygrana w jednej kategorii to 30kk? Przecież nie wiadomo jaka jest pula do wygrania i wlasnie o to jest ta dyskusja.
Nie moja wina, że źle odczytujesz to co ja pisze. W tej chwili to ty mnie atakujesz, do tego nie wypowiadasz się na główny temat dyskucji tylko bezpośrednio atakujesz mnie.
Wybacz nie rozumiem porównania do Królewny Śnieżki. A no właśnie spat, 7 min wczesniej. Także twój zarzut ze konwersacja toczy się 2vs1 xenek jest wyssana z palca co oczywiscie tera potwierdziłes

[Obrazek: giphy.gif]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika

09-02-2013, 01:32 AM

Xenek
Moderator Globalny

Cytat:Nie moja wina, że źle odczytujesz to co ja pisze. W tej chwili to ty mnie atakujesz, do tego nie wypowiadasz się na główny temat dyskucji tylko bezpośrednio atakujesz mnie.
Non stop zachowany jest główny temat dyskusji.

Cytat:Wybacz nie rozumiem porównania do Królewny Śnieżki. A no właśnie spat, 7 min wczesniej. Także twój zarzut ze konwersacja toczy się 2vs1 xenek jest wyssana z palca co oczywiscie tera potwierdziłes
Nie rozumiem.

09-02-2013, 01:35 AM

Barwiej
Karin
Liczba postów: 511
Likes Given: 306
Reputacja: 24

(09-02-2013 01:26 AM)xenek napisał(a):  Jeśli ktoś nie potrafi zauważyć mojej satyry, ironii czy sarkazmu to będę zmuszony obniżyć i dostosować poziom wypowiedzi.

Nie każdy musi być na takim poziomie ja Ty.

(09-02-2013 01:24 AM)Spat napisał(a):  I nie rob z siebie Krolewny Sniezki otoczonej przez 7 krasnoludkow bo po stronie xeneka opowiedzialem sie 7 min wczesniej niz Barwiej po twojej.

Sugerujesz, że Yogan nakłoniła mnie abym pomógł jej w tej konwersacji? Bo jeśli tak to mnie ubawiłeś Vegetalol Jeżeli mam coś do napisania to to pisze i nikt nie musi mnie nakłaniać do swoich racji.

09-02-2013, 01:38 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-02-2013 01:39 AM przez Xenek.)

Xenek
Moderator Globalny

Barwiej, nie bierz wszystkiego dosłownie.

Niemniej całość wygląda tak:
- ja mówię, że dobry byłby chleb z serem

Na to Yogan odpowiada
- idea chleba to jedzenie go z maslem

Ja kontynuuje:
- ciekawe jak chleb smakuje z mielonką

Na to Yogan odpowiada
- idea chleba to jedzenie go z masłem krowim

09-02-2013, 01:38 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-02-2013 01:46 AM przez Spat.)

Spat
Changeling
Liczba postów: 412
Likes Given: 58
Reputacja: 16

Sama nakrecasz nasza wewnetrzna dyskusje. 30kk bo 3 osoby zapowiedzialy dotacje. I denerwuje juz mnie twoj sposob pisania do xeneka. Jemu zarzucasz zamkniecie sie na argumenty a jak ja zwracam Ci uwage ze uzywasz ostrej retoryki w jego kierunku to zwyczajnie to olewasz i mowisz ze zle to odczytuje ale on odnosi takie samo wrazenie wiec cos jednak w twoich postach musi byc. I sorry ze napisanie czegos Barwiejowi zajmuje kilka minut.

@BarwiejSan
BarwiejSan napisał(a):Sugerujesz, że Yogan nakłoniła mnie abym pomógł jej w tej konwersacji? Bo jeśli tak to mnie ubawiłeś
Nic takiego nie sugeruje. Po prostu ja zajalem stanowisko 7 min wczesniej od Ciebie a Yogan ma pretensje ze sie nie umowilismy i nie napisalismy rownoczesnie (potwierdzenie w slowach ze to ja bylam sama na was dwoch)

[Obrazek: updaol59579.png]
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: