Aktualny czas: 21-10-2017, 03:04 PM Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 41 Głosów - 3.85 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dragon Ball Z: Dokkan Battle

08-10-2017, 10:06 PM

Cantom
**
Nameczanin
Liczba postów: 211
Likes Given: 19
Reputacja: 0

RE: Dragon Ball Z: Dokkan Battle
dzisiejsze odcinki DBS po prostu petarda Whis ciarki na ciele
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Like Post Odpowiedz cytując ten post

09-10-2017, 07:07 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-2017 07:21 AM przez EvilMan.)

EvilMan
Changeling
Liczba postów: 480
Likes Given: 10
Reputacja: 1

na dokkan wiki zamieścili już nowych Goku z poprawnymi tłumaczeniami:
http://dbz-dokkanbattle.wikia.com/wiki/P...22Omen%22)
http://dbz-dokkanbattle.wikia.com/wiki/S...22Omen%22)

Jak wersja INT dostanie dokkana to będzie bestia Smile
PHY wersja też nie będzie zła jak na darmowa kartę Smile

Nowa kategoria nie sprawia problemu w ułożeniu drużyny:
http://dbz-dokkanbattle.wikia.com/wiki/Godly_Dimension

Ciekawe czy w końcu STR-God Goku dostanie dokkana jak wejdzie nowy dokkan event. Fajna postać bo to swoista bateria ki dla innych postaci
http://dbz-dokkanbattle.wikia.com/wiki/F...n_God_Goku

Wydaje mi się, że po frezerze przygotują podwójny dokkan event z SSJ Blue Goku Kaioken 20x i z Goku Ultra Insctinct.

A co do odcinków to mógłbym wiele razy oglądać je i nie znudziły by mi się w szczególności 110 odcinek Gokuexicted

Edit:
Znając wypowiedzi Whisa z mangi to Goku posiadający Ultra Instynkt byłby w stanie pokonać Beerusa, który w prawdzie z pośród innych bogów zniszczenia ma chyba najwyższy stopień tej umiejętności lecz nie opanował jej do perfekcji.

09-10-2017, 07:31 AM

Cantom
**
Nameczanin

Kozacka jest ta postać Ultra Smile jak widać, nie trzeba zmieniać kolor włosów by postać wyglądała obłędnie

10-10-2017, 03:35 PM

kafaros
Changeling
Liczba postów: 653
Likes Given: 5

Tak się zastanawiam, battlefield global nie dostał, teraz dopiero wychodzi masked sayan, tooo limit breaker za rok będzie. Olewka na global czy jak się to ma do rzeczy? 3

10-10-2017, 10:26 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-10-2017 08:34 AM przez EvilMan.)

EvilMan
Changeling

Na dodatek pomimo zapowiedzi ssj3 goku angel i bardocka nie ma zapowiedzi jakiegoś eventu logowania itp.
Po wpadce z LS omegi i gogety ani nie dali rekompensaty ani nic fajnego.

Edit:
A jak tam WT poszedł wam na globalu? Fajnie,że rozszerzyli zakres trudności do x30. Ja osobiście z początku bałem się zagrać na 30lvl puki nie będę miał 20 zwycięstw pod rząd.
Jak się okazało nie taki diabeł straszny jak go malują bo na spokojnie na 30 dobiłem do 38 zwycięstw, żeby uzyskać 30mln pkt.
Moja ekipa WT:
Lider: AGL-SSJ Rose Goku Black 10lvl SA, 90% potencjału
TEQ-Golden Friza 10lvl SA, 79% potencjału
PHY-Goku Black 10lvl SA, 53% potencjału
STR-Perfect Cell 10lvl SA, 53% potencjału
INT-Buuhan 10lvl SA, 79% potencjału
STR-Omega Shenron 10lvl SA, 69% potencjału
Friend: LR STR-LSSJ Broly 20lvl SA
itemy: fasolka, Puar (STR),duszek Ucher, itemy dodające ki

11-10-2017, 08:59 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-10-2017 09:00 AM przez Goku.)

Goku
Changeling
Liczba postów: 264
Likes Given: 4

Mi WT calkiem calkiem. Do 20 pod rzad robilem pokolei do x20 a potem kilka ost zszedlem na nizsze aby nie wtopic. Po osiegnieciu zostalo tylko 30 baniek wiec lecialem na x30 superami tj vb,Gogeta,ssj4 goku i vegeta, Gogeta ssj4 i sv. Ogolem 41 calych zwyciestw i 1 fail na 1/2. 7 rank na lokalnym.

[Obrazek: giphy-downsized.gif]

11-10-2017, 09:05 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-10-2017 09:06 AM przez Cantom.)

Cantom
**
Nameczanin

Mój najlepszy turniej w karierze. Też się bałem 30 poziomu dlatego, by zdobyć 20 zwycięstw grałem na 20 lvlu. Masz rację, że nie było obaw Smile. Myślę, że zmieszczę się w 10000. Na sekundy przed końcem byłem 9947 i 3 w lokalnej rozgrywce. Mój wynik to coś ponad 41 mln pkt., a co do teamu:
Lider AGL Rose Goku 6 lvl
TEQ Gold Frieza 1lvl
TEQ Majin Vegeta 10 lvl
STR LSSJ Broly 10 lvl
PHY Black Goku 1 lvl
STR Omega Shenron 7 lvl
za przyjaciela brałem AGL Rose Goku

3 lub 4 razy zostałem pokonany ale jak to zawsze przez swoją nieuwagę.

co do biletów SSR to wylosowałem nowości PHY Buu (super) oraz 2 razy AGL Coora (final form)

11-10-2017, 09:17 AM

EvilMan
Changeling

Mi się nie chciało więcej pkt. robić. Ostatnio to wręcz mi nie dobrze jak mam siedzieć i robić nudne WT. Liczyłem, że battlefield w końcu global dostanie... ale zamiast tego mamy medale w baba shopie, dlatego mam złe przeczucia, że możemy nigdy tego trybu nie dostać.

Sprawdzałem na dbz space i naciułałem w turnieju 30.951.786 pkt. i miejsce 19k + także 2x old kai się przyda Smile

A wracając do tematu Goku Ultra Instyktu to dokkan tej postaci wyjdzie zaraz jak tylko w anime pojawi się drugi raz lub spekulacje mówią, że tak jak wersja goda z czerwonymi włosami została przerobiona na SSJ Blue tak Ultra Instynkt też uzyska formę SSJ z jakimś innym kolorem włosów... Ta spekulacja by tłumaczyła, dlaczego od razu dokkan eventu nie zrobili dla tej postaci.
Co do powrotu Goku do postaci Ultra Instyktu lub jej ulepszonej wersji to kluczową kwestia jest to, że Vegeta nie przekazał wcześniej energii Goku na genki damę. W każdym razie najbliższe odcinki będą najciekawsze w całej serii choć bardziej się jaram jak zostanie przedstawiony ten turniej w mandze - mogą być fajniejsze smaczki Wink

Ciekawe kto będzie liderem dla kategorii Universe Survival Arc? Czy będzie to Jiren czy może SSJ BLue Goku Kaioken x20?

11-10-2017, 09:31 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-10-2017 09:35 AM przez Cantom.)

Cantom
**
Nameczanin

(11-10-2017 09:17 AM)EvilMan napisał(a):  Co do powrotu Goku do postaci Ultra Instyktu lub jej ulepszonej wersji to kluczową kwestia jest to, że Vegeta nie przekazał wcześniej energii Goku na genki damę. W każdym razie najbliższe odcinki będą najciekawsze w całej serii choć bardziej się jaram jak zostanie przedstawiony ten turniej w mandze - mogą być fajniejsze smaczki Wink

Kluczowe może być tu również zachowanie Friezy z końcówki odcinka, który przypomina Goku o jego zachowaniu na planecie Namek Smile

Akurat cieszę się, że dali medale do sklepu baby bo mogłem bez problemu dokkanować LR Gohana Smile

11-10-2017, 12:05 PM

EvilMan
Changeling

(11-10-2017 09:31 AM)Cantom napisał(a):  Kluczowe może być tu również zachowanie Friezy z końcówki odcinka, który przypomina Goku o jego zachowaniu na planecie Namek Smile
Zapomniałem o tym choć szczerze powiedziawszy puki nie zobaczę na własne oczy to nie uwierzę, że nagle Frezerowi wzięło się na wspominki i by podarował Goku energie życiową by go wyleczyć...
Zresztą dziwne jest od początku zachowanie Frezera: zgoda na turniej, strasznie oszczędza zapasy energii bo nie widać aby walczył z potężnymi przeciwnikami, zagrywka z Gohanem, oszukanie Frosta, oddanie energii Goku do genki damy...

Coś się szyje ale jeszcze nie wiem co... i na dodatek pomoc w uzdrowieniu Goku?
Skryte pochwycenie Goku żeby uzdrowić i nie pokazywać to innym a może żeby go zabić?
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości