Dragon Ball Global
Aktualny czas: 16-12-2018, 08:54 PM Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SIEMANO WRÓCIŁEM

09-06-2018, 05:19 PM

Lechurion
W zaświatach na troszku :(
Liczba postów: 1
Likes Given: 0

SIEMANO WRÓCIŁEM
No witam po latach rozłąki "przyjaciele" Jak się pewnie domyślacie Lechu z tej strony. Opowiem wam zajebistą historię, siedzę sobie któregoś dnia i patrzę w ścianę no i tak nagle pewna myśl przeszyła moją skroń. Ciekawe co na tym forum dboommo słychać co na nim siedziałem za gówniaka i z którym łączy mnie więź nie do wytłumaczenia. No to wbiłem sobie pochodziłem po forum poczytałem i znalazłem posty w których ludzie za mną tęsknią. Nie powiem łezka mi się zakręciła w oczku. I teraz takie moje pytanie: Co tu się do Ku%#@y nędzy odwaliło z tym forum? Zdechło na cacy? Zero ruchu jakieś posty o gównianych gierkach śmieci itp itd. Doprawdy żal, kiedyś to było tu centrum DBO a teraz piszą tu tylko admini. No więc skoro tyle jest osób, które chcą żebym tutaj powrócił to spoko ALE:

1. Odbanujcie mi moje main konto Yoshimitsu bo chcę na nim siedzieć a nie na tym gównianym z którego do was pisze teraz, doprawdy odpokutowałem za swoje grzechy, które no nie oszukujmy się wprowadzały troszkę życia w to zastygłe forum. Dojrzałem i już nie będę odwalał ryżu no chyba, że jakiś pionek do mnie wystartuje Smile

2. Odbanujcie moich wiernych pretorian L2Pnoob i Masacre

No i w sumie to tyle nie są to chyba jakieś wygórowane wymagania. Kwestia kliku kliknięć myszą władcy Szczepana Smile

Aaaa i do gierki wróciłem i niebawem odbuduję moją potężną jedynie Polską gildię Smile nick mój "Lechurion" Bo ktoś mi za%$#ał Lecha :/

[Obrazek: 8a8deed85db86.jpg]

No i to tyle mam nadzieję, że jakiś admin napalony nie zbanuje mi tego konta po przeczytaniu pierwszej linijki posta pozdro i mam nadzieję do usłyszenia forumowa społeczność Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika

10-06-2018, 09:21 AM

Feniek
Kaiô
Liczba postów: 339
Likes Given: 115
Reputacja: 14

RE: SIEMANO WRÓCIŁEM
Jeszcze tylko Francuz i forum wróci do życia :P

10-06-2018, 09:23 AM

Kordek
Emeryt
Liczba postów: 392
Likes Given: 142
Reputacja: 26

Hmm... nie. Gdybym miał nadal moce admina to mógłbyś mnie nazywać napalonym adminem Smile Ale w sumie co mnie to.

DBO to biedna gra, mało contentu, a dzieci sprzed 5 lat dorosły i głowy im w dupie a nie jakieś debeło xD

Pomogłem? Podziękuj i kliknij [Obrazek: postbit_reputation.gif] pod moim postem Smile

10-06-2018, 09:24 AM

songogu
Zrzęda z DBMMO
Liczba postów: 1,218
Likes Given: 538
Reputacja: 22

I żegnam chłodno
Wątek zamknięty 

Skocz do: