Aktualny czas: 29-04-2017, 02:28 AM Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ngoc Rong - pomoc w klanowym quescie

26-11-2015, 06:35 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-11-2015 10:16 AM przez Yogan.)

anibyjak
Saibaiman
Liczba postów: 1
Likes Given: 0
Reputacja: 0

Question Ngoc Rong - pomoc w klanowym quescie
Siemano, gra ktos jeszcze w ngoc rong ? Otoz potrzebuje dwoch ochotnikow do pomocy w clan quest the second (misja z bulonami) otoz stoje w miejscu juz miesiac (serio) do tego q wymagane jest 500k powera ja juz mam ponad 6milionow na krylinie (nick: jebacpsy) i ze 4mln na sayaninie (prorok56). Doszlo do tego ze lece 3 postac, nie mam gdzie multiboxa nawet zrobic. 15min doslownie, nawet po 100k golda moge zajechac, byleby skonczyc ten poj**any quest(po ch*j 2ppl z klanu, skoro zalicza tylko jak sam ubijesz te pojeb*** ukulele) a dogadac sie w grze z debilami nie idzie, albo maja wyjebane, albo jak juz przyjda to ciezko im ustac chwile w miejscu. Help rodacy bo tak wkur**ajaca jazde mam zeby skonczyc tego q. Dla poruszenia dodam ze nawet dupa strzelila focha i poszla w ch*j przez to jak powaznie podchodze do tej gry i jak mnie obecna sytuacja w grze mocno wkurwia. Za duzo dragonballa ogladalem za malolata, za bardzo lubie mmo, za duzo slow wystukalem w tym poscie :-). Dajcie znac juz czekam
warn za offtop ~ Yogan
Post oddzielony do osobnego tematu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Like Post Odpowiedz cytując ten post

The following 1 user Likes anibyjak's post:
songogu (26-11-2015)
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości