Aktualny czas: 22-08-2017, 08:27 AM Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 20 Głosów - 2.85 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HK vs TW

04-02-2013, 05:01 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-02-2013 06:05 PM przez Nady93.)

Nady93
Wschodni Kaiôshin
Liczba postów: 439
Likes Given: 97
Reputacja: 50

HK vs TW
Dyskusja oddzielona z tematu "Zjednoczenie HK"

Omawiamy zalety i wady serwera HK i TW
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Like Post Odpowiedz cytując ten post

04-02-2013, 05:01 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-02-2013 05:02 PM przez Masacre.)

Masacre
W zaświatach na troszku :(
Liczba postów: 81
Likes Given: 21

RE: Zjednoczenie HK
Dortax nie rozumiem tego co Ty napisałeś wytłumacz prosze ...
Owszem ale na TW taki mały JA nic nie zrobi ceny sięgają 999.999.999 a po 2 TW jest łatwy co chwile eventy np. teraz bądź online pzrez 1 h te 2 tygodnie i już się można wzbogacić :/

04-02-2013, 05:01 PM

Yoshimitsu
Liczba postów: 472
Likes Given: 68

Nie chce nam się pykać od nowa poza tym HK jest lepszy

04-02-2013, 05:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-02-2013 05:03 PM przez Daisetsu.)

Daisetsu
*
Ziemski Wojownik
Liczba postów: 23
Likes Given: 12
Reputacja: 0

ile osup na TW gra? Smile

04-02-2013, 05:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-02-2013 05:08 PM przez Tummi.)

Tummi
Grubas
KINTO
Liczba postów: 546
Likes Given: 325
Reputacja: 16

Lechu nie ma sensu.
Było RoshisFighters, gdzie grało na prawdę dużo osób. Dziennie bywało nawet po 20, lub więcej (gdy zaczynałem grę na HK). Po, że tak powiem upadku, bo większość ludzi wróciła na TW nie było nic. Zrobiłem LMFAO ze zmienioną nazwą na Mutaito. Były momenty gdzie grywało po 10+ ludzi dziennie, ale szybko ta liczba spadała. Więcej ludzi odchodziło niż dołączało.
Na HK nie jest wbrew pozorom tak mało polaków, ale wolą grać w gildiach europejskich czy ryżowskich. Sam do jednej dołączyłem i muszę powiedzieć, że oprócz aktywności, cały czas są jakieś wypady. Jest też parę Polaków. Nikomu się nie chcę dołączać do gildi nowej.
DBO posiada zbyt małą liczę polaków (w porównaniu z ludźmi posługującymi się językiem angielskim) więc wiadomo, że w takiej gildi będzie o wiele więcej osób. Póki co Mutaito jest nieaktywne, i nie widzę sensu prowadzić gildi dla 3-4 osób, bo tyle właśnie zostało. Nie wiem po co też robić nową gildię, bo co to da skoro i tak nikt do niej nie dołączy, no bo po co?
Jeśli HK dostało by zastrzyk i przybyło by więcej polskich graczy, to można coś zorganizować. Tworzenie nowej polskiej gildi na HK nie widzę.

@Edit
Na TW gra więcej ludzi? Polaków? Owszem zgadzam się. Ludzi? Nie sądzę.

Screen robiony w niedzielę o godzinie 11:03

[Obrazek: de66c3667eca01ea.jpg]

http://www.swtor.com/r/KFtMTM

04-02-2013, 05:10 PM

Nady93
Wschodni Kaiôshin
Liczba postów: 439
Likes Given: 97
Reputacja: 50

(04-02-2013 05:01 PM)Yoshimitsu napisał(a):  Nie chce nam się pykać od nowa poza tym HK jest lepszy
Lepszy ?
Że co budokai codziennie ?
Z tego powodu smoczki to żaden prestiż, itemy z budokaia są gówno warte więc wygrana praktycznie nic nie daje.

Ping ?
z programem WTFast różnica jest niezauważalna.

Dostępność cashshopu ?
Na TW też jest opcja dla obcokrajowców przez PayPal

Inne nagrody za T point ?
Jedyne na co wydaje się T point to upgrade itemków na budokai co na TW też jest. No i na TW dostaje się 4T na 15 minut czyli 4x szybciej niż HK

Więc pod jakim względem HK jest lepszy ?

04-02-2013, 05:13 PM

Masacre
Liczba postów: 81
Likes Given: 21

Tak jak pisałem wyżej CO TO ZA GRA !!!!!!!!!!!!!!!!! ta gra jest za łatwa ._.

04-02-2013, 05:14 PM

Daisetsu
*
Ziemski Wojownik
Liczba postów: 23
Likes Given: 12
Reputacja: 0

Itemek dla Dendego na 38 lv. kosztuje na HK 300k a na TW po 1kk ciężko wyszarpać!

04-02-2013, 05:16 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-02-2013 05:18 PM przez Tummi.)

Tummi
Grubas
KINTO
Liczba postów: 546
Likes Given: 325
Reputacja: 16

(04-02-2013 05:10 PM)Nady93San napisał(a):  
(04-02-2013 05:01 PM)Yoshimitsu napisał(a):  Nie chce nam się pykać od nowa poza tym HK jest lepszy
Lepszy ?
Że co budokai codziennie ?
Z tego powodu smoczki to żaden prestiż, itemy z budokaia są gówno warte więc wygrana praktycznie nic nie daje.

Ping ?
z programem WTFast różnica jest niezauważalna.

Dostępność cashshopu ?
Na TW też jest opcja dla obcokrajowców przez PayPal

Inne nagrody za T point ?
Jedyne na co wydaje się T point to upgrade itemków na budokai co na TW też jest. No i na TW dostaje się 4T na 15 minut czyli 4x szybciej niż HK

Więc pod jakim względem HK jest lepszy ?

Moim zdaniem nie lepszy, a wygodniejszy.

Budokai codziennie?
Praktycznie jedna gildia wygrywa go codziennie. O 1 miejscu nie ma mowy, i nawet ZF by nie dało rady, wiem co mówię. ^^
Solo też jest ciężko. Do finałów - ok. Znam dwie osoby które mają eq z naj. bonami w grze, wszystko +10 minimum, a i tak zajeli kolejno 2 i 3 miejsce. Także nie sądzę by było tak łatwo...

Częste eventy, itemki z Webdepo dają rzadziej, i już jakieś porządniejsze, które nie psują gospodarki gdzie na TW kij 26% speeda jakoś miesiąc temu widziałem po 600-700k (!), na HK 120-200...

Łatwiej zarobić - czyt. znaleźć party.
Party można znaleźć bez problemu, wystarczy dobrą gildię znaleźć, lub trochę poszukać.\

Co do tego programu WTFast to różnicę widzę nieszczególnie. Nikt w mojej gildi nie zauważył zmian. Może minimalne. Jeśli na TW były większe lagi niż na HK, a z programem są mniejsze, to co by było na HK z tym programem?

http://www.swtor.com/r/KFtMTM

04-02-2013, 05:18 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-02-2013 05:20 PM przez Strider.)

Strider
Zaświaty
Liczba postów: 386
Likes Given: 103
Reputacja: 18

miazdzy mnie jak ktos bzdeci o cenach, wiadomo ze tam gdzie ceny sa wyzsze jest lepiej, dlaczego? bo latwiej SAM mozesz sie wzbogacic przez dropniecie czegokolwiek, dla low lvla to powinno byc dobre bo wypadnie dajmy upgrade pure u26 czy u30 do broni i ma z tego dajmy 1-2kk a to duzo na taki lvl, chociazby na poty czy inne tego typu rzeczy, i nie pier*olcie bzdetow ze na TW itemy kosztuja po 1kkk bo to gowno prawda, odkad gram nie widzialem ani jednego itema nawet za 400kk chyba ze jakis zartownis wsadzi jednego pota za 999kk, ku*wa mac, spojrzenie niektorych mnie gniecie xd i pod jakim wzgledem tw jest latwiejsze od HK, powiem ci tak, nie piernicz bzdetow prosze ze tw jest w ciul latwiejsze od hk bo na tw ani na hk prawdopodobnie jeszcze nic nie miales takiego (bez urazy oczywisice) zeby sadzic, ze tw jest latwiejsze, masz jedynie podstawy w postaci bzdetow innych osob i plotek jak to jest na TW, eventy nie sa po to zeby zarabiac tylko zeby w grze nie czuc bylo tak zwanego "wieje chu*em", bo tak naprawde dzieki administracji na TW gra wiecej osob niz na HK prawda jest taka ze na HK admini lage wyje*ali i zbijaja siano z cash shopu, tyle mam do powiedzenia.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości