Aktualny czas: 21-10-2017, 01:58 AM Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 41 Głosów - 3.85 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dragon Ball Z: Dokkan Battle

16-10-2017, 09:16 AM

Cantom
**
Nameczanin
Liczba postów: 211
Likes Given: 19
Reputacja: 0

RE: Dragon Ball Z: Dokkan Battle
(16-10-2017 08:32 AM)EvilMan napisał(a):  A wracając do 111 odcinka to jednak Frezer mnie zaskoczył choć od razu zasugerował, że chodzi mu o pozbycie się przeszkody jaką jest Jiren w jego planach.

nawiązanie do planety Namek dawało do myślenia. Sam nie dałby rady Frieza. Nie zdziwię się jak potem zabierze tą energię lub jakoś ja wykorzysta przeciw Goku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Like Post Odpowiedz cytując ten post

16-10-2017, 10:35 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-10-2017 10:46 AM przez EvilMan.)

EvilMan
Changeling
Liczba postów: 480
Likes Given: 10
Reputacja: 1

(16-10-2017 09:16 AM)Cantom napisał(a):  nawiązanie do planety Namek dawało do myślenia. Sam nie dałby rady Frieza. Nie zdziwię się jak potem zabierze tą energię lub jakoś ja wykorzysta przeciw Goku.
No tak dawało do myślenia ale i tak jakoś nie dawałem wiary w taki postępek Frezera.

Dla mnie osobiście ciekawszą postacią na miejscu frezera był by Cell. Posiadając komórki sayjaninów na pewno garnie się do walki i był by bardziej aktywny w turnieju.
Tak na logikę panująca w db super to Cell byłby o wiele silniejszy od Frezera jakby potrenował.

Czekam na jakąś fajną akcje Kale albo Caulify to może na dokkan wylądują ich dokkany awaken Ro
I wiadomo czekam na dokkan awaken Goku Ultra Instynkt + nowa postać Jiren, którego mam nadzieje, że nie zepsują...

(16-10-2017 08:49 AM)damias3 napisał(a):  Jedynym sensownym wyjaśnieniem zdaje się być to że obecny phy Vegito Blue dostanie dokkana. A skoro masa ludzi go posiada to nie mogą od tak dać „Free” broken postaci. Gdyby miała to być nowa karta to nie widzę problemu żeby ją wprowadzić przed Lr trunksem itd.
Niestety na co by nie padło, czy dokkan na LR czy nowa postać to wątpię aby bandai wraz z oczekiwaniami gracz/fanów stworzyło dostatecznie mocną postać. Te najsilniejsze postacie jakoś mają pecha kiedy projektuje je bandai... takim przykładem jest: SSJ4 Gogeta, SSJ Blue Vegito, SSJ Blue Goku Kaioken, Beerus, Whis...

16-10-2017, 02:18 PM

kafaros
Changeling
Liczba postów: 653
Likes Given: 5

Mnie dziwi zachowanie Friezy, ma coś w zanadrzu aby wydupać system, i czekam na nową formę gohana bo musi być no nie? Ogólnie fajnie się rozwija teraz ten super, to co ww wyżej to Vegeta też coś musi pokazać wkoncu, odcinek ostatni bardzo fajny.

Ps

Int ultra instinct goku mi wypadł z singla he he hehehe

17-10-2017, 10:45 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-10-2017 10:48 AM przez EvilMan.)

EvilMan
Changeling

Graty kafaros Smile

No to jpn pojechał na maxa... ledwo Bojacka LR wydali a tu kolejna:
https://www.reddit.com/r/DBZDokkanBattle..._revealed/

Spekulacje są, że niby za darmo do dostania ma być i jest coś wspominane o 1000dniu gry?Shock
W każdym razie ta LR trochę rozwala system bo wypiera takich liderów jak dotychczasowe LR postacie, VB Rose, Maske Sayjan a nawet neo god liderów z bonusem +120% bo można stworzyć fajny mix tęczowy superów i extremów.
Na tle nowego LR Goku Genki Damy kiepsko zapowiada się zapomniana zapowiedź LR VB. Wcześniejsze dyskusje na temat eventualnych bonusow LS mówiły o +70% , +90% rzadziej +100% do statów superów.
Z drugiej strony skoro darmowa postać może dodawać wszystkim +100% to może jest nikła szansa, że LR VB minimum dostanie 120% dla superów... bo inaczej znów okaże się, że bandai zrobiło global w bambuko...GokuPlask

17-10-2017, 12:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-10-2017 12:25 PM przez Cantom.)

Cantom
**
Nameczanin
Liczba postów: 211
Likes Given: 19
Reputacja: 0

Zanim my to wszystko dostaniemy to wymyślą nową klasę większą od LR... na globalu wieje nudą niestety. Nowości niewiele wnoszą

Co robić z kartą gdy otrzymałem SSR AGL Super Vegito, a mam go 100% potencjału? Sprzedać, czy zostawić na kiedyś indziej?

17-10-2017, 01:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-10-2017 09:29 AM przez EvilMan.)

EvilMan
Changeling

(17-10-2017 12:21 PM)Cantom napisał(a):  Co robić z kartą gdy otrzymałem SSR AGL Super Vegito, a mam go 100% potencjału? Sprzedać, czy zostawić na kiedyś indziej?
Zostaw na czarną godzinę. Skoro Super Gogeta jest w dwóch wariantach to i kiedyś stworzą inny wariant Super Vegito.
Sam chomikuje z 2-3 sztuki żeby w razie "w" podnieść nowej karcie lvl SA.

Edit:
Wreszcie pozytywny news dla globala:
https://twitter.com/dbzspace/status/920336058897887232
https://www.reddit.com/r/DBZDokkanBattle...kkanBattle
https://imgur.com/a/BNohf
Niedługo wejdzie na global system kategorii w tym kategoria Fusion i Shadow Dragon Saga czyli w końcu gogeta i omega dostaną lider skill BuuDance

Czyli czas pakować czerwone orby w STR- Gotenksa normal https://dbz.space/cards/1005410-gotenks-...ent-fusion
jak tylko dostanie dokkana to będzie bardzo mocna postać w drużynie Fusion.

Edit2:
Skoro już chcą dodać kategorie to prawdopodobnie najpierw będzie event PHY-ssj3 gotenks. Banner z summonem gotenksa jest dosyć cienki więc podejrzewam, że dali kategorie aby ludzie jednak sumonowali...

Banner z INT-Super Gogetą wiadomo, że każdy będzie sumonować bo sporo tam fajnych postaci do wyłapania - a jeśli już wejdą kategorie to tym bardziej ludzie się rzucą na niego.

Moja obecna ekipa Fusion:
Lider: TEQ-SSJ4 Gogeta 10lvl SA, 90% potencjał
PHY-SSJ Gotenks 10lvl SA, 55% poencjał
TEQ-SSJ3 Gotenks 10lvl SA, 90% potencjał
STR-SSJ Gogeta 10lvl SA, 100% potencjał
STR-Gotenks normal 10lvl SA, 5% potencjał
TEQ-Vegito 10lvl SA, 55% potencjał lub TEQ-Golden Friza 10lvl SA, 79% potencjał

The following 1 user Likes EvilMan's post:
Cantom (17-10-2017)

18-10-2017, 12:19 PM

kafaros
Changeling
Liczba postów: 653
Likes Given: 5

Jak patrzę na Twój team to żal mi zad ściska, ja niby 800 dni na jap ale grindować mi się nie chciało, teraz zastój jedyna postać z summonu na rainbowa to rose a reszta maks 5 SA, gratki.

No kategorie fajny motyw, a dlatego że idzie zdobyć znacznie więcej medali czy kart za bonus.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11JuranUR27, 3 gości