Aktualny czas: 25-11-2017, 12:05 PM Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 3.38 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DBMMO Budokai Tenkaichi - Regulamin

06-04-2015, 11:12 AM

songogu
Zrzęda z DBMMO
Liczba postów: 1,185
Likes Given: 519
Reputacja: 21

RE: DBMMO Budokai Tenkaichi - Regulamin
Organizuje, czyli wybiera zasady.

Jak ktoś ma coś jeszcze do powiedzenia w tej sprawie to niech liczy sie że kilka świątecznych procent dostanie

Nikt wam nie broni zorganizować własny turniej jak ten się zakończy, nie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Like Post Odpowiedz cytując ten post

06-04-2015, 11:21 AM

Twilight
**
Nameczanin
Liczba postów: 160
Likes Given: 3
Reputacja: 0

Mogę robić zza sędziego jeslo takowego jeszcze nie masz(przynajmniej popatrzę sobie )
Co do spamu i "taktyki" buje i uciekam to powiem tak...
Tosz to uj nie gra z takimi ludzmi albo walczysz albo nie, a pisanie jakim to sie nie jest zaje-uber-pro graczem i jak to sobie z takimi nie radzisz jest dla mnie śmieszne...
Wracając do tematu, dodaj do regu ze danego sklila można użyć np po użyciu 2 innych skili w tedy będzie przełamanie zasady spamu.

06-04-2015, 12:06 PM

Strider
Zaświaty
Liczba postów: 386
Likes Given: 103
Reputacja: 18

Mimo iz tez nie mam problemu ze spammerami to jestem calkowicie za wykluczeniem tego typu gry na turnieju, gdyz po prostu jest to irytujace i jednoczesnie odbiera frajde z gry... Zarowno mnie jak i jemu, na pve niech se spammi xD

06-04-2015, 12:07 PM

masterow
**
Nameczanin
Liczba postów: 85
Likes Given: 28

Tak.on wybiera zasady.ja tylko wyrazilem opinie swoja na ten temat.nic wiecej.nie obchodzi mnie juz nic poza tym. Poza tym ja nie pisalem jaki to ja nie jestem.podalem przyklad tylko jakie pvp ja spotykam w grze i ze potrafię sobie poradzic ze spamerem wiec to nie ja tu jestem smieszny. Ode mnie tyle. I nie martwcie sie juz. Nie bedziecie juz miec okazji odpisywac na moje Beznadziejne posty.

06-04-2015, 03:52 PM

Yogan
Zachodnia Kaiôshin
Liczba postów: 184
Likes Given: 78
Reputacja: 18

Impacto jako organizator ustala swoje zasady to nie ma wątpliwości. Jednak jak juz wrzuciłes regulamin i pozostawiles temat otwarty to przyzwoliles na dyskusje na jego temat, dlatego dopoki nikt nie łamie regulaminu nie widze powodu zeby masterow czy ktokolwiek inny dostal warna.
Impacto jesli nie chcesz aby ludzie komentowali regulamin, jestes przekonany o jego poprawnosci, zamknij temat i bedzie po sprawie. (masz uprawnienia)
Btw. ja bym dodala na poczatku punkt ze zgloszenie sie do turnieje oznacza akceptacje regulaminu :P

[Obrazek: image.gif]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika

07-04-2015, 10:31 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-04-2015 05:04 PM przez songogu.)

Impacto
**
Sjuper Sajadzin 10 poziomó
Liczba postów: 113
Likes Given: 51

Niech sobie komentują mi to nie przeszkadza. Jak się komuś nie podoba regulamin to wystarczy nie brać udziału i tyle. Szkoda tylko, że najwięcej do powiedzenia mają te osoby, które udziału nie biorą. Im właśnie polecam zorganizowanie takiego eventu we własnym, spamerskim gronie Smile

Bo na konsolach mało kto gra Sad
-Gogu

08-04-2015, 01:18 PM

masterow
**
Nameczanin
Liczba postów: 85
Likes Given: 28

a skad wiesz jak ja gram i czemu nazywasz kogos spammerem nie znajac mojego sposobu gry? Wyrazilem swoje zdanie i nie mam nic do Twojego regulaminu. TY organizujesz wiec nie moj interes jak rozgrywki beda wygladac. A na konsoli mimo nie tak wielkiego grona to mam z kim grac. To jest tylko gra i nic wiecej a sie klocimy jakby chodzilo o zycie.

08-04-2015, 01:39 PM

Impacto
**
Sjuper Sajadzin 10 poziomó
Liczba postów: 113
Likes Given: 51

(06-04-2015 12:07 PM)masterow napisał(a):  Ode mnie tyle. I nie martwcie sie juz. Nie bedziecie juz miec okazji odpisywac na moje Beznadziejne posty.
Po pierwsze to zdecyduj się w końcu na coś xD.
(06-04-2015 12:07 PM)masterow napisał(a):  Ja sie nie zglaszalem bo gram na konsoli, ale wg mnie czesc zasad to porazka. Wyrownywanie szans ograniczeniami skilli to dla mnie bez sensu.rozumiem nie uzywanie kapsulek, ale czemu zabraniacie spamowania i uzywania innych skilli.tak gre stworzyli i jeżeli ktos jest dobrym graczem to jest sie w stanie spamowanie zablokowac lub przelamac. Leczenie tez rozumiem.to powiedzcie mi jak ktos gra tankiem i ma low att to czym to wyrownacie z typowym fighterem?
Po drugie chyba jednak masz coś do tych zasad skoro Ci się nie podobają tak? Oczywiście nie zabraniam nikomu wyrażać własnego zdania, ale troszkę pogubiłeś się w zeznaniach nie sądzisz?

Po trzecie nikt tutaj się nie kłóci, ja tylko staram się uargumentować dlaczego mój regulamin wygląda tak a nie inaczej.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości