Dragon Ball Global
Aktualny czas: 15-11-2018, 08:04 PM Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 47 Głosów - 3.64 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Earth's Special Forces Final - Nowinki

01-04-2013, 09:06 AM

Yoshimitsu
W zaświatach na troszku :(
Liczba postów: 472
Likes Given: 68

RE: Earth's Special Forces Final - Nowinki
Nie wygląda dużo lepiej bo nie może wyglądać dużo lepiej Bt3 ma grafikę jak Anime czyli nie może być lepiej, nie trawię tych odbłysków i innych pierdół jak w Raging Bast Big Grin BT3 to jest kwintesencja Dragon Balla i lepszej gry póki co nie ma Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Like Post Odpowiedz cytując ten post

The following 1 user Likes Yoshimitsu's post:
GokuSan (01-04-2013)

01-04-2013, 09:09 AM

krzyhox
**
Nameczanin
Liczba postów: 107
Likes Given: 6
Reputacja: 0

Co prawda to zależy od gustu ale to jest jedyna gra na PC która jest tak dobra i dopracowana. Co prawda bardzo długo ją robią.

[Obrazek: 35mm6tc.jpg]

01-04-2013, 09:36 AM

Yoshimitsu
W zaświatach na troszku :(
Liczba postów: 472
Likes Given: 68

I nie wiadomo czy kiedykolwiek skończą Smile

01-04-2013, 09:37 AM

krzyhox
**
Nameczanin

Jak skończyli ecx esf 1.2.3 to to też. Smile.

01-04-2013, 10:30 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-04-2013 10:39 AM przez TheBlur.)

TheBlur
**
Nameczanin
Liczba postów: 58
Likes Given: 2

Jeśli ktoś ma czasami ochotę pograć w 1.2.3 to zapraszam na stały server ESForces.pl, którego dane można znaleźć TUTAJ

Często świeci pustkami, ale w przypadku, gdy jest co najmniej 2 graczy - po paru minutach wchodzi coraz więcej. Jeśli nie wiecie co i jak - zapraszam na PM, postawię swój server i pokażę podstawy.

Swoją drogą - po co porównywać grę z konsoli z tą dedykowaną tylko na PC? Tak samo mogę porównać Legacy of Goku na GBA do Heroes United na Byond. Tylko... Po co?

01-04-2013, 12:58 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-04-2013 01:00 PM przez easy66.)

easy66
**
Nameczanin
Liczba postów: 54
Likes Given: 8

jezeli chodzi o gry na pc to polecam wszystkie dragon balle budokaie na emulator. a z gier to jest jeszcze bardzo wciagajaca lemingball z xD i oczywiscie mugeny

(01-04-2013 10:30 AM)TheBlur napisał(a):  Jeśli ktoś ma czasami ochotę pograć w 1.2.3 to zapraszam na stały server ESForces.pl, którego dane można znaleźć TUTAJ

Często świeci pustkami, ale w przypadku, gdy jest co najmniej 2 graczy - po paru minutach wchodzi coraz więcej. Jeśli nie wiecie co i jak - zapraszam na PM, postawię swój server i pokażę podstawy.

Swoją drogą - po co porównywać grę z konsoli z tą dedykowaną tylko na PC? Tak samo mogę porównać Legacy of Goku na GBA do Heroes United na Byond. Tylko... Po co?

zaloz nowy temat o tym serverze ja to bym chcial zeby wrocila stara strona esforce.pl i esfranked.com czy jakos tak Sad

01-04-2013, 02:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-04-2013 03:07 PM przez TheBlur.)

TheBlur
**
Nameczanin
Liczba postów: 58
Likes Given: 2

Cytat:zaloz nowy temat o tym serverze ja to bym chcial zeby wrocila stara strona esforce.pl i esfranked.com czy jakos tak Sad

Też chciałbym, aby ta strona została zreaktywowana.
Poszukuje też takiego pliczku, który był na niej w dziale download - to był Budokai Tenkaichi Mod do ESF 1.2.3, który dodawał tzw. "cell shading", czy też nazywając to łaciną podwórkową - character outlines. Czy ktoś jest może w jego posiadaniu i zechciałby zuploadować?

Co do gier - osobiście polecam wszystkie części Legacy of Goku (GBA), Legend of the Super Saiyan (SNES). Dla zwolenników zmagań z żywym graczem - ESF.

Co do ZEQ2 - ta gra zauroczyła mnie na chwilę za czasów pierwszej Bety - zrobiłem nawet za tamtych czasów krótki filmik ukazujący... w sumie to nic ^.^ >>KLiK<< Walki melee wyglądają tam całkiem całkiem, wszystko cacy, ale... na dłuższą metę nie polecam.

Z innej beczki - dobrze wspominam Heroes United (Byond), który z wszystkich innych gier najbardziej przypominał kultowe Legacy of Goku. Niestety od czasu zamknięcia servera niejakiego Durtha - zaprzestałem przygody z tym tytułem.

Dla maniaków gier przeglądarkowych - Kosmiczni Wojownicy. Według mnie bardzo przyjemna gierka, ale każdy woli co innego.

Lemmingball Z w wersji 2D/3D - jak najbardziej, ale szybko się nudzi, nawet grając w 2+ graczy.

Bid for Power - Według mnie ta gra nie ma "tego czegoś". Przynajmniej mi nie przypadły do gustu walki w większej mierze polegające na atakach energetycznych.

Z Warrior Chronicles - Bardzo dobry projekt, w fazie ciągłego rozwoju. Autor co jakiś czas udostępnia coraz to nowsze wersję Alpha.

No i chyba zrobiłem offtopa xD
W każdym razie to tyle, co mam do powiedzenia na ten moment.

01-04-2013, 02:51 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-06-2013 09:11 AM przez krzyhox.)

krzyhox
**
Nameczanin

Esf.pl to są dziwni ludzie ponieważ gdy swojego czasu założyłem esforces.org może ktoś kojarzy oni zhakowali mi stronkę nie wiem dlaczego.... i na dodatek potem szybko przestali robić i się nie rozwijała.. ;/ szkoda miałem takie wielkie plany.

http://esforces.com/uploads/images/potw/...e-2013.png

nowe potw w esf jak na razie dla mnie najlepsze Wink.. Jak widać prawdopodobnie będą zniszczenia budynków Smile.

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości