Aktualny czas: 28-04-2017, 08:56 PM Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dragon Ball Xenoverse 2

22-10-2016, 10:56 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-10-2016 11:08 AM przez Noodle Box.)

Noodle Box
**
Nameczanin
Liczba postów: 119
Likes Given: 3
Reputacja: 0

RE: Dragon Ball Xenoverse 2
(20-10-2016 06:05 PM)songogu napisał(a):  Poogladalem kilka filmików i faktycznie, wszystko podczas walk JEST blade. Myślałem już że to tylko mój telewizor czy coś, ale to jest blade jak mafia 3. Jak się to ogląda na yt to tak to nie się w oczy nie rzuca, przyznam, ale ja przy drugim czy trzecim zadaniu fabularnym roniłem niemal takie łzy jak gdy usłyszałem dubbing Hana Solo w przebudzeniu mocy :<

PS. Żeby noodle mnie znowu nie zaczął orać, po becie faktycznie mam ochotę coś jeszcze pograć, ale raczej nie za pełną cenę

Oram cię. Możesz poczekać na przecenę gry po premierze.

Gameplay Goku Blackiem: https://www.youtube.com/watch?v=B7Ak7QZzYdE Angielski głos jest piękny.

MajinVegeta Vegeta forever!!!!! GokuPlask
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Like Post Odpowiedz cytując ten post

23-10-2016, 07:40 PM

Noodle Box
**
Nameczanin

https://www.youtube.com/watch?v=u_4weTjSi9w

Proszę zobaczyć Smile

26-10-2016, 04:16 PM

EvilMan
Changeling
Liczba postów: 372
Likes Given: 9
Reputacja: 1

A ja mam teraz dylemat... ogólnie jestem przekonany, żeby skusić się na xeno 2 ale interesuje mnie wersja PC bo nie posiadam żadnej konsoli.

Znając z xeno1 ilość graczy kiedy było już kilka miechów po premierze... zastanawiam się czy kupić teraz grę czy dopiero jak trochę stanieje?
Wychodzi na to, że w xeno2 będzie więcej okazji do współpracy niż w 1 także opcja żeby już kupić nie jest bezsensowna bo będzie wielu graczy z podobnym lvl co ja.
Z drugiej strony jest pewna obawa, że może nie do końca będzie mi się podobała nowa rozgrywka i nie warto tyle kasy wydawać na grę..

Podejrzewam, że inni też mają podobny dylemat, ktoś może rozwiać moje wątpliwości?

26-10-2016, 06:36 PM

Noodle Box
**
Nameczanin

(26-10-2016 04:16 PM)EvilMan napisał(a):  A ja mam teraz dylemat... ogólnie jestem przekonany, żeby skusić się na xeno 2 ale interesuje mnie wersja PC bo nie posiadam żadnej konsoli.

Znając z xeno1 ilość graczy kiedy było już kilka miechów po premierze... zastanawiam się czy kupić teraz grę czy dopiero jak trochę stanieje?
Wychodzi na to, że w xeno2 będzie więcej okazji do współpracy niż w 1 także opcja żeby już kupić nie jest bezsensowna bo będzie wielu graczy z podobnym lvl co ja.
Z drugiej strony jest pewna obawa, że może nie do końca będzie mi się podobała nowa rozgrywka i nie warto tyle kasy wydawać na grę..

Podejrzewam, że inni też mają podobny dylemat, ktoś może rozwiać moje wątpliwości?

Ja bym zapreorderował póki czas, ale jak kupisz później to nie ma różnicy. Tylko z Blacka będzie trzeba dopłacić pare złotych. Jeśli chodzi o graczy to jest ich na pewno zdecydowanie mniej niż w wersjach konsolowych, gdzie możesz nawet ustawić filtr na questa, w którego chcesz zagrać online, a znajdzie ci dziesiątki ofert wspólnej gry. Mimo wszystko polecam kupno. Jeśli będziesz chciał zagrać w questa albo rozegrać sparing, możesz zmówić się z innymi pececiarzami, takimi jak ja, a na pewno coś wymyślimy. Ale w tygodniu mam szkołę jak każdy nastolatek przed 18stką. Tak czy siak polecam Smile

26-10-2016, 07:31 PM

BejitaSan
Saibaiman
Liczba postów: 1
Likes Given: 0

Jak myślicie, warto kupować na pc?
Miałem xenoverse na ps3 i jakoś strasznie szybko mi się znudziło.
Boję się, ze z tym będzie tak samo. Wprowadzili coś nowego, a nie tylko time questy? To może być ciekawe jedynie dla kogoś, kto nigdy Dragon Balla nie oglądał.

26-10-2016, 08:10 PM

Noodle Box
**
Nameczanin

(26-10-2016 07:31 PM)BejitaSan napisał(a):  Jak myślicie, warto kupować na pc?
Miałem xenoverse na ps3 i jakoś strasznie szybko mi się znudziło.
Boję się, ze z tym będzie tak samo. Wprowadzili coś nowego, a nie tylko time questy? To może być ciekawe jedynie dla kogoś, kto nigdy Dragon Balla nie oglądał.

Dużo jest nowych rzeczy, eksploracji, zadań pobocznych (równa setka), 88 slotów postaci... ale zauważyłem, że historia GT to znowu DLC. Spodziewam się Baby'ego, Majuuba, dorosłego Gotena... ale nie w tym rzecz. Gra się znacznie przyjemniej.

26-10-2016, 08:44 PM

songogu
Zrzęda z DBMMO
Liczba postów: 1,180
Likes Given: 517
Reputacja: 21

Nigdy preorder. Nie ważne czego. Chociażby ci wiekuiste zbawienie sprzedawali, preorder to narzędzie szatana.

The following 1 user Likes songogu's post:
Tummi (26-10-2016)

28-10-2016, 08:56 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-10-2016 09:01 AM przez EvilMan.)

EvilMan
Changeling
Liczba postów: 372
Likes Given: 9
Reputacja: 1

#Noodle Box,
może się skusze lecz jak to zwykle bywa na koniec miesiąca krucho z kasą :P także "narzędzie szatana" nie zadziała Blackhah a wypłata dopiero przed 10 ... Sad
W każdym razie jak zakupie i ogarnę co i jak to chętnie dodam do znajomych Smile

A tak w ogóle przydało by się jakoś zebrać wszystkie różnice lub poszerzenie gry w stosunku do xeno1. Jak by ktoś kto dziś dostał/dostanie grę i by się chciało coś porobić w tym temacie.... to by fajne info było dla wszystkich zainteresowanych.

28-10-2016, 10:00 AM

songogu
Zrzęda z DBMMO
Liczba postów: 1,180
Likes Given: 517
Reputacja: 21

https://m.reddit.com/r/dbxv/comments/59r...mpact=true

The following 1 user Likes songogu's post:
Tummi (28-10-2016)

28-10-2016, 11:16 AM

Tummi
Grubas
KINTO
Liczba postów: 544
Likes Given: 325
Reputacja: 16

(28-10-2016 10:00 AM)songogu napisał(a):  https://m.reddit.com/r/dbxv/comments/59r...mpact=true

XENOVERSE

[Obrazek: tumblr_o059vpJPkv1ue9j4wo2_r1_500.jpg]

http://www.swtor.com/r/KFtMTM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości