Aktualny czas: 18-08-2017, 09:04 PM Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 2.13 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anime Openings Covers

22-07-2015, 09:51 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-07-2015 08:12 PM przez BekO.)

BekO
Changeling
NoNameCrew
Liczba postów: 300
Likes Given: 13
Reputacja: 10

Anime Openings Covers
Witam chciałem się z wami podzielić moim nowym nagraniem,
nie znam się na obróbce tak jak mój kolega ze studia który masterował mi parę rzeczy ale się uczę kiedyś może mu dorównam, nowe mikro sobie sprawiłem to coś tam ponagrywam ;p

[Obrazek: tumblr_nmcrb1ST8J1s8lgrqo1_r1_1280.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Like Post Odpowiedz cytując ten post

The following 2 users Like BekO's post:
Impacto (23-07-2015), Tummi (27-07-2015)

22-07-2015, 10:14 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-07-2015 10:15 PM przez GooIn.)

GooIn
Saibaiman
Liczba postów: 9
Likes Given: 0
Reputacja: 0

RE: Dragon Ball Super Ending Cover
Nieźle stary! Wpada w ucho ;D Tak trzymaj Wink

23-07-2015, 08:21 PM

BekO
Changeling
NoNameCrew

RE: Dragon Ball Super Ending/Opening Cover
Dziś nagrałem opening Smile

The following 1 user Likes BekO's post:
Tummi (27-07-2015)

26-07-2015, 01:20 PM

Galaxy
*
Ziemski Wojownik
ZFighters
Liczba postów: 41
Likes Given: 2

Słuchając powyższych cover-ów myślę że nie powinieneś rozstawać się z muzyką gdyż masz w sobie do prawdy ogromny talent który na prawdę warto dalej rozwijać, osobiście wiele lat temu w skutek bardzo trudnej sytuacji osobistej zmuszony zostałem zaniedbać mą pasję (miłość do muzyki) z którą bardzo poważnie wiązałem swe przyszłe życie zawodowe na chwilę obecną mogę pochwalić się jedynie zeszpeconym głosem oraz przeciętnym poziomem gry na instrumentach klawiszowych mam jednak ogromną nadzieję że w twym przypadku żadne trudności nie zagaszą twego muzycznego ducha czego najserdeczniej życzę

Pozdrawiam

[Obrazek: AuOwiVg6L.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika

27-07-2015, 12:34 PM

BekO
Changeling
NoNameCrew

(26-07-2015 01:20 PM)Galaxy napisał(a):  Słuchając powyższych cover-ów myślę że nie powinieneś rozstawać się z muzyką gdyż masz w sobie do prawdy ogromny talent który na prawdę warto dalej rozwijać, osobiście wiele lat temu w skutek bardzo trudnej sytuacji osobistej zmuszony zostałem zaniedbać mą pasję (miłość do muzyki) z którą bardzo poważnie wiązałem swe przyszłe życie zawodowe na chwilę obecną mogę pochwalić się jedynie zeszpeconym głosem oraz przeciętnym poziomem gry na instrumentach klawiszowych mam jednak ogromną nadzieję że w twym przypadku żadne trudności nie zagaszą twego muzycznego ducha czego najserdeczniej życzę

Pozdrawiam

Nigdy nie jest za późno aby powrócić do pasji wystarczą odpowiednie ćwiczenia głosu i czas i można szybko poprawić jakość swojego głosu, ja nie jestem wirtuozem, ale ćwiczę codziennie żeby coraz bardziej rozwijać swój głos, i jak przyrównam nagrania z np. 2009 a teraz to jest masakryczna różnica którą zauważam, ale i tak jeszcze mi daleko do bycia w tym naprawdę dobrym, i prócz głosu który i tak już dosyć mocno rozwinąłem, potrzebna mi jeszcze wiedza obróbki w programach typu cubase, bo jak na razie dopiero zacząłem się uczyć ich obsługi ale z czasem też myślę że to opanuje. Smile, jeden plus to to że śpiewam dosyć równo i trzymam się tonacji, bo tak to na moje umiejętności obróbki to nic bym z tymi nagraniami nie
zrobił :P a tak to coś tam wychodzi, polecam też moje nowe nagrania które wrzuciłem 2 dni temu, openingi kuroshitsuji z 1 i 3 sezonu zespołu sid

i

27-07-2015, 02:19 PM

Tummi
Grubas
KINTO
Liczba postów: 546
Likes Given: 325
Reputacja: 16

Nieźle. Czekam na Makafushigi Adventure

27-07-2015, 03:43 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-07-2015 03:46 PM przez Galaxy.)

Galaxy
*
Ziemski Wojownik
ZFighters
Liczba postów: 41
Likes Given: 2

BekO napisał(a):Nigdy nie jest za późno aby powrócić do pasji wystarczą odpowiednie ćwiczenia głosu i czas i można szybko poprawić jakość swojego głosu, ja nie jestem wirtuozem, ale ćwiczę codziennie żeby coraz bardziej rozwijać swój głos, i jak przyrównam nagrania z np. 2009 a teraz to jest masakryczna różnica którą zauważam, ale i tak jeszcze mi daleko do bycia w tym naprawdę dobrym, i prócz głosu który i tak już dosyć mocno rozwinąłem, potrzebna mi jeszcze wiedza obróbki w programach typu cubase, bo jak na razie dopiero zacząłem się uczyć ich obsługi ale z czasem też myślę że to opanuje. Smile, jeden plus to to że śpiewam dosyć równo i trzymam się tonacji, bo tak to na moje umiejętności obróbki to nic bym z tymi nagraniami nie
zrobił :P a tak to coś tam wychodzi

Mimo iż moje muzyczne plany zawodowe zostały całkowicie pokrzyżowane przez wspomniane już problemy osobiste w dalszym ciągu rozwijam swą pasję łącząc tym samym utrzymanie pozostałości instrumentalno-wokalnej kondycji. Muszę przyznać że w swych ćwiczeniach poza typowym repertuarem stawiam sobie swego rodzaju wyzwania które nazywam w swym języku "wysokimi utworami" do grona wspomnianych kompozycji mogę zaliczyć między innymi: My Luxurious Night - Hatsumi Shibata, Romantic Ageruyo - Ushio Hashimoto (Dragon Ball ED) etc... Osobiście stanowczo odradzam tego typu prób (zabaw) ponieważ mogą one rozstroić głos pozostawiając trwałe oszpecenie, w mym przypadku wspomniane zmiany już nastąpiły (w wieku 25 lat mój głos brzmi niczym głos 14-15 latka) jest to spowodowane wspomnianymi ćwiczeniami które przed okresem mutacji kierowałem ku wysokim partiom. Jako nałogowy koneser muzyczny (audiofil) chciałbym również zwrócić uwagę na kwestię techniczną która w mym wypadku sprowadza się do obsługi programów takich jak: Audacity, Sony Sound Forge Pro, Izotope Ozone / Izotope RX, Goldvave w większości służą one jako ripery mych muzycznych zbiorów zarejestrowanych na płytach winylowych a także mini studia masteringowe dotychczas nie używałem jednak żadnej z aplikacji do rejestracji swego głosu celem stworzenia coveru niewątpliwie w czynności tej powstrzymuje mnie mocno przeciętny mikrofon a także swoista presja (strach) przed niepowodzeniem. Być może któregoś dnia stworzę wspomniany cover jednakże nie sądzę bym odważył się opublikować swe nagranie stąd mam ogromny szacunek dla wszystkich osób prezentujących swe nagrania.

[Obrazek: AuOwiVg6L.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika

28-07-2015, 08:19 AM

BekO
Changeling
NoNameCrew

(27-07-2015 03:43 PM)Galaxy napisał(a):  
BekO napisał(a):Nigdy nie jest za późno aby powrócić do pasji wystarczą odpowiednie ćwiczenia głosu i czas i można szybko poprawić jakość swojego głosu, ja nie jestem wirtuozem, ale ćwiczę codziennie żeby coraz bardziej rozwijać swój głos, i jak przyrównam nagrania z np. 2009 a teraz to jest masakryczna różnica którą zauważam, ale i tak jeszcze mi daleko do bycia w tym naprawdę dobrym, i prócz głosu który i tak już dosyć mocno rozwinąłem, potrzebna mi jeszcze wiedza obróbki w programach typu cubase, bo jak na razie dopiero zacząłem się uczyć ich obsługi ale z czasem też myślę że to opanuje. Smile, jeden plus to to że śpiewam dosyć równo i trzymam się tonacji, bo tak to na moje umiejętności obróbki to nic bym z tymi nagraniami nie
zrobił :P a tak to coś tam wychodzi

Mimo iż moje muzyczne plany zawodowe zostały całkowicie pokrzyżowane
przez wspomniane już problemy osobiste w dalszym ciągu rozwijam swą pasję łącząc tym samym utrzymanie pozostałości instrumentalno-wokalnej kondycji. Muszę przyznać że w swych ćwiczeniach poza typowym repertuarem stawiam sobie swego rodzaju wyzwania które nazywam w swym języku "wysokimi utworami" do grona wspomnianych kompozycji mogę zaliczyć między innymi: My Luxurious Night - Hatsumi Shibata, Romantic Ageruyo - Ushio Hashimoto (Dragon Ball ED) etc... Osobiście stanowczo odradzam tego typu prób (zabaw) ponieważ mogą one rozstroić głos pozostawiając trwałe oszpecenie, w mym przypadku wspomniane zmiany już nastąpiły (w wieku 25 lat mój głos brzmi niczym głos 14-15 latka) jest to spowodowane wspomnianymi ćwiczeniami które przed okresem mutacji kierowałem ku wysokim partiom. Jako nałogowy koneser muzyczny (audiofil) chciałbym również zwrócić uwagę na kwestię techniczną która w mym wypadku sprowadza się do obsługi programów takich jak: Audacity, Sony Sound Forge Pro, Izotope Ozone / Izotope RX, Goldvave w większości służą one jako ripery mych muzycznych zbiorów zarejestrowanych na płytach winylowych a także mini studia masteringowe dotychczas nie używałem jednak żadnej z aplikacji do rejestracji swego głosu celem stworzenia coveru niewątpliwie w czynności tej powstrzymuje mnie mocno przeciętny mikrofon a także swoista presja (strach) przed niepowodzeniem. Być może któregoś dnia stworzę wspomniany cover jednakże nie sądzę bym odważył się opublikować swe nagranie stąd mam ogromny szacunek dla wszystkich osób prezentujących swe nagrania.

Nie tacy ludzie wstawiają swe nagrania nawet ci kompletnie bez talentu więc jeżeli masz go chodź odrobinę powinieneś próbować ;]

Tummi miałem już makafushigi wrzucone ale mogę nagrać jeszcze raz ;p.

The following 1 user Likes BekO's post:
Tummi (28-07-2015)

30-07-2015, 08:12 PM

BekO
Changeling
NoNameCrew

Coś dla fanów One Piece Big Grin

The following 3 users Like BekO's post:
Nady93 (30-07-2015), Agito (31-07-2015), Xenek (31-07-2015)

30-07-2015, 08:41 PM

Nady93
Wschodni Kaiôshin
Liczba postów: 439
Likes Given: 97
Reputacja: 50

(30-07-2015 08:12 PM)BekO napisał(a):  Coś dla fanów One Piece Big Grin

Gdybym usłyszał taki opening oglądając anime nie przyszło by mi do głowy że to czyjś cover. Mi się podoba.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości