Aktualny czas: 28-06-2017, 09:55 PM Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 15 Głosów - 2.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Balans crita/speeda

26-02-2013, 10:33 AM

BuBuPL
*
Ziemski Wojownik
BloodySaiyan
Liczba postów: 25
Likes Given: 5
Reputacja: 0

RE: Balans crita/speeda
Nie gram w dbo za dlugo, ale ogladajac pare filmikow na yt zauwazylem ze chyba zabrali Crane jednego debuffa i to chyba najlepszego. Nie wiem jak ten debuff sie nazywa ale w porownaniu do tych co ma Crane teraz ten byl najlepszy Frozzen trzeba trzymac przeciwnika Sleep mozna rp ladowac Slow zalezy jaka odleglosc i profka. A ten co zabrali ( z tego co widzialem na yt ) mozna bylo spokojnie wrzucic 2 skile jak np. Dodon Barage i Mystical Crane i sie oddalic albo wrzucic od razu Sleepa. Czemu zabrali tego skila ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Like Post Odpowiedz cytując ten post

26-02-2013, 11:57 AM

songogu
Zrzęda z DBMMO
Liczba postów: 1,180
Likes Given: 517
Reputacja: 21

Bo sk miewali problemy.

The following 2 users Like songogu's post:
BarwiejSan (26-02-2013), Xenek (26-02-2013)

26-02-2013, 03:33 PM

BarwiejSan
Karin
Liczba postów: 512
Likes Given: 316
Reputacja: 24

(26-02-2013 10:33 AM)BuBuPL napisał(a):  Nie gram w dbo za dlugo, ale ogladajac pare filmikow na yt zauwazylem ze chyba zabrali Crane jednego debuffa i to chyba najlepszego. Nie wiem jak ten debuff sie nazywa ale w porownaniu do tych co ma Crane teraz ten byl najlepszy Frozzen trzeba trzymac przeciwnika Sleep mozna rp ladowac Slow zalezy jaka odleglosc i profka. A ten co zabrali ( z tego co widzialem na yt ) mozna bylo spokojnie wrzucic 2 skile jak np. Dodon Barage i Mystical Crane i sie oddalic albo wrzucic od razu Sleepa. Czemu zabrali tego skila ?
To nie tak, że zabrali tego skilla tylko utrudnili wrzucenie jego, bo mowa tu o paralu który trwał 7 sekund (jak na ironię SK ma identycznego skilla i mu go nie zabrali :/). Paral jest teraz w skillu Spirit Wave i ten skill jest nakładką na truciznę, czyli aby rzucić parala najpierw musisz rzucić trutkę (Poison Bleed), a później tego skilla. Po co tak zrobili? Bo Crane miał dobre combo. Czyli niektóre klasy NTL nerfi, a niektóre są nietykalne (mowa oczywiście o SK). Co do Crane to jeszcze dwa debuffy zostały zamienione na nakładki na dane DOT-y, ale były to mniej użyteczne skille. W zamian za znerfienie combo Crane dostał bardzo użytecznego skilla (Thousand Slashes) do sumowania wszystkich DOT-ów i zadania DMG w jednej chwili.

[Obrazek: 52639972a08f8bd7med.jpg]

The following 1 user Likes BarwiejSan's post:
BuBuPL (26-02-2013)

26-02-2013, 04:22 PM

BuBuPL
*
Ziemski Wojownik
BloodySaiyan
Liczba postów: 25
Likes Given: 5
Reputacja: 0

Szkoda troche ze to tak zrobili, idealny skil na rozpoczecie pvp no ale dobrze ze dali w zamian Thousend Slashes. Szkoda tylko ze trucie jest w Poison Bleed dlugo sie rzuca ten skil ( chyba ze mam pingi za duze i dlatego mi sie tak wydaje ) No ale nic dzieki za wytlumaczenie.

Dzis mialem moje pierwsze pvp w dbo i to akurat z SK, ladnie zaczelo mu schodzic hp od DOT-ow do tego rzucilem mu jeszcze Graceful Backstab mysle sobie juz po nim az tu rzucil nagle jakis debuff jakis skill i bylo pomnie

26-02-2013, 04:49 PM

BarwiejSan
Karin
Liczba postów: 512
Likes Given: 316
Reputacja: 24

(26-02-2013 04:22 PM)BuBuPL napisał(a):  Dzis mialem moje pierwsze pvp w dbo i to akurat z SK, ladnie zaczelo mu schodzic hp od DOT-ow do tego rzucilem mu jeszcze Graceful Backstab mysle sobie juz po nim az tu rzucil nagle jakis debuff jakis skill i bylo pomnie

Bo to SK jest :over9k

[Obrazek: 52639972a08f8bd7med.jpg]
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości