Dragon Ball Global
Aktualny czas: 18-04-2021, 06:27 AM Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ankieta: Czy jesteś za organizacją turnieju
Ankieta jest zamknięta.
Tak, jestem za ligą 13.46% 7 13.46%
Tak, jestem za Turniejem 26.92% 14 26.92%
Tak, jestem za liga+turniej 38.46% 20 38.46%
Nie, głupi pomysł 21.15% 11 21.15%
Razem 52 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 31 Głosów - 3.19 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[TW] [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow

09-02-2013, 01:41 AM

Yoshimitsu
W zaświatach na troszku :(
Liczba postów: 470
Likes Given: 68

RE: [PROPOZYCJA] Zimowy Turniej Pojedynkow
http://dbmmo.net/showthread.php?tid=95

Zapraszam...
Znajdź wszystkie posty użytkownika

The following 2 users Like Yoshimitsu's post:
Xenek (09-02-2013), Spat (09-02-2013)

09-02-2013, 01:45 AM

Yogan
Zachodnia Kaiôshin
Liczba postów: 190
Likes Given: 73
Reputacja: 18

(09-02-2013 01:26 AM)xenek napisał(a):  Niech stracę i streszczę ostatnie 5 stron swoich postów.

Zacząłem pisać sugerując, że wyraźne napisanie jaka jest łączna pula na nagrody byłoby świetnym chwytem marketingowym zwiększającym popularność.
- zarzuciłaś mi, że pieniądze nie są najważniejsze, a chodzi o zabawę.

Z przymrużeniem oka zasugerowałem, że najlepiej by było, gdyby ktoś z góry ustalił nagrody jednocześnie czekając na zwrot wydatków.
- znowu powiedziałaś, że pieniądze to drugi plan.

Potem napisałaś, że to mały turniej, gdzie najważniejsza jest zabawa oraz by nie nazywać go wielkim.
- zapytałem jaka jest definicja wielkości oraz opisałem jakie są pozorne wrażenia tych zawodów.

Na końcu skorygowałem wszystkich tym, co napisałem na początku. Określenie puli i wysokość nagród jest proporcjonalna do zainteresowania.

Mam nadzieję, że to łopatologiczne wyjaśnienie najprościej jak potrafię skłoni do odjebania się ode mnie. NIE NAPISAŁEM, że kasa jest najważniejsza, a zabawa jest do dupy, co Yogan starasz się non stop przekazać. WIĘC to twoje odpowiedzi są złe.
Sama obecność nagród przekreśla "turniej dla zabawy".

Jeśli ktoś nie potrafi zauważyć mojej satyry, ironii czy sarkazmu to będę zmuszony obniżyć i dostosować poziom wypowiedzi.

Twoje poszczególne argumenty po kolei
o koniecznosci wprowadzenia info na temat puli nagród ( na co odpowiedziałam, że to nie ma sensu bo pula jest mala i nie przyciagnie wiecej osob, a ci co chca i tak sie juz zapisali)
o wprowadzeniu puli nagród na samym początku turnieju ( argument obalony tym, że nikt by się nie podjął organizacji turnieju bo istnieje duza szansa na straty)
mowisz, że napisałam zeby nie nazywać go wielki ale w kontekście tego ze nie ma on takich możliwości jakie ty sobie wyobraziłeś zeby promować go pula nagród ( czytaj odpowiedz pierwszego twojego argumentu)
Potem po obaleniu wszystkich twoich argumentow byla gadka o cynicznosci i ironii ( nic konkretnego ) a potem powtórka z pierwszego argumentu.

Nigdy nie powiedziałam, że sama obecność nagrody przekreśla dobrą zabawe, tylko nagroda jest zepchnięta na drugi plan ( ile razy mozna to samo pisać, prościej się nie da)

Wiesz, jeśli nikt nie rozumie twojej ironii i sarkazmu, to najlepiej wytłumaczyć to tym, że ma się wokół samych idiotów . Zacna ideologia Big Grin Pogratulować

[Obrazek: giphy.gif]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika

09-02-2013, 01:45 AM

Barwiej
Karin
Liczba postów: 511
Likes Given: 306
Reputacja: 24

(09-02-2013 01:38 AM)Spat napisał(a):  I sorry ze napisanie czegos Barwiejowi zajmuje kilka minut.

Nie każdy czeka tylko i wyłącznie na ripostę drugiego użytkownika, niektórzy w tym czasie robią tez inne rzeczy np. graja, ale widzę że ty tego nie ogarniasz i twoim zdaniem jeśli ty czekasz na ripostę aby szybko odpisać to ktoś musi robić to samo.

09-02-2013, 01:47 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-02-2013 01:49 AM przez Xenek.)

Xenek
Moderator Globalny
Liczba postów: 605
Likes Given: 300
Reputacja: 25

Yogan, twoje wypowiedzi są coraz płytsze.

To ty uparcie pierdolisz się przy swoim, gdy ja SUGERUJĘ różne rozwiązania.
Moja droga, sprawdź co to argument. Pisałaś kiedyś rozprawkę? Na bank.
Zaufaj mi, że tutaj nie znajdziesz argumentu innego niż zwiększenie popularności turnieju dzięki większej nagrodzie/przedstawieniu puli.

I nic z konieczności, czytanie ze zrozumieniem nie boli.

Zabij Wroga Cudnież mija Droga
Choć Beznoga Pani Śmierć Jest Sroga
Wojenko, Wojenko, cóżeś Ty za Pani?
Że za Tobą idzie chłop krwią malowany...

09-02-2013, 01:52 AM

Yogan
Zachodnia Kaiôshin

(09-02-2013 01:38 AM)Spat napisał(a):  Sama nakrecasz nasza wewnetrzna dyskusje. 30kk bo 3 osoby zapowiedzialy dotacje. I denerwuje juz mnie twoj sposob pisania do xeneka. Jemu zarzucasz zamkniecie sie na argumenty a jak ja zwracam Ci uwage ze uzywasz ostrej retoryki w jego kierunku to zwyczajnie to olewasz i mowisz ze zle to odczytuje ale on odnosi takie samo wrazenie wiec cos jednak w twoich postach musi byc. I sorry ze napisanie czegos Barwiejowi zajmuje kilka minut.

@BarwiejSan
BarwiejSan napisał(a):Sugerujesz, że Yogan nakłoniła mnie abym pomógł jej w tej konwersacji? Bo jeśli tak to mnie ubawiłeś
Nic takiego nie sugeruje. Po prostu ja zajalem stanowisko 7 min wczesniej od Ciebie a Yogan ma pretensje ze sie nie umowilismy i nie napisalismy rownoczesnie (potwierdzenie w slowach ze to ja bylam sama na was dwoch)

30kk które nie wiadomo na jaką kategorie pojdzie , czyli nie mozna określić kto ile w jakiej kategorii wygra/
Spat, ja wiem jak pisze, zdaje sobie z tego sprawe. Ja wymieniam argumenty.Nie powiedziałam ze xenek jest wrogiem turnieju co chciales mi wmowic. A to tobie ile zajmuje odpisanie xD?
Yogan miała pretensje? Przeciez to ty zarzuciłeś ze ja i Barwiej atakujemy xenka, a sytuacja na samym początku de facto była odwrotna. Oczywiście siebie spat nie liczyłeś.

09-02-2013, 01:54 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-02-2013 01:56 AM przez Xenek.)

Xenek
Moderator Globalny

Cytat:a sytuacja na samym początku de facto była odwrotna

Cytat:Teraz sprawa innego kalibru.
Jutro 14:00-15:30 wpłaty pieniędzy. Na jakie konto (nazwa postaci) i w jakim miejscu. Dalej: miejsce zbiórki przed samym turniejem. Dalej: kto sędziuje.
I na koniec przydałaby się lista oficjalnie startujących i przewidywana pula nagród.

Cytat:Wiem, że dacie radę, ale do ostatnich godzin uczestnicy nie wiedzą czy to wypali. Nie ma konkretów poza regulaminem.
A pula - mniej więcej wiecie kto sponsoruje, ilu jest zawodników i ile jaki wpłaci. Łatwy rachunek, z zaznaczeniem, że suma może ulec zmianie przy wycofaniu uczestników.

Cytat:Yogan, moja droga. Ja tylko wypominam brak poinformowania społeczeństwa. Gdybym podchodził jak typowy materialista to z pewnością nie zdecydowałbym się na wzięcie udziału. Bo po cóż miałbym wówczas opłacać z góry przegrany turniej?
Wspominając na marginesie: zapisana okrągła, pokaźna sumka to niebanalna reklama. Reklama, która tutaj nie była zbyt przekonująca.

Cytat:Podejmuję rękawicę konwersacji. Ujmę to w prostym kolokwializmie. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. O ile pamiętam, co najmniej dwoje-troje graczy wyraziło chęć wyłożenia pewnej kwoty na daną kategorię. Pisząc, że za pierwsze miejsce w przedziale 40-49 jest do wygrania na przykład 8.000.000, jednemu wyda się, że to dużo, a innemu zaś - mało. Jednak śmiało założyć mogę, że na niższych poziomach suma jest niebotycznie kusząca.

Gdzie ja tu atakuje? Dam ci stówe jak znajdziesz.

I tylko wokół tego latają moje posty, nic innego! Wybacz Yogan, ale uroiłaś sobie coś i nie chcesz zmienić zdania i przyznać, że nie masz racji.

09-02-2013, 01:56 AM

Spat
Changeling
Liczba postów: 412
Likes Given: 58
Reputacja: 16

Barwiej ja to rozumiem tylko dwie sprawy. IMO troche zaagresywnie i po drugie zlej osobie to tlumaczysz zwazywszy ze napisalem to w odpowiedzi na post Adminki. To Yogan czuje sie napastowana przeze mnie i xeneka.

[Obrazek: updaol59579.png]

09-02-2013, 01:59 AM

Yogan
Zachodnia Kaiôshin

(09-02-2013 01:47 AM)xenek napisał(a):  Yogan, twoje wypowiedzi są coraz płytsze.

To ty uparcie pierdolisz się przy swoim, gdy ja SUGERUJĘ różne rozwiązania.
Moja droga, sprawdź co to argument. Pisałaś kiedyś rozprawkę? Na bank.
Zaufaj mi, że tutaj nie znajdziesz argumentu innego niż zwiększenie popularności turnieju dzięki większej nagrodzie/przedstawieniu puli.

I nic z konieczności, czytanie ze zrozumieniem nie boli.

Forma powinno być tak , powinno być siak nie jest sugerowaniem.
Oczywiście, tylko ja ci uświadomiłam czemu twoje "propozycje" nie maja racji bytu w konkretniej sytuacji. Na co ty odpowiadasz cynicznym sposobem bycia ,ironia , sarkazmem (wtf?) a potem na koniec weżdzając na moją inteligencje.
Ja ci grzecznie odpowiadam a ty mnie atakujesz, dajesz mi do zrozumienia jest jest głupia, nie umie czytać, ze zrozumieniem itp... Nie podajesz kontrargumentów ( to nie chyba ja nie wiem co to argument)
Cytat:Yogan, twoje wypowiedzi są coraz płytsze.
Potwierdź to . Jak na razie to nie ja sugeruje ze rozmawiam z kompletnym idiotą

09-02-2013, 02:02 AM

Yogan
Zachodnia Kaiôshin

(09-02-2013 01:54 AM)xenek napisał(a):  
Cytat:a sytuacja na samym początku de facto była odwrotna

Cytat:Teraz sprawa innego kalibru.
Jutro 14:00-15:30 wpłaty pieniędzy. Na jakie konto (nazwa postaci) i w jakim miejscu. Dalej: miejsce zbiórki przed samym turniejem. Dalej: kto sędziuje.
I na koniec przydałaby się lista oficjalnie startujących i przewidywana pula nagród.

Cytat:Wiem, że dacie radę, ale do ostatnich godzin uczestnicy nie wiedzą czy to wypali. Nie ma konkretów poza regulaminem.
A pula - mniej więcej wiecie kto sponsoruje, ilu jest zawodników i ile jaki wpłaci. Łatwy rachunek, z zaznaczeniem, że suma może ulec zmianie przy wycofaniu uczestników.

Cytat:Yogan, moja droga. Ja tylko wypominam brak poinformowania społeczeństwa. Gdybym podchodził jak typowy materialista to z pewnością nie zdecydowałbym się na wzięcie udziału. Bo po cóż miałbym wówczas opłacać z góry przegrany turniej?
Wspominając na marginesie: zapisana okrągła, pokaźna sumka to niebanalna reklama. Reklama, która tutaj nie była zbyt przekonująca.

Cytat:Podejmuję rękawicę konwersacji. Ujmę to w prostym kolokwializmie. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. O ile pamiętam, co najmniej dwoje-troje graczy wyraziło chęć wyłożenia pewnej kwoty na daną kategorię. Pisząc, że za pierwsze miejsce w przedziale 40-49 jest do wygrania na przykład 8.000.000, jednemu wyda się, że to dużo, a innemu zaś - mało. Jednak śmiało założyć mogę, że na niższych poziomach suma jest niebotycznie kusząca.

Gdzie ja tu atakuje? Dam ci stówe jak znajdziesz.

I tylko wokół tego latają moje posty, nic innego! Wybacz Yogan, ale uroiłaś sobie coś i nie chcesz zmienić zdania i przyznać, że nie masz racji.

Niczego sobie nie uroiłam. Może źle to ujęłam dyskucja na początku to czyła się miedzy tobą spatem a mna, a nie tak jak spta mówił ze miedzy barwiejem, mną a tobą

09-02-2013, 02:03 AM

Xenek
Moderator Globalny

Cytat:Forma powinno być tak , powinno być siak nie jest sugerowaniem.
No jak nie?

Cytat:Oczywiście, tylko ja ci uświadomiłam czemu twoje "propozycje" nie maja racji bytu w konkretniej sytuacji.
Napisałaś tylko, że pieniądze to sprawa drugorzędna.

Cytat: Na co ty odpowiadasz cynicznym sposobem bycia ,ironia , sarkazmem (wtf?) a potem na koniec weżdzając na moją inteligencje.
Raz użyłem tego zwrotu i gdzie wjeżdżam na inteligencje?

Cytat:Ja ci grzecznie odpowiadam a ty mnie atakujesz, dajesz mi do zrozumienia jest jest głupia, nie umie czytać, ze zrozumieniem itp... Nie podajesz kontrargumentów ( to nie chyba ja nie wiem co to argument)
To ty walisz do mnie, że jestem idiotą. Ja jak dotąd byłem miły.

Cytat:rozmawiam z kompletnym idiotą
Miło mi poznać poziom jaki reprezentuje administrator Smile

Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości