Aktualny czas: 28-04-2017, 08:56 PM Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dragon Ball Xenoverse 2

08-11-2016, 01:47 PM

EvilMan
Changeling
Liczba postów: 372
Likes Given: 9
Reputacja: 1

RE: Dragon Ball Xenoverse 2
A wracając do zachwalanej przez @songoku Big Bang Kamehameha x100 to faktycznie powera ma lecz ciężko trafić rzecz jasna. Ja używam obecnie zamiennika tj. Supernova, która długo się ładuje ale za to często trafia przeciwnika.
Kolejnym atutem jest to, że kiedy puści się Supernovą to zanim kogoś trafi można czas wykorzystać na ładowany super atak np. Big Bang kamehameha, który zadaje obrażenia niewiele mniejsze od ostatecznych ataków a kosztuje tylko 100ki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Like Post Odpowiedz cytując ten post

08-11-2016, 09:04 PM

Noodle Box
**
Nameczanin
Liczba postów: 119
Likes Given: 3
Reputacja: 0

(08-11-2016 01:47 PM)EvilMan napisał(a):  A wracając do zachwalanej przez @songoku Big Bang Kamehameha x100 to faktycznie powera ma lecz ciężko trafić rzecz jasna. Ja używam obecnie zamiennika tj. Supernova, która długo się ładuje ale za to często trafia przeciwnika.
Kolejnym atutem jest to, że kiedy puści się Supernovą to zanim kogoś trafi można czas wykorzystać na ładowany super atak np. Big Bang kamehameha, który zadaje obrażenia niewiele mniejsze od ostatecznych ataków a kosztuje tylko 100ki.

Ja polecam Final Kamehameha. Zadaje obrażenia minimalnie mniejsze niż 100X Big Bang Kamehameha, a jest znacznie szybsza.

MajinVegeta Vegeta forever!!!!! GokuPlask

09-11-2016, 07:58 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-11-2016 09:40 AM przez EvilMan.)

EvilMan
Changeling

A czy ktoś próbował grać innymi rasami? Bo zastanawiam się jakie atuty mają z innych ras transformacje. Bo może ten teleport przy ładowanej fali uderzeniowej nie tylko jest zarezerwowany dla Sayijan?

09-11-2016, 09:40 AM

songogu
Zrzęda z DBMMO
Liczba postów: 1,180
Likes Given: 517
Reputacja: 21

Kid Buu ssie, I można go sobie spokojnie odpuścić na rzecz unlock potential na majinie.

I każdy ultimate jest łatwy do trafienia jak się zaaplikuje stamina break :>

09-11-2016, 06:02 PM

Noodle Box
**
Nameczanin

(09-11-2016 07:58 AM)EvilMan napisał(a):  A czy ktoś próbował grać innymi rasami? Bo zastanawiam się jakie atuty mają z innych ras transformacje. Bo może ten teleport przy ładowanej fali uderzeniowej nie tylko jest zarezerwowany dla Sayijan?

Chyba jest jeszcze przy uwolnionym potencjale...

09-11-2016, 07:12 PM

songogu
Zrzęda z DBMMO

Nie stwierdziłem

12-11-2016, 12:04 PM

Noodle Box
**
Nameczanin

Jaka jest wasza ulubiona postać do grania? Ja mam dużo.
Kocham wszytkich Vegetów, SSJB Goku, Turlesa, Naila....

13-11-2016, 09:07 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-11-2016 11:22 PM przez EvilMan.)

EvilMan
Changeling

A ja mam pewne ale... skoro transformacja w ssj i pochodne daje możliwość teleportu to dlaczego w standardzie jej nie ma SSJ Blue Goku i Vegeta oraz nie ma jej SSJ Gogetta.... mocne postacie ale z niewiadomego powodu pozbawiono ich atutu, który im się należy.

Gdyby nie wysokie statystyki to były by to gorsze postacie od byle ssj postaci... w zasadzie to Vegitto jest najlepszy po przemianie i nim moim zdaniem bardzo dobrze się gra - czy najlepiej tego nie wiem nie wszystkie postacie mam odblokowane.

A jeśli chodzi o zawody wobec silnych postaci tak samo tyczy się Hit'a... postać z ogromnym potencjałem ale szału nie ma....

14-11-2016, 06:52 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-11-2016 06:52 PM przez Noodle Box.)

Noodle Box
**
Nameczanin

(13-11-2016 09:07 PM)EvilMan napisał(a):  A ja mam pewne ale... skoro transformacja w ssj i pochodne daje możliwość teleportu to dlaczego w standardzie jej nie ma SSJ Blue Goku i Vegeta oraz nie ma jej SSJ Gogetta.... mocne postacie ale z niewiadomego powodu pozbawiono ich atutu, który im się należy.

Gdyby nie wysokie statystyki to były by to gorsze postacie od byle ssj postaci... w zasadzie to Vegitto jest najlepszy po przemianie i nim moim zdaniem bardzo dobrze się gra - czy najlepiej tego nie wiem nie wszystkie postacie mam odblokowane.

A jeśli chodzi o zawody wobec silnych postaci tak samo tyczy się Hit'a... postać z ogromnym potencjałem ale szału nie ma....

Hit jest OP. Ale ja wolę Piccolo.

(13-11-2016 09:07 PM)EvilMan napisał(a):  A ja mam pewne ale... skoro transformacja w ssj i pochodne daje możliwość teleportu to dlaczego w standardzie jej nie ma SSJ Blue Goku i Vegeta oraz nie ma jej SSJ Gogetta.... mocne postacie ale z niewiadomego powodu pozbawiono ich atutu, który im się należy.

Hit jest OP. Ale ja wolę Piccolo.

14-11-2016, 08:24 PM

songogu
Zrzęda z DBMMO

Ta, tylko żeby jakikolwiek atak Hita siadł to musi być stamina break założony najpierw. Jak się to opanuje to leci

Ale ulubiona postać nie może być inna niż swoja własna
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości