Aktualny czas: 28-06-2017, 09:52 AM Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 19 Głosów - 3.16 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Którą postać wybrać? Pytania ogólne

28-11-2012, 10:41 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2013 09:00 AM przez SzczeepanSan.)

SzczeepanSan
Dai Kaiô
Liczba postów: 695
Likes Given: 168
Reputacja: 21

Którą postać wybrać? Pytania ogólne
W tym temacie piszcie, jak nie wiecie kogo wybrać. Prześledzić proszę cały temat, może on pomoże podjąć decyzję, jeśli nie zadajcie pytanie Wink

Parę slow wstępu ode mnie.
Aby grac w DBO należny mieć opanowana postać do PVE i do PVP. Jest parę postać hybrydowych, ktore po resecie skili mogą być z PVE dobre na PVP. Postacie takie jak Fighter oraz SwordFighter to typowe postacie PVP (złe na początek).

Najlepsze postacie na początek to:
Tanker:
ShadowKnight
Healer:
Dendan Healer
buferzy:
UltimaMajin (ewentualnie GrandMajin).
W kolejnej turze to postacie pod speed party:
Karma Majin, Poco Summoner

dps:
turtle, crane, fighter

Oczywiście musicie mieć dobre buildy inaczej wasza postać będzie dość przeciętna. do 30 lvl możecie dowolnie resetować skile, potem za pośrednictwem specjalnego itemu (który nie jest wcale tani), dlatego rozważnie rozwijajcie postacie, najlepiej czytajcie buildy bardziej zaawansowanych graczy!.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Like Post Odpowiedz cytując ten post

The following 3 users Like SzczeepanSan's post:
Meroth-Sama (29-11-2012), saiyanMatt (07-02-2013), VegitoSan (23-09-2016)

29-11-2012, 11:40 AM

Meroth-Sama
Daimao
Liczba postów: 142
Likes Given: 11
Reputacja: 14

RE: Którą postać wybrać? Pytania ogólne
sorry że tu, ale właśnie odkryłem że jak przypadkiem dam lajka to nie wiem jak to usunąć ;D
Znajdź wszystkie posty użytkownika

The following 1 user Likes Meroth-Sama's post:
saiyanMatt (07-02-2013)

29-11-2012, 12:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-11-2012 12:27 PM przez SzczeepanSan.)

SzczeepanSan
Dai Kaiô
Liczba postów: 695
Likes Given: 168
Reputacja: 21

nie da się Wink
zgłaszam Twój post do moderacji, spamujesz!
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika

The following 1 user Likes SzczeepanSan's post:
saiyanMatt (07-02-2013)

30-06-2013, 10:40 PM

Undertaker92
**
Nameczanin
Liczba postów: 59
Likes Given: 1
Reputacja: 0

Od dłuższego czasu nie miałem kontaktu z dbo i pojawiło się podstawowe pytanie;]. Mianowicie kim grać. Grać zamierzam raczej casualowo i głównie sam na PVE. Nie mam czasu, żeby grindować godzinami więc w najbliższym czasie pewnie nie wbiję więcej jak jakiś 50lvl.
Kiedyś grałem plasma majinem (63lvl). Pamiętam, że postać była kozacka na low lvl. Grając równolegle z kumplem Turtlem zawsze lepiej sobie radziłem. Niestety kilka lvl później role się odwróciły. Słaby dmg rekompensowała mi regeneracja ale gdy ją spieprzyli gra tą profką mi zbrzydła. Co mi po masie aoe skoro KAŻDY miał wiele większe dmg niż ja i lepszą przeżywalność.
Później dobiłem do ok 45lvl SK.

Zastanawiam się nad Ultimate Majinem. Z tego co pamiętam to koleś z trąbką miał świetne buffy i dobrze sobie radził w solo pve. Nie bardzo rozumiem jak działa Regeneration Breeze. Odnawia załóżmy 200ep i działa 2min. Czyli odnawia te 200ep po kawałku w ciągu tych 2min czy jak?
Poko Priestem nigdy nie grałem. Gra z summonem wydaje się ciekawa. Tylko jak wygląda jego dps? Gra nim nie ogranicza się przypadkiem do chowania się za petem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości