Aktualny czas: 21-11-2017, 03:16 AM Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 42 Głosów - 3.86 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dragon Ball Z: Dokkan Battle

13-10-2017, 05:01 PM

kafaros
Changeling
Liczba postów: 659
Likes Given: 5
Reputacja: 1

RE: Dragon Ball Z: Dokkan Battle
Dziś 800 dzień, konto typowo f2p bez ciśnienia i czasu, wydać na grę jakikolwiek peso jest głupotą ale wiadomo są osoby co im rodzice dają pieniążki, bo jak ktoś ze swojej wypłaty inwestuje kasę w grę mobilną to sorry ale alenmamy te kody i dżendery.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Like Post Odpowiedz cytując ten post

13-10-2017, 05:14 PM

Goku
Changeling
Liczba postów: 274
Likes Given: 4
Reputacja: 0

To w takim razie napisz cos wiecej o tych kodach i dzendzerach skoro je mamy

[Obrazek: giphy-downsized.gif]

13-10-2017, 07:36 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-10-2017 07:37 PM przez Jarek Bachanek.)

Jarek Bachanek
**
Nameczanin
Liczba postów: 65
Likes Given: 0

Kafaros to miał być jakiś przytyk do mnie ? Wybacz, ale moja mama nie daje mi pieniążków jak się wyraziłeś, od conajmniej 10 lat. Gram w tą grę od ponad półtora roku i nigdy wcześniej nie wydawałem na nią kasy.

Ktoś może spytać czemu inwestować w ten banner skoro zaraz wejdzie kozak Gogeta INT, ale ja mam Gogete STR i jeśli mam wbierać między ulepszoną wersją karty, która już posiadam, a nową kartą to wolę nową kartę...

Postanowiłem dokupić DS'y bo zależało mi na karcie Goku. SSJ3 zawsze było moją ulubioną formą Goku co widać po avatarze. Do tego to zajebisty mega lider dla teamu TEQ więc jak zrobie LR Herculesa (in progress) i wrzuce go razem z tym Goku i LR Goku to będzie mega miazga. No i karta ma moim zdaniem najlepiej wyglądający super atak. Z nowymi special misjami przez miesiąc spokojnie uzbieram na 1-2 multi i może mi się poszczęści, a jak nie to może dokupię Czemu ? Bo mogę i nikt mi nie zabroni.

Ja się nikomu nie wpierdzielam do życia i nie mówię mu jak ma wydawać wlasne pieniądzę. Także daruj sobie ten ból dupy, bo wyłazi z ciebie zielony zazdrośnik. I nie jest to ładny widok.

14-10-2017, 06:24 AM

kafaros
Changeling

KOD,bez stresowe wychowanie i dzieci robią co chcą i dostają co chcą, ale to wina rodziców. Goku tak Ci to wytłumaczyłem bo widać że aluzji nie czaisz ale się nie dziwię.

Jarek ja do Ciebie nie biję, tylko mówię że wydawanie a raczej wrzucanie kasy w błoto jest idiotyczne, jeszcze jakby coś z tego było to oka, a tak to co w cv napiszesz że że któryś tam rank i jakieś tam super postacie masz? Zwykły przykład, Ciebie stać, ja również bym mógł miesięcznie wydawać 2 tys na DS ale to czysty idiotyzm, no raczej mi nie zaprzeczysz, każdy robi co chce wiem jego życie jego sprawa, a na forum można chyba napisać co się myśli no nie? Po Twoich postach widzę że bez tej gry świata nie widzisz, Twoja sprawa i nie biję do Ciebie a żal to mi dupe ściska z żalu poprostu, za DS i postacie nic nie kupisz a może nadejść taki dzień że te 300 zl było bybjak znalazł i wtedy się zacznie myślenie, tak dla zwykłego przykładu,ale póki hajs się zgadza to oka.

14-10-2017, 01:56 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-10-2017 01:58 PM przez Jarek Bachanek.)

Jarek Bachanek
**
Nameczanin

Nadal jedyne, co widzę w widzę w twoim poście to ból dupy. Nie wiem skąd ci się wzięło 2 tyś. skoro wyraźnie pisałem, że wydałem 300 zł i to był mój pierwszy wydatek w grze (poprzednich nie liczę, bo to były grosze po kilka zł). Jak na tak długi okres w grze to chyba nie dużo. Jasne, że nie będę o tym pisał w CV, przecież to jakiś idiotyzm, w ogóle, co to za przykład dajesz... Jasne można pisać, co się chcę, bo przecież o to chodzi, uważam jednak, że nie powinno się oceniać czyjegoś postępowania i motywów, jeśli się ich nie zna.

Napisałem w tym temacie może kilkanaście postów, i zarzucasz mi, że nie mogę żyć bez Dokkana, podczas gdy to ty znacznie częściej się w nim udzielasz (wystarczy też porównac liczniki naszych postów), chwalisz się sukcesami i do ciebie bardziej pasuje ten zarzut. Zalatuje trochę hipokryzją. Jasne lubię tą grę, poświęciłem jej sporo czasu, ale gdybym teraz stracił konto to, choćbym się wkurzył, to na pewno nie byłby koniec świata, po prostu jedna gierka mniej do grania.

Ty chyba naprawdę myślisz, że jestem jakimś dzieciakiem, który nie zna wartości pieniądza. Dla twojej wiadomości w tym roku stuknęła mi 30-tka. Nie jestem osobą zamożną i taki wydatek to spory ubytek w moim portfelu. Ale nie na tyle duży żebym przez niego nie miał, co do garnka włożyć i szedł pod most żebrać o jedzenie. Mogłem wydać te pieniądze nie, dlatego, że śpię na forsie, (co wydajesz się sugerować), ale dlatego że skalkulowałem sobie, że mogę tyle wydać bez dużego uszczerbku na budżecie. A za ds'y może nic nie kupię, ale mogę śmiało odzyskać te pieniądze sprzedając konto. Ostatnio jeden z moich znajomych sprzedał swoje konto za 200 euro, co w przeliczeniu na złotówki daje jakieś 850 zł, a ma niewiele lepsze postacie ode mnie. Gdybym, więc się zdecydował może nie wziąłbym tyle, co on, ale nie dość, że bym odzyskał włożone pieniądze to jeszcze miałbym spory zysk.

Gdybyś ty nagle wyskoczył z postem, że wydałeś 2 tyś. zł na banner, pewnie uznałbym to za dziwne, ale bym ci pogratulował a resztę zatrzymałbym to dla siebie. Bo to nie moja sprawa ile ktoś wydaje na rozrywkę i co robi ze swoimi pieniędzmi. Nie widzę sensu w krytykowaniu osób, których nie znam i prawdopodobnie nigdy nie poznam. Wychodzę z założenia, że nie będę się wpierdalał do cudzego życia, dopóki ten ktoś nie wpierdoli się do mojego.

Ty w dwóch postach zarzuciłeś mi, że jestem dzieckiem, mam za dużo pieniędzy, które prawdopodobnie dostaje od rodziców, przez co nie znam ich wartości i nie umiem ich wydawać. Na dodatek jestem no-lifem i żyje tylko i wyłącznie samym Dokkanem. To wszystko to nieprawda, dlatego zdecydowałem się ci odpowiedzieć.

Następnym razem jak poczujesz potrzebę oceniania kogoś, jednocześnie nic o nim nie wiedząc, to zastanów się kilka razy zanim zaczniesz go krytykować, bo możesz się ośmieszyć.

14-10-2017, 02:16 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-10-2017 02:17 PM przez kafaros.)

kafaros
Changeling

30 letni koleś(piszesz z rówieśnikiem) piszący jaką to miał przygodę na WT, emocjonalnie itp itd o grze jak dokkan, jest dla mnie dzieckiem. Tyle w temacie, a moje posty zawsze coś wnoszą i pomagają, obadaj może kto od początku tego tematu się udzielał i nie raz pomógł. Jakbyś widział i czytał to dużo w moich postach jest sarkazmu, aluzji i ironii.A że bierzesz to do siebie to cos znaczy. Pozdro

14-10-2017, 03:36 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-10-2017 03:38 PM przez Jarek Bachanek.)

Jarek Bachanek
**
Nameczanin

Jeśli uważasz że pasjonowanie się tym co się robi za równoznaczne z niedojrzałoscią emocjonalną to już twój problem. Podchodzę tak to wszystkich moich hobby, czy jest to granie w androidową gierkę, czy słuchanie mozarta, albo bieganie w maratonie (taki przykład). Tak już mam.

Nigdy nie kwestionowałem tego czy twoje posty coś wnoszą lub nie. Po prostu zwróciłem uwagę że oskarżasz mnie o zbyt duże zaangażowanie w grę, ale to ty masz o wiele dłuższy staż w grze i bardziej się udziekasz, więc kto więcej czasu poświęca na grę ja czy ty ? I zanim powiesz, że to nieprawda i w że traktujesz tą grę casualowo, to widac że twoje posty temu przeczą no i to ty pierwszy zacząłeś wyiągać pochopne wnioski z cudzych postów.

Zdajesz sobie też sprawę że stosowanie, ironii i sarkazmu w necie, mija się z celem ? Bo nie każdy takie rzeczy wyłapie z tekstu pisanego. Dlatego sam ich obu nie stosuje po za realem. Po za tym ciebie czasem tak cięzko rozczytać z powodu chaotycznego stylu pisania, że dziwię się że ktokolwiek jest tam w stanie je dostrzec.

W ogóle, piszemy na Forum o zmarłej grze opartej na japónskiej bajce, którą wielu z nas ogląda od lat. Ktoś z zewnątrz mógłby stwierdzić, że wszyscy jesteśmy dzieciakami, bo poświęcamy czas na bajke w której tylko wreszczą i leją się po mordach (nie mówię, że tak jest, ale, że tak to może wyglądać).

Po za tym nie wiem który z nas jest bardziej niedojrzały, ja który świadomie i z premedytacją wydałem moje własne pieniądzę, które sam zarobiłem i których nikt mi nie dał, czy ty, który jak jakiś mały polaczek zazdrości mi że to zrobiłem ? To moj ostatni post w tej sprawie bo powiedziałem co chciałem i nie mam więcej nić do dodania.

14-10-2017, 04:17 PM

kafaros
Changeling

Właśnie ironia i sarkazm są tą rzeczą, przy których goście zaczynają się spinać w internetach, specjalnie to zrobiłem , a Ty właśnie to robisz co napisałem wyżej.

16-10-2017, 08:32 AM

EvilMan
Changeling
Liczba postów: 489
Likes Given: 10

A tak dla rozluźnienia powyższych rówieśników Big Grin - tak też po 30 jestem.....

To info z jpn - znów bandai zachodzi global od tylca...
Nowa LR INT-Bojack
Leader Skill:
Extreme INT types KI + 4, HP, ATK, & DEF + 100%; Super INT types KI + 2, HP, ATK, & DEF + 70%.
Passive: ATK & DEF + 80%; the more HP you have, ATK up, caps at + 70%; the less HP you have, DEF up, caps at + 70%.
Link Skills:
The Hera Clan (KI + 2)
Big Bad Bosses (ATK & DEF + 25% when HP is 80% or below)
Thirst for Conquest (ATK + 15%)
Galactic Warriors (ATK + 20%)
Revival (KI + 2)
Shattering the Limit (KI + 2)
Legendary Power (ATK + 5000 when SA is launched)
Super Attack:
(12-17 KI): Colossal Damage, raises DEF.
(18+ KI): Mega-Colossal Damage, raises ATK by 40%.

I tak się zastanawiam po kiego grzyba było to głosowanie w czerwcu na globalu i wybór kolejnej LR...
Skoro na jpn co ~3-4tygodnie ląduje nowa LR a na globalu nic... zdecydowanie mniej by mnie to irytowało gdyby nie było tego glosowania...

A wracając do 111 odcinka to jednak Frezer mnie zaskoczył choć od razu zasugerował, że chodzi mu o pozbycie się przeszkody jaką jest Jiren w jego planach.

16-10-2017, 08:49 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-10-2017 08:50 AM przez damias3.)

damias3
**
Nameczanin
Liczba postów: 175
Likes Given: 24

Jedynym sensownym wyjaśnieniem zdaje się być to że obecny phy Vegito Blue dostanie dokkana. A skoro masa ludzi go posiada to nie mogą od tak dać „Free” broken postaci. Gdyby miała to być nowa karta to nie widzę problemu żeby ją wprowadzić przed Lr trunksem itd.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości