Dragon Ball Global
Aktualny czas: 20-06-2018, 10:09 AM Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bony/itemy a ceny.

11-03-2018, 02:29 PM

Nikosis95
*
Ziemski Wojownik
Liczba postów: 17
Likes Given: 0
Reputacja: 0

Bony/itemy a ceny.
Witam, tworzę ten temat gdyż jestem zielony jeśli chodzi o DBO i myślę, że ja jak i niektórzy gracze, chcieliby dowiedzieć się od starych wyjadaczy co się z czym je. Chodzi mi mianowicie o ceny itemów o raz bonów w nich zawartych na których warto skupić uwagę. Myślę, że warto wiedzieć które z wydropionych przez nas rzeczy warto zachować, sprzedać za wysoką cenę, a które wywalać do handlarki. Jeśli jest gdzieś na forum podobny temat proszę o link.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Like Post Odpowiedz cytując ten post

11-03-2018, 03:01 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-03-2018 03:02 PM przez Xenek.)

Xenek
Moderator Globalny
Liczba postów: 608
Likes Given: 303
Reputacja: 25

RE: Bony/itemy a ceny.
Tak trochę w telegraficznym skrócie odpowiem. Ceny generalnie tworzy rynek, więc nie ma zasady. Jeśli jakiś item jest legendarny, ale jest go dużo, to mimo wszystko będzie tani. Warto porównywać ceny do podobnych fantów dostępnych na rynku.
Na samym początku raczej jestem zdania, że nie warto chomikować i sam wszystkiego pozbywam się. Wyjątkiem od tej zasady są budokaie, jakieś dropy czy event dragon hunt, ale to postacie alternatywne do tego często służą. Stworzone tylko do jednego, konkretnego celu.

Co do wartościowych itemów to skup się na tym dziale: link
W zależności jaką grasz klasą, wybierz odpowiedni temat z buildem. Tam będzie napisane jak układać postać i na jakie statystyki zwrócić uwagę oraz jakie bonusy są wskazane w danym EQ Smile

Niebawem poradniki zostaną zaktualizowane do aktualnej wersji gry Smile

Zabij Wroga Cudnież mija Droga
Choć Beznoga Pani Śmierć Jest Sroga
Wojenko, Wojenko, cóżeś Ty za Pani?
Że za Tobą idzie chłop krwią malowany...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Like Post Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości