Dragon Ball Global
Aktualny czas: 16-06-2019, 04:01 AM Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 69 Głosów - 3.59 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dragon Ball Z: Dokkan Battle

15-12-2018, 01:55 AM

Haakhu
Changeling
Liczba postów: 522
Likes Given: 28
Reputacja: 0

RE: Dragon Ball Z: Dokkan Battle
(14-12-2018 02:54 PM)envy456 napisał(a):  Mi się udało zdobyć 2x future gohana nowego+ powtórkowe ssrki innych postaci.zrobilam też singla na fp Goku ssj4 i dostałam drugiego dubla

Nie wiem jakim cudem Ty masz takie szczęście ale Ci zazdroszczę xD
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Like Post Odpowiedz cytując ten post

15-12-2018, 10:06 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-12-2018 10:10 AM przez envy456.)

envy456
Android
Liczba postów: 1,068
Likes Given: 4
Reputacja: 4

(15-12-2018 01:55 AM)Haakhu napisał(a):  
(14-12-2018 02:54 PM)envy456 napisał(a):  Mi się udało zdobyć 2x future gohana nowego+ powtórkowe ssrki innych postaci.zrobilam też singla na fp Goku ssj4 i dostałam drugiego dubla

Nie wiem jakim cudem Ty masz takie szczęście ale Ci zazdroszczę xD

Nic na to nie poradzę, że mam farta jednak mogę się założyć jak tylko dadzą broly'go i gogete z filmu to żadnego nie trafię albo jednego z nich bez doubla heh

27-12-2018, 01:12 PM

zum
**
Nameczanin
Liczba postów: 158
Likes Given: 0

Święta, święta i w sumie na globau nic ciekawego się nie działo. . .

02-01-2019, 07:00 AM

Kacz
**
Nameczanin
Liczba postów: 185
Likes Given: 24

(27-12-2018 01:12 PM)zum napisał(a):  Święta, święta i w sumie na globau nic ciekawego się nie działo. . .

Za to, summon noworoczny pozamiatał :] Jeżeli chodzi o Lrki, to tak średnio, bo chciałem coś nowszego, ale dobrze jest jak jest. Wpadł INT Gohan i AGL Majin Vegeta. Zostawiam 400ds na Gogete i Brokuła nowego!

02-01-2019, 07:26 PM

zum
**
Nameczanin
Liczba postów: 158
Likes Given: 0

No summon wporządku, chociaż nie mam DSów żeby zrobić 2gi raz całe kółko. . . może coś rzucą przed końcem to się coś uzbiera.
Co do LR to mi spadł teq'u black z zamatsu

05-01-2019, 12:15 PM

envy456
Android

[/quote]

Za to, summon noworoczny pozamiatał :] Jeżeli chodzi o Lrki, to tak średnio, bo chciałem coś nowszego, ale dobrze jest jak jest. Wpadł INT Gohan i AGL Majin Vegeta. Zostawiam 400ds na Gogete i Brokuła nowego!
[/quote]
Coś mi się wydaję, że summon fest będzie w dniu premiery filmu w USA.

07-01-2019, 12:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-01-2019 07:56 AM przez EvilMan.)

EvilMan
Changeling
Liczba postów: 606
Likes Given: 14
Reputacja: 1

Musze przyznać, że niezłe zaskoczenie z tym nowym summonem. Już miałem przestać się logować a tu taki fajny banerek dali. Jeszcze troche ds mi brakuje do walnięcia stepu z gwarantowanym liderem kategorii i kolejna LR'ką.

Bardziej z niecierpliwością wypatruje co się będzie działo na legends (możliwe, że dodadzą F2P Gogete i summon z SSJ Blue Gogetą).
Banerki były mi przyjazne także mam dwie ekipy na pvp:
2* SSJ Bardock
5* SSJ Broly
4* SSJ Gogeta
Wsparcie z ability: 5* Super Vegeta, 5* SSJ Goku czerwony, 6* EX Goku niebieski

Druga ekipa:
5* Goku Kaioken
5* Vegeta zielony
5* GodKu
Wsparcie z bility: 5* SSJ Goku czerwony,6* EX Goku niebieski, 6* Raditz niebieski

Edit:
Na legends lądują 3 nowe sparkingi: SSJ Future Gohan, SSJ2 Trunks, Mai.
Czyli będzie można utworzyć drużynę Future lub zmodyfikować drużynę Hybrid saiyans.

15-01-2019, 09:22 PM

Haakhu
Changeling
Liczba postów: 522
Likes Given: 28

Cóż, dawno tutaj nikogo nie było.

Fajnie się dzieje na Japońcu. Mają być nowe mechaniki super ataków i dodadzą prawdopodobnie głosy do postaci wraz z 4-tą rocznicą Big Grin

16-01-2019, 11:38 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-01-2019 11:40 AM przez envy456.)

envy456
Android

(15-01-2019 09:22 PM)Haakhu napisał(a):  Cóż, dawno tutaj nikogo nie było.

Fajnie się dzieje na Japońcu. Mają być nowe mechaniki super ataków i dodadzą prawdopodobnie głosy do postaci wraz z 4-tą rocznicą Big Grin

Szkoda tylko,że na globalu tak się wloką byłam w 50% pewna o fest event broly gogeta w part 2 new year a tu dupa majina transform dali i historyjkę jakaś Sad

Co do jpn to udało mi się zdobyć podczas festu obu wraz z ich dublami i sporo innych fajnych postaci.

17-01-2019, 11:40 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-01-2019 11:54 AM przez EvilMan.)

EvilMan
Changeling
Liczba postów: 606
Likes Given: 14
Reputacja: 1

(15-01-2019 09:22 PM)Haakhu napisał(a):  Cóż, dawno tutaj nikogo nie było.

I tu jest sedno problemu dokkana.... przez 4 lata nie mogli tak prostą rzecz zrobić jak dodanie ścieżki dźwiękowej super atakom?!?!?!!!!

Wprawdzie grałem w dokkana prawie od początku i wiele zniosłem ale ostatnio brak mi sił w szczególności, że mam porównanie do legends. Gra taka jak dokkan w 2D a pewne proste sprawy zajmują im lat... + wersja globalna dostaje z opóźnieniem wszystkie nowinki w mechanice gry.

W legends gram od początku wczesnego udostępnienia w Polsce tj. od czerwca. W ciągu pół roku udało im się wprowadzić takie mechaniki, które dokkanowi zajęły lata...
Na legends szybko się pojawiły bannery summonu step up w dokkanie banner z przeceną i darmowym multi summonem pojawił się podajże koło 2 latek a na pewno nie wcześniej niż rok.
Podobnie sprawa z ticketami do summonowania.
Korekta statystyk i umiejętności postaci na legends już 2x była w ciągu pól roku czasu a na dokkanie po 2-3 latach zrobili EZA co jest tak naprawdę korektą nieużywanych już postaci gdzie dochodzi do absurdu kiedy ta sama postać w starszym wariancie jest po EZA silniejsza od świeższej wersji. Jest jeszcze parę innych rzeczy ale i tak już się za dużo rozpisałem :P

Żeby nie było legends nie jest świętością. PvP to dno totalne:
- pingi graczy co grają na emulatorach na kompie są tak niskie, że grając na smartphonie człowiek czuje się jak z epoki kamienia łupanego,
- czasem trafia się na takich laggerów, że człowiek czuje się jak w Matrixsie,
- perfidni gracze wykorzystujący chyba jakieś mody lub wyłączają w trakcie walki neta i włączają ponownie co powoduje błędy na serwerach i dzieją się cuda i inne laggi,
- notoryczne wyłączanie neta u przeciwnika co powoduje wygrana u Ciebie i u niego (takiemu nigdy nie wpadną minusowe punkty rankingowe).

Jedynie co mnie trzyma, że robię pvp to bonusy na koniec sezonu oraz to, że mam czym powalczyć z nieuczciwymi laggerami.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości