Dragon Ball Global
Aktualny czas: 20-04-2018, 05:43 PM Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 22 Głosów - 3.77 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dragon Ball Super- Dyskusja Ogólna

05-07-2015, 07:57 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-07-2015 07:58 PM przez Francuz.)

Francuz
W zaświatach na troszku :(
Liczba postów: 485
Likes Given: 43

RE: Dragon Ball Super
No i jeszcze jedno wcześniej tego nie zauważyłem, bo nie oglądałem endingu ale obejżałem film bukiego i właśnie o tym wspomniał, chodzi o wzrost krilana, skurczyli go w chuj
[Obrazek: XBytA.jpg]
[Obrazek: gfdgd.png]

Wcześniej był mniej więcej po ramiona/szyje C18 a teraz po pasa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Like Post Odpowiedz cytując ten post

05-07-2015, 07:58 PM

Akinari
**
Aki z Alabastii
Liczba postów: 122
Likes Given: 150
Reputacja: 5

Ja nie rozumiem co wy macie do tego openingu...

[Obrazek: giphy.gif]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika

05-07-2015, 08:17 PM

Francuz

(05-07-2015 07:58 PM)Akinari napisał(a):  Ja nie rozumiem co wy macie do tego openingu...

Opening jest zajebisty, jednak nie da rady wszystkim dogodzić tak samo.

The following 1 user Likes Francuz's post:
Akinari (06-07-2015)

05-07-2015, 09:19 PM

Gokar
*
Ziemski Wojownik
Liczba postów: 12
Likes Given: 1
Reputacja: 0

Nie polecam kreskówka, tłumaczenie z dupy, nie było eng, a oni już pl wrzucili.

Łapcie Wink
Dragon Ball Super 001

[Obrazek: UfpAzw9.gif?1]

05-07-2015, 09:37 PM

SzczeepanSan
Dai Kaiô
Liczba postów: 706
Likes Given: 169
Reputacja: 21

Genialny żółw na końcu pierwszego odcinka - nie wiem czemu w tłumaczeniu jak było kupie tyle "dividek" to przeczytałem "dziwek". xD
Genialny Żółw zawsze w formie.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika

The following 4 users Like SzczeepanSan's post:
songogu (05-07-2015), Impacto (05-07-2015), GokuSan (05-07-2015), Tummi (06-07-2015)

05-07-2015, 10:14 PM

Strider
Zaświaty
Liczba postów: 394
Likes Given: 103
Reputacja: 18

Opening zajebisty Big Grin Czekam na next epek <3

05-07-2015, 11:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-07-2015 11:43 PM przez GokuSan.)

GokuSan
Changeling
ChampioN決戰
Liczba postów: 372
Likes Given: 123
Reputacja: 13

Jak mozna miec cos do tego openingu? Ja tego kurwa nie rozumiem mi sie w chuj podoba, ale widac nie da sie kazdemu dogodzic !! Najlepszy w openingu jest motyw, jak Whis i Beers z tymi nowymi schodza z nieba tak fajnie i rytm nutki Big Grin A co do postaci do Gohan zawsze byl wychowywany przez Chi-Chi, ze bedzie uczonym etc, etc. I stad jego odzienie, wiec nie wiem czemu sie tak przypierdalaja o to. Ale widac, ze Akira tego tak nie pozostawi i Gohan bedzie walczyl, nie wiadomo w jakim wdzianku, ale bedzie Big Grin I jeszcze odnosnie Bukiego na chuj pierdoli, ze poza trwala 30 sekund, jak to było raptem 7...

[Obrazek: chi_chi_kissing_goku.jpg]

The following 1 user Likes GokuSan's post:
Akinari (06-07-2015)

06-07-2015, 02:06 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-07-2015 02:07 PM przez Tummi.)

Tummi
Grubas
KINTO
Liczba postów: 586
Likes Given: 338
Reputacja: 17

(05-07-2015 11:40 PM)GokuSan napisał(a):  Jak mozna miec cos do tego openingu? Ja tego kurwa nie rozumiem mi sie w chuj podoba, ale widac nie da sie kazdemu dogodzic !! Najlepszy w openingu jest motyw, jak Whis i Beers z tymi nowymi schodza z nieba tak fajnie i rytm nutki Big Grin A co do postaci do Gohan zawsze byl wychowywany przez Chi-Chi, ze bedzie uczonym etc, etc. I stad jego odzienie, wiec nie wiem czemu sie tak przypierdalaja o to. Ale widac, ze Akira tego tak nie pozostawi i Gohan bedzie walczyl, nie wiadomo w jakim wdzianku, ale bedzie Big Grin I jeszcze odnosnie Bukiego na chuj pierdoli, ze poza trwala 30 sekund, jak to było raptem 7...

Ile Gohan ma lat żeby ubierać się jak matka mu rozkazuje... Gohan będzie walczył, chyba że już pójdzie w zapomniane tak jak Piccolo który praktycznie po androidach (a nawet wcześniej) zszedł na 3 plan. Teraz bardziej może być skupione na Gotenie i Trunksie. Ciekaw jestem ile odcinków będzie liczyć seria. Jest już jakaś zaplanowana liczba? Bo wiadomo, wszystko zależy od oglądalności:>
Openingu nie polecam, cała reszta daje rade Big Grin

06-07-2015, 02:16 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-07-2015 02:25 PM przez Francuz.)

Francuz

(06-07-2015 02:06 PM)Tummi napisał(a):  
(05-07-2015 11:40 PM)GokuSan napisał(a):  Jak mozna miec cos do tego openingu? Ja tego kurwa nie rozumiem mi sie w chuj podoba, ale widac nie da sie kazdemu dogodzic !! Najlepszy w openingu jest motyw, jak Whis i Beers z tymi nowymi schodza z nieba tak fajnie i rytm nutki Big Grin A co do postaci do Gohan zawsze byl wychowywany przez Chi-Chi, ze bedzie uczonym etc, etc. I stad jego odzienie, wiec nie wiem czemu sie tak przypierdalaja o to. Ale widac, ze Akira tego tak nie pozostawi i Gohan bedzie walczyl, nie wiadomo w jakim wdzianku, ale bedzie Big Grin I jeszcze odnosnie Bukiego na chuj pierdoli, ze poza trwala 30 sekund, jak to było raptem 7...

Ile Gohan ma lat żeby ubierać się jak matka mu rozkazuje... Gohan będzie walczył, chyba że już pójdzie w zapomniane tak jak Piccolo który praktycznie po androidach (a nawet wcześniej) zszedł na 3 plan. Teraz bardziej może być skupione na Gotenie i Trunksie. Ciekaw jestem ile odcinków będzie liczyć seria. Jest już jakaś zaplanowana liczba? Bo wiadomo, wszystko zależy od oglądalności:>

100 odc, a Gohan już od małego był wychowywany na "uczonego" przez chi chi, nawet kiedy był z piccolo lubił się uczyć i miał do tego łeb robił obliczenia w jaskiniach po jakimś dziwnym języku, itd... Pamiętam że nawet wyliczał sile wiatru aby wydostać się z wyspy, ile dni mu to zajmie itd... I wydaje mi się ze on sam się ubiera a nie "bo mu matka rozkazuje" no bo w czym ma chodzić w bluzie JP? Czy w stroju w którym zazwyczaj walczy może w stroju piccolo dodatkowo by miał zajebistą pelerynkę i przybyło by mu masy. Niektórzy na sile szukają rzeczy do których mogli by się przyjebać.

The following 1 user Likes Francuz's post:
GokuSan (06-07-2015)

06-07-2015, 05:15 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-07-2015 05:16 PM przez GokuSan.)

GokuSan
Changeling
ChampioN決戰
Liczba postów: 372
Likes Given: 123
Reputacja: 13

(06-07-2015 02:16 PM)Francuz napisał(a):  
(06-07-2015 02:06 PM)Tummi napisał(a):  

100 odc, a Gohan już od małego był wychowywany na "uczonego" przez chi chi, nawet kiedy był z piccolo lubił się uczyć i miał do tego łeb robił obliczenia w jaskiniach po jakimś dziwnym języku, itd... Pamiętam że nawet wyliczał sile wiatru aby wydostać się z wyspy, ile dni mu to zajmie itd... I wydaje mi się ze on sam się ubiera a nie "bo mu matka rozkazuje" no bo w czym ma chodzić w bluzie JP? Czy w stroju w którym zazwyczaj walczy może w stroju piccolo dodatkowo by miał zajebistą pelerynkę i przybyło by mu masy. Niektórzy na sile szukają rzeczy do których mogli by się przyjebać.

Masz 100 % racje, Arku !

[Obrazek: chi_chi_kissing_goku.jpg]
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości