Aktualny czas: 14-12-2017, 11:54 PM Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 45 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dragon Ball Z: Dokkan Battle

11-10-2017, 01:56 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-10-2017 05:27 PM przez Jarek Bachanek.)

Jarek Bachanek
**
Nameczanin
Liczba postów: 75
Likes Given: 0
Reputacja: 0

RE: Dragon Ball Z: Dokkan Battle
Będzie długi post o moim udziale w WT na pewnym Forum i pomysłałem, że tu też go wrzucę. Mój team Extreme:

AGL Goku Black Rose lv 10
TEQ Golden Frieza lv 3
INT Janemba lv 10
INT Buuhan lv 10
PHY Goku Black lv 10
AGL Turles lv 1
STR LR Broli (friend)

Zrobiłem taki team pod Broliego, którego brałem, jako Frienda. Dlatego wziąłem Turlesa, bo ma pasywę +3 Ki dla sojuszników. Dodatkowo wziąłem Senzu, King Yemme (-50% obrażeń na rundę), Puar do zamiany orbów AGL na orby STR i Owoc z Drzewa Mocy dający wszystkim +3 Ki na 3 rundy. Dzięki temu Broli prawie zawsze miał full Ki by odpalić SA. Gdy Owoc i Yemma mi się skończyły przerzuciłem się na Lunch (daje losową ilość KI) i ojca Chichi (-25% obrażeń na rundę). Czasem nie mogłem znaleźć Broliego na liście to wtedy brałem drugiego Goku Rose i szedłem pojedynczo. Często się udawało, ale czasem przegrywałem.

Zacząłem łatwo, ale padłem na x20. Potem robiłem misje na 20 zwycięstw pod rząd na x15. Gdy to skończyłem to wbiłem na x30. Szło całkiem nieźle, ale wyciągnąłem max 7 zwycięstw pod rząd na tym poziomie. Posiadanie dwóch tanków w teamie (Janemba i Frieza) pomagało, ale przekonałem się, że Janemba nie jest aż tak dobry jak sadziłem. Ale raczej go zostawię, bo nie mam innego tankera Extreme na zastępstwo, a lepiej mieć ich dwóch.

Bardzo mi zależało na zdobyciu dwóch duplikatów Piccolo LR, więc wystartowałem 2 godziny po otwarciu turnieju i szybko wbiłem na pierwsze miejsce w Local Rankingu. Szybko zrobiłem resztę misji. I to byłby koniec, niestety tu zaczęły się problemy. Koleś z drugiego miejsca nie chciał odpuścić i dybał na moje miejsce. Więc musiałem się bronić. Zmuszał mnie do obrony przez cały turniej. Wkurwiałem się niesamowicie, bo musiałem wydawać DS'y. Właściwie cały czas musiałem kontrolować sytuacje. Gość walczył do samego końca. Gdy zaczynałem turniej, miałem 71 ds'ów, gdy zrobiłem wszystkie misje, miałem 98, a gdy kładłem się spać dziś o 6 rano, miałem 73 ds'y i 92 miliony punktów a on miał 86 milionów. Miałem sobie nastawić budzik pól godziny przed końcem by sprawdzić sytuacje i coś ugrać gdyby jednak mnie prześcignął, ale źle skalkulowałem czas i budzik zadzwonił już po turnieju. Wyszedłem niby na niewielki plus z DS'ami, ale miałbym o wiele więcej gdyby nie obrona pierwszego miejsca. Teraz się martwię czy udało mi się wygrać. Sprawdziłem miejsce na dbz space i wyszlo mi że jestem na 307 pozycji w ogólnym rankingu. Ale nigdzie nie widzę opcji sprawdzenia Local Rankingu. Da się w ogóle to zrobić ?

EDIT:
Przeszukałem ranka dokladniej i znalazłem typa na 563 miejscu czyli o jakieś 200 niżej ode mnie. Więc miejsce w Local obroniłem, z czego ogromnie się cieszę. Żałuję, bardzo, że musiałem wydać tyle kamieni, ale czerpię też dużą satysfakcje z faktu, że gość wydał tyle samo (lub więcej) DS'ów co ja, tylko po to by ze mną przegrać. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Like Post Odpowiedz cytując ten post

The following 1 user Likes Jarek Bachanek's post:
Kacz (12-10-2017)

12-10-2017, 02:19 PM

Cantom
**
Nameczanin
Liczba postów: 227
Likes Given: 19

zrobiłem jeden multi summon ale same badziewia więc resztę kamyków zostawię na coś lepszego.

12-10-2017, 03:30 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-10-2017 03:35 PM przez pum20.)

pum20
**
Nameczanin
Liczba postów: 86

Ja 2 single i goten sr oraz black phy ssrSmile juz 2 duplikat. Zrobilem tez tego darmowego goku ssj3 angel na maxa i sie rozczarowalem.... myslalem ze bedzie lepszy

Oprócz tego ciężki jest ten event z masked saianinem. Teamem Extreme z Buhanem jako friend udało się to zrobić za 40 staminy

12-10-2017, 04:22 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-10-2017 04:26 PM przez Jarek Bachanek.)

Jarek Bachanek
**
Nameczanin
Liczba postów: 75

6 Multi i 300 dsów. 300 zł wydałem na DS'y. Przez pierwsze 4 multi same badziewia + Vegeta SSJ TEQ i God Goku STR. Potem machnąłem jeszcze jedną paczkę i zrobiłem kolejne dwa multi summony. Za pierwszym razem lipa, ale za drugim rozbiłem bank bo wypadły 4 SSR:

2x TEQ Masked Bardock
1x STR SSJ3 Vegeta (duplikat)
1x STR SSJ2 Teen Gohan

Zależało mi bardzo głownie na SSJ3 Goku Angel ale i tak jest git. Myślę że przez miesiąc uzbieram jeszcze 50 DS na kolejne multi.

12-10-2017, 10:11 PM

Cantom
**
Nameczanin

Z dwoma LR Gohanami bez problemu idzie event z zamaskowanym wojownikm Smile. Żałuję, że do tej pory nie udało mi się wylosować Int Buuhana. Pasowałby do int teamu

13-10-2017, 05:39 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-10-2017 05:51 AM przez Kacz.)

Kacz
**
Nameczanin
Liczba postów: 121
Likes Given: 17

Jarek, No niezle cisznisz Big Grin

Fajnie, Bardoca TEQ i SSJ Goku Angel TEQ mam do dokkana. Dziwne tylko, ze z SSJ odrazu na SSJ3 ma dokkan, ciut niezgodne z anime Wink

Edit.
Właśnie zrobiłem 1 multi i z ssr:
TEQ Masked Saiyan
PHY Goku Black

13-10-2017, 07:57 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-10-2017 08:01 AM przez EvilMan.)

EvilMan
Changeling
Liczba postów: 495
Likes Given: 10
Reputacja: 1

Mi z nowego Bannera wypadł:
TEQ-SSJ3 Goku Angel
PHY-Goku Black dubel
AGL-SSJ Blue Vegeta dubel
TEQ-SSJ Blue Vegeta (nuker) dubel
TEQ-Bardock G. Ape
AGL-Turles G. Ape dubel
STR-SSJ Goku Angry dubel
PHY-Borgos G. Ape dubel

Teraz mam mocną ekipę TEQ:
Lider: TEQ-SSJ3 Goku Angel 10lvl SA, 55% potencjał
TEQ-SSJ3 Gotenks 10lvl SA, 90% potencjał
TEQ-SSJ4 Gogeta 10lvl SA, 90% potencjał
TEQ-SSJ Bardock TUR 10lvl SA, 5% potencjał
TEQ-SSJ Trunks Future 10lvl SA, 90% potencjał
TEQ-Vegito 10lvl SA, 55% potencjał

Gdzieś na tweecie pojawiła się informacja, że jest w fazie testów globalna wersja systemu kategorii w ramach patha 3.6.1 - możliwe że za 3 tygodnie global dostanie tego patha. Mam nadzieję, że przy okazji tego dostaniemy w końcu lider skille gogety i omegi...
https://www.reddit.com/r/DBZDokkanBattle..._incoming/

13-10-2017, 09:23 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-10-2017 10:37 AM przez Cantom.)

Cantom
**
Nameczanin

Są już wyniki turnieju Smile tak więc śmiało odbierać nagrody.

LR Gohan - iść w dodatkowy atak, czy w krytyczny atak?

13-10-2017, 11:20 AM

EvilMan
Changeling
Liczba postów: 495
Likes Given: 10
Reputacja: 1

(13-10-2017 09:23 AM)Cantom napisał(a):  LR Gohan - iść w dodatkowy atak, czy w krytyczny atak?
Idź w kryta. Jak walnie z niego to będzie pozamiatane bez względu na kolor przeciwnika.

The following 1 user Likes EvilMan's post:
Cantom (13-10-2017)

13-10-2017, 04:35 PM

envy456
Android
Liczba postów: 997
Likes Given: 4
Reputacja: 3

Mi same double lecą tylko blacka gotenksa oraz goku z sagi freeza :/