Aktualny czas: 20-08-2017, 01:18 AM Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co tu się odku*wia...?

02-05-2016, 01:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-05-2016 08:18 AM przez Strider.)

Strider
Zaświaty
Liczba postów: 386
Likes Given: 103
Reputacja: 18

Co tu się odku*wia...?
Witajcie, jakowoż mam kontakt z pewnym typkiem, który posiada founder packa i interesuje sie DBO dał mi bardzo ciekawe info z, którego wynika, że jest jeszcze jedna sniki "organizacja(?)" Serverów prywatnych różnych gier MMO, która robi sobie od 2015 roku DBO i uwaga planuje jego otwarcie na 1-ego czerwca...

[Obrazek: UtXhzmu.jpg]

[Obrazek: O80Vmvq.jpg]

Strona oficjalna organizacji: http://www.orizon-gaming.com/

UWAGA! Jak na razie, to jest tylko tyle ile wiem, więc to może okazać się fejkiem, a nie musi, nie posiadają żadnych info na temat DBO co jest dla mnie dziwne, będę na pewno szperał dalej i dowiadywał się w tym temacie i również będę zamieszczał update'y w tym poście, jeżeli macie czas, możecie mi pomóc w zbieraniu info Smile

@update
Gdzieś mi jeszcze umknęła ankieta od nich co sprawia jeszcze większą skłonność do uwierzenia w to xd
[Obrazek: BaNXECz.jpg]

@update
Napisałem do nich na PW Wiadomość z kilkoma istotnymi pytaniami i doczekałem się wreszcie odpowiedzi, nie wiem czy satysfakcjonuje mnie do końca, ale napewno na 90% +/-
(i tak wiem xD moj angielski nie jest najlepszy ale zrozumialy)

Początek konwersacji na czacie
Ja:
Hello, im writing to u to ask for DBO Emotikon smile I was one of most experienced foreigner players in this game, played since korean closed beta's and i have few questions to u. Im something like ambassador of polish DBO community. So here we go.
1.Since when ure working on DBO Server?
2.It needed rly so much work to write it cuz it needed to be build 100% from scratch do u have some high skilled programmer squad like developers?
3.There was already 2 DBO server projects do u know about em? (DBOG and Revelations).
4.And for the last i really would apreciate if u would prove and show something from ur DBO server progress. Screens/Videos There was already 2 projects as i said before that failing so much imo... DBOG cant place stable server for 1,5 year and testing stupid stability for too long time... That game rly needed some pro squad of develops to resurrect it and write from scratch. PLEASE answer this message Emotikon smile

Thank you so much.
StriderSan.
AHH one more!
When u will rebalance game (cuz class balance in this game sucked so hard......) i have so much concepts about make it more fun to play and balanced Emotikon smile i dont want any money for it i can do every skill damage, CD, Ratio, duration etc Emotikon smile so im up for it ^^ just write to me

Orizon Gaming:
ik about thouse projects but they are not connected to us in any way
and we will balance the game
based on feedback from players

Nie chce mi sie tego tłumaczyć, ale jeżeli ktoś bedzie chciał to to zrobie, wystarczy tu napisać :P
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Like Post Odpowiedz cytując ten post

02-05-2016, 01:30 PM

WszechSan
**
Nameczanin
ChampioN決戰
Liczba postów: 227
Likes Given: 119
Reputacja: 2

RE: Co tu się odku*wia...?
dziwne, że dopiero teraz wyszło o tym info skoro piszą dbo od 2 lutego 2015 roku ;d

02-05-2016, 01:59 PM

Tummi
Grubas
KINTO
Liczba postów: 546
Likes Given: 325
Reputacja: 16

Dobrze rozumiem, że 2 lutego 2015 zaczeli pracować nad DBO, A ANKIETA na stronce widzę utworzona 23 kwietnia 2016 pyta które MMO chciałbyś zobaczyć i jest DBO wybrane?
To kurna po co DBO w ankiecie skoro już rok to DBO robią we wiadomym celu wydania i postawienia serwa :P
Może ktoś kolejny robi może nie, nie ma co się za bardzo jarać, ale info o tym poszukać nie zaszkodzi Big Grin

http://www.swtor.com/r/KFtMTM

The following 1 user Likes Tummi's post:
songogu (02-05-2016)

02-05-2016, 02:02 PM

Strider
Zaświaty

Z tego co zauwazylem robia gry, a te, ktore sa gotowe do wydania wsadzaja w ankiety xd

02-05-2016, 02:02 PM

eXquB
**
Miszcz eXquB
NoNameCrew
Liczba postów: 144
Likes Given: 41
Reputacja: 0

Ciekawe .. hmm gdzie nie wyjdzie .. aby wyszło ;]

[Obrazek: images_227_min.jpg] [Obrazek: 030a87513f3002cbb_min.jpg]

02-05-2016, 02:41 PM

Tummi
Grubas
KINTO
Liczba postów: 546
Likes Given: 325
Reputacja: 16

(02-05-2016 02:02 PM)Strider napisał(a):  Z tego co zauwazylem robia gry, a te, ktore sa gotowe do wydania wsadzaja w ankiety xd

Ale w tym logiki nie ma. Zrobię grę, jebnę ją w ankietę, będzie miała najmniej głosów i zrezygnuje z wypuszczenia sprawnej gotowej gry, bo miała najmniej głosów?Big Grin Coś tu się kupy nie trzyma.

http://www.swtor.com/r/KFtMTM

02-05-2016, 02:52 PM

Strider
Zaświaty

Masz racje, że to dziwne, ale mogą je też wypuścić w późniejszym czasie, tu nie ma sie co spieszyć, wg mnie to całkiem logiczne. Wydaja gre na który jest największy hype xd

02-05-2016, 05:13 PM

SzczeepanSan
Dai Kaiô
Liczba postów: 695
Likes Given: 168
Reputacja: 21

większość z tych gier co już "wydali" mają gotowe silniki i w zasadzie wystarczy ściągnąć i odpalić (coś jak DBO w wersji 0.5 gdzie nie było stabilnie ale mogłeś pobiegać i poużywać skili). Tu ciekaw jestem czy mają coś konkretnego napisanego, bo publicznie dostępne źródła na wiele rozrywki nie pozwalają.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika

02-05-2016, 05:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-05-2016 05:38 PM przez x3n.)

x3n
Saibaiman
Liczba postów: 6
Likes Given: 0
Reputacja: 0

Jeżeli rzeczywiście 1 czerwca wystartuje DBO to będę w 7 niebie Big Grin

ps.ankieta kończy się 30maja jeśli DBO bedzie na pierwszym miejscu to 1 czerwca wystartują alpha testy - niżej rozmowa z administratorem tej strony

Załączone pliki Miniatury

02-05-2016, 06:46 PM

NazuroSan
Rō Kaiôshin
Liczba postów: 249
Likes Given: 97
Reputacja: 7

Jak dla mnie to samo co z revelation. Jak i tam, tak i tu styl strony pochodzi z internetu.
http://themeforest.net/item/blackfyre-cr...y/10618851
A takim to ja nie ufam c:

[Obrazek: tumblr_m9jmp3nF8l1r72ht7o7_r2_500.gif]
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości