Aktualny czas: 22-09-2017, 08:58 AM Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 11 Głosów - 3.36 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dragon Ball Xenoverse 2

24-06-2016, 06:59 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-06-2016 07:03 PM przez thefuryman.)

thefuryman
**
Nameczanin
Liczba postów: 68
Likes Given: 0
Reputacja: 1

RE: Dragon Ball Xenoverse 2
Przecież pisałem wiele razy, że jedynka to będzie dno i wodorosty to teraz macie... Z resztą jest jedna prosta zasada - jeśli nie grasz w MMORPG, bądź moby, fpsy to nie licz na dużą bazę graczy online, a co więcej dużą liczbę graczy na serwerach. Chociaż nawet w FPS to się zdarza (Battlefront - pustki)

To samo spotkało Xenoverse, na PC pustki, a na PS4/XONE po dziś dzień ludzie grają.

A co do dwójeczki. Marzy mi się otwarty świat, system walki mógłby pozostać, ale dałbym więcej kombinacji w walce i więcej skilli. Ja to widzę tak... mamy otwarty świat coś ala DBO, widzimy grupę mobów i możemy je sobie bić w tym systemie walki co z XENOVERSE 1, ale w otwartym świecie, bądź odcinku świata (coś jak w Marvel Heroes) a Time Questy już wtedy standardowo tak, jak PQ.

Jednak pomarzyć sobie mozna.... do rzeczy - zgaduje, ze bedzie poprostu wiekszy HUB, gdzie bedzie mozna latać i to wszystko.

Co do grafiki nadal dno, postprocesów nawalone tak jakby sie juz wiecej nie dało. Wszystko nadal sie swieci jak psu jajca, karnacje bohaterow sa przekoloryzowane, to samo mapy, swiecace sie drogi, skaly, niebo ktore emanuje wrecz promieniami z kazdej strony o dziwnym kolorze. Szkoda, ze nie mozna tego wylaczyc.

EDIT: Ale co boli najbardziej? To, że poraz kolejny bedziemy ratować swiat w tych samych okolicznosciach. Znowu Saiyan saga, znowu mroczny nappa i vegeta itd itp. To już cios ponizej pepka... ile mozna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Like Post Odpowiedz cytując ten post

The following 1 user Likes thefuryman's post:
Tummi (24-06-2016)

25-06-2016, 12:23 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-06-2016 12:23 PM przez Noodle Box.)

Noodle Box
**
Nameczanin
Liczba postów: 120
Likes Given: 3
Reputacja: 0

(24-06-2016 06:59 PM)thefuryman napisał(a):  Przecież pisałem wiele razy, że jedynka to będzie dno i wodorosty to teraz macie... Z resztą jest jedna prosta zasada - jeśli nie grasz w MMORPG, bądź moby, fpsy to nie licz na dużą bazę graczy online, a co więcej dużą liczbę graczy na serwerach. Chociaż nawet w FPS to się zdarza (Battlefront - pustki)

To samo spotkało Xenoverse, na PC pustki, a na PS4/XONE po dziś dzień ludzie grają.

A co do dwójeczki. Marzy mi się otwarty świat, system walki mógłby pozostać, ale dałbym więcej kombinacji w walce i więcej skilli. Ja to widzę tak... mamy otwarty świat coś ala DBO, widzimy grupę mobów i możemy je sobie bić w tym systemie walki co z XENOVERSE 1, ale w otwartym świecie, bądź odcinku świata (coś jak w Marvel Heroes) a Time Questy już wtedy standardowo tak, jak PQ.

Jednak pomarzyć sobie mozna.... do rzeczy - zgaduje, ze bedzie poprostu wiekszy HUB, gdzie bedzie mozna latać i to wszystko.

Co do grafiki nadal dno, postprocesów nawalone tak jakby sie juz wiecej nie dało. Wszystko nadal sie swieci jak psu jajca, karnacje bohaterow sa przekoloryzowane, to samo mapy, swiecace sie drogi, skaly, niebo ktore emanuje wrecz promieniami z kazdej strony o dziwnym kolorze. Szkoda, ze nie mozna tego wylaczyc.

EDIT: Ale co boli najbardziej? To, że poraz kolejny bedziemy ratować swiat w tych samych okolicznosciach. Znowu Saiyan saga, znowu mroczny nappa i vegeta itd itp. To już cios ponizej pepka... ile mozna.

Na twoje pocieszenie: W nowym wywiadzie z Masashim Hirano z Bandai Namco zapowiedziana została zmiana systemu walki. Pojawi się tzw. Burst Rush, który pozwoli łapać runnerów i unikać ataków. Najprawdopodobniej ukaże się DLC Dragon Ball Super. Stare historie z Zetki to najprawdopodobniej what-ify (np. w screenach z Weekly Shonen Jumpa widzieliśmy Turlesa wśród oddziału Ginyu, czy Coolera u boku Friezy na Nameku.). Pożegnamy także spammerów.

(24-06-2016 03:36 PM)songogu napisał(a):  Noodle ale xeno1 też miało być spełnieniem marzeń. Tym razem nie uwierzę póki nie zobaczę

Dla mnie było. Nareszcie DB na PC.

MajinVegeta Vegeta forever!!!!! GokuPlask

25-06-2016, 12:26 PM

songogu
Zrzęda z DBMMO
Liczba postów: 1,181
Likes Given: 519
Reputacja: 21

Ograłem na PC wiele gier które dużo lepiej wspominam niż ogrywanie Xeno na ps3
Po emulatorach bo po emulatorach, ale na pc

01-07-2016, 05:46 PM

Impacto
**
Sjuper Sajadzin 10 poziomó
Liczba postów: 113
Likes Given: 51

Nowy trailer i gameplay:
https://www.youtube.com/watch?v=a_JNJ4SBRJA

https://www.youtube.com/watch?v=lJW4aaFS...e=youtu.be

02-07-2016, 04:24 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-07-2016 12:12 PM przez Noodle Box.)

Noodle Box
**
Nameczanin

Jeszcze Gogeta Smile https://www.youtube.com/watch?v=JnULRVKlTEM

Cha-la Head Cha-la i We Gotta Power do gry zremiksuje DJ Steve Aoki. Zajmie się też resztą soundtracku. Oto próbka jego możliwości (to ten z długimi włosami i wąsami) https://www.youtube.com/watch?v=y3OzHBEcymw

Edit: Preorder bonus ujawniony! Konsolowcy! Zamawiajcie preorder już teraz aby zagrać jaku Black Goku i Future Trunks z DBS!

07-07-2016, 03:29 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-07-2016 03:30 PM przez Tummi.)

Tummi
Grubas
KINTO
Liczba postów: 546
Likes Given: 325
Reputacja: 16

http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/nowy-tr...enoverse-2

Kolekcjonerka http://www.siliconera.com/wordpress/wp-c..._thumb.jpg figurka wydaje się być porządna Smile

http://www.swtor.com/r/KFtMTM

07-07-2016, 06:05 PM

songogu
Zrzęda z DBMMO
Liczba postów: 1,181
Likes Given: 519
Reputacja: 21

Tylko nie wiem po co, bo nic nowego poza HUDem to ja na tych gameplayach nie widziałem.

09-07-2016, 09:08 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-07-2016 09:11 AM przez Noodle Box.)

Noodle Box
**
Nameczanin

(07-07-2016 06:05 PM)songogu napisał(a):  Tylko nie wiem po co, bo nic nowego poza HUDem to ja na tych gameplayach nie widziałem.

Sęk w tym, że na gameplayach HUD-a właśnie nie było widać. W demo gry zagrali wybrańcy - AfroSenju, Rhymestyle i SeeReax. Ponadto wiele osób na Anime Expo. Oto jakie zmiany ja zauważyłem:
- nie ma już możliwości spamowania, transformacje nie zużywają naszego Ki, nie znajdują się w slotach na ultimate'y, a w nieużywanym dotychczas slocie między ultimate'ami, a ruchami ucieczki. Przy używaniu skilli, nawet podczas transformacji, ki jest normalnie zużwyane.
- Mamy dostęp do wszystkich podstawowych transformacji Saiyana. W zależności od aktualnie posiadanej liczby Ki, możemy transformować się w Super Saiyanina, Super Saiyanina 2 i Super Saiyanina 3. Formy moga być rozwijane w zapowiadanym przez producenta, pana Hirano, trybie treningu.
- Należy oczekiwać niezwykle powiększonego rosteru, postacie z Z, kinówek, GT, DBS, czy nawet pierwszej serii DB (kłoda Tao...)
- Wprowadzono bardziej czytelny interfejs, podobizna postaci zmienia się, przy okazji transformacji (nie dotyczy naszej własnej postaci).
- Fabuła będzie polegała na powrocie Towy z "odbudowanym Miirą". Do wszystkim znanej fabuły Zetki wkradną się złoczyńcy z kinówek (sprytnie nazwani "złoczyńcami z innej linii czasowej") Ponadto wiemy, że istotne będą "dwie generacje" Goku i Bardock, Trunks i Gohan z przyszłości, Poprzedni Time Patroller i Nowy Time Patroller.
- Transformacja w Kid Buu dla Majinów.
Edit:
- Złota Transformacja dla Rasy Friezy.

The following 1 user Likes Noodle Box's post:
Impacto (09-07-2016)

09-07-2016, 01:12 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-07-2016 01:13 PM przez Impacto.)

Impacto
**
Sjuper Sajadzin 10 poziomó
Liczba postów: 113
Likes Given: 51

https://www.youtube.com/watch?v=mpwJ0XRw53M
No to są i transy :P

09-07-2016, 02:39 PM

Tummi
Grubas
KINTO
Liczba postów: 546
Likes Given: 325
Reputacja: 16

Ciekawie wygląda ale wolał bym zamiast złotego Freezy to te poprzednie formy :P.

http://www.swtor.com/r/KFtMTM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości