Dragon Ball Global
Aktualny czas: 18-08-2018, 11:52 AM Witaj! (LogowanieRejestracja)


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 45 Głosów - 3.24 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje top 10 anime

12-03-2013, 11:56 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-03-2013 11:59 AM przez BekO.)
Post: #1


BekO
***
Changeling
NoNameCrew
Liczba postów: 301
Likes Given: 13
Likes Received: 78 in 44 posts
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 10Moje top 10 anime
Witam dziś chciałbym podzielić się z wami moją najlepsza 10-tką anime które mi się naprawdę spodobało a oto i one:
(recenzje zaporzyczone)
1. One Piece
Wypowiedziane dwadzieścia dwa lata temu na szafocie na chwilę przed śmiercią słowa legendarnego króla piratów, Gold Rogera, sprawiły, że na poszukiwanie jego skarbu – One Piece – rzekomo ukrytego na odległej wyspie niebezpiecznego morza zwanego Grand Line, wyruszyły setki piratów. Wody zaroiły się od wyjętych spod prawa poszukiwaczy przygód i skarbów oraz ścigających ich przedstawicieli „sprawiedliwości” – Marines. Lata, które nastąpiły po słynnej egzekucji, zaczęto nazywać erą piratów. W tak burzliwych czasach przygoda i niebezpieczeństwa czekają za każdym rogiem i naprawdę niewiele trzeba, żeby człowieka znalazły. Wychodząc im naprzeciw główny bohater, Monkey D. Luffy, wyrusza w świat, zostawiając za sobą wioskę, w której się wychował. Nie ma statku, nie ma załogi, a co gorsza, w wodzie idzie na dno szybciej niż kotwica. Zjadł bowiem jeden z rzadkich Diabelskich Owoców (Akuma no Mi), Gomu Gomu no Mi, dzięki któremu jego ciało zyskało wszystkie cechy gumy, ale przez który w wodzie bohater traci wszelką siłę. Niemniej jednak chłopiec chce zostać Królem Piratów i znaleźć One Piece. Co prawda rozpoczynanie kariery wielkiego korsarza od dryfowania w beczce na pełnym morzu może się wydawać niezbyt obiecującym początkiem, ale Luffy nie należy do ludzi, którzy przejmowaliby się szczegółami. Jako że ma on szczęścia tyle samo, co smykałki do pakowania się w największe możliwe kłopoty, na pierwsze starcie nie trzeba długo czekać. Statek pasażerski, na który marynarze wciągnęli samotną beczkę z nietypowym ładunkiem, zostaje zaatakowany przez piratów pod dowództwem koszmar… koszmarnie pięknej Alvidy. Wejście Luffy’ego na scenę jest, jak on sam, głośne i beztroskie, a skutkuje paroma obitymi twarzami oraz szybkim zyskaniem przez niego tak wrogów, jak i przyjaciela. Rozpoczyna się przygoda, która powiedzie bohatera przez tysiące mil morskich, a wydarzenia, które się podczas niej rozegrają i ludzie, których Luffy wtedy spotka, wstrząsną wszystkimi morzami świata One Piece.

Jak dla mnie jedno z najlepszych anime które nadal wychodzi nic dodać nic ująć, dziękuję Jarkowi B. za namówienie mnie do oglądania. Chyba jedno z najdłuższych anime, bardzo duża ilość epizodów, nadal wychodzą nowe.

2. Dragon Ball, Z, GT, Kai
Chyba nie trzeba nic pisać o tym anime ;] nie którzy zapytają czemu drugie miejsce, dlatego ponieważ to anime na którym większość z nas się wychowała i dlatego zajmuję drugie miejsce.

3.Naruto, Naruto Shippuden
Fabuła opowiada o losach pewnego chłopca imieniem Naruto, początkowo ignorowanego przez mieszkańców rodzinnej wioski, oraz na jego wysiłkach, by spełnić marzenie – zostać zaakceptowanym przez wszystkich, którzy nie zwracali na niego uwagi. Jak nietrudno się domyślić, jest to seria trochę w stylu „from zero to hero”. Tak więc początkowo chłopiec jest uczniem Akademii Ninja w wiosce Konoha, później staje się genin (najniższym stopniem w hierarchii ninja) i udaje się do wioski terroryzowanej przez pewnego multimilionera. Po powrocie staje do egzaminu na stopień chuunina, podczas którego oczywiście wszystko się komplikuje. Pojawiają się kolejni przeciwnicy, tacy jak legendarny sennin, a także członkowie jakiejś organizacji, najwyraźniej chcącej czegoś od Naruto.
Naruto Shippuden:
Naruto Shippuuden to kontynuacja serii Naruto, opowiadająca o dalszych przygodach tytułowego bohatera. Seria rozpoczyna się od powrotu Naruto do wioski po zakończeniu dwuipółletniego treningu z legendarnym Jiraiyą. Jego celem jest sprowadzenie po trzech latach sprowadzić do wioski dawnego przyjaciela Naruto – Sasuke. Anime opowiada o dalszych dążeniach Naruto do uratowania przyjaciela i stania się osobą szanowaną we wiosce.

Dla mnie jako zagorzałego fana DB ciężko było się przekonać do tego anime ale nie żałuję że zacząłem je oglądać, bardzo ciekawa i wciągająca fabuła widowiskowe walki pełne różnorodnych strategii przeciwników i stylów walki, ponowne podziękowania dla Jarka B. za polecenie tego anime. Duża ilość epizodów, nadal wychodzi.

4.Bleach
Historia rozpoczyna się w momencie, kiedy nasz bohater i jego rodzina zostają zaatakowani przez hollowa – coś w rodzaju demona, żywiącego się ludzkimi duszami. Wtedy to Ichigo poznaje Rukię Kuchiki – shinigami (dosłownie „bóg śmierci”), której obowiązkiem jest utrzymywanie równowagi pomiędzy światem zmarłych i żywych poprzez walkę z hollowami oraz oczyszczanie i odsyłanie duchów zmarłych do Soul Society. W wyniku pechowego splotu wydarzeń Kurosaki musi „przejąć” moce Rukii, stając się w ten sposób shinigami. Od tego dnia jego życie zmienia się nie do poznania. Musi przyzwyczaić się do nowych obowiązków – na szczęście może także liczyć na pomoc przyjaciół – potężnego i milczącego Sado Yasutory oraz niezbyt może rozgarniętej, ale bardzo wrażliwej na cudze nieszczęście Inoue Orihime. Natomiast chodzący do jego klasy Uryuu Ishida okazuje się członkiem klanu Quincy, także zajmującego się zwalczaniem hollowów, ale nienawidzącego shinigami... Nie powinno jednak dziwić, że już niebawem Ishida – niechętnie, ale jednak – będzie musiał walczyć ramię w ramię z bohaterem. Nie należy także zapominać o pewnym tajemniczym i ekscentrycznym sklepikarzu, zwanym Kisuke Urahara…

Bardzo dobre anime ciekawi bohaterowie ciekawa fabuła chociaż zawiera dużą ilość filerów nie przeszkadza to bardzo w oglądaniu. Duża ilość epizodów, tymczasem wstrzymana produkcja. Podobno pod koniec tego roku ma ruszyć z dalszą akcją mangi.
Polecam.

5. Full Metal Alchemists: Brotherhood
Głównymi bohaterami opowieści jest dwoje braci, Edward i Alphonse Elric, którzy mieszkają wraz ze swoją matką Trishą. Ich ojciec, sławny i poważany alchemik Van Hohenheim, z nieznanych nikomu powodów opuścił swoją rodzinę kilka lat temu. Obaj bracia przejawiają znaczny talent w alchemii, odnosząc drobne sukcesy w bardzo młodym wieku. Jednakże pewnego dnia ich matka zapada na ciężką chorobę i niedługo później umiera. Zrozpaczeni i samotni bracia, tęskniąc za matką, poważają się na czyn, którego od zawsze zabraniało prawo. Chcąc przywrócić swoją mamę do życia, przeprowadzają zakazaną transmutację człowieka. Transmutacja kończy się porażką i wielką tragedią. Przed Edwardem otwiera się tajemnicza Brama, twór widoczny tylko dla tych, którzy poważyli się na taki czyn. Ukazuje się mu „Prawda”, w imię zaś zasady równiej wymiany, braciom zostaje odebrane coś o równiej wartości do przedmiotu ich transmutacji. Edward zostaje pozbawiony lewej nogi, natomiast Alphonse całego ciała. Chcąc ratować duszę brata, Edwardowi udaje się przy pomocy alchemii zapieczętować ją w starej zbroi, przeprowadzając kolejną zabronioną transmutację. W rezultacie Edward traci prawą rękę, zaś Al zmuszony jest żyć jako żywa zbroja napędzana mocą alchemii. Dotkliwie okaleczeni, obaj bracia trafiają do domu swojej przyjaciółki, Winry Rockbell, która specjalizuje się w tworzeniu mechanicznych protez. Edward otrzymuje mechaniczne kończyny, dzięki którym w przyszłości otrzyma przydomek Stalowego Alchemika. Obwiniając się za stan brata i chcąc odzyskać jego ciało, Edward postanawia zostać państwowym alchemikiem, najmłodszym w historii kraju. Wciąż uważając, że to alchemia jest kluczem do odzyskania ich ciał, obaj udają się w podróż w poszukiwaniu wiedzy i sposobności. I tak w swojej wędrówce natrafiają na ślad kamienia filozoficznego, który może być ich jedyną szansą. Ale za jaką cenę?

Co ja mogę napisać, bardzo dobre anime fabuła cały czas idąca równo z mangą aż do samego końca nie duża ilość epizodów dlatego gorąco polecam.

6.Death Note
Pewnego razu zwykły licealista, Light Yagami, zauważa przez okno, że na trawnik koło szkoły upada notatnik. Po skończonych zajęciach podchodzi do niego zaciekawiony. Gdy wyczytuje, że wpisanie do notesu nazwiska jakiejś osoby sprawi, że taki ktoś umrze – wybucha śmiechem i odchodzi. Jednakże wewnętrzny głos nakazuje mu wrócić i to sprawdzić – w tym celu wpisuje nazwisko przestępcy, które usłyszał w telewizji. Zgodnie z tym, co zostało podane w notesie – człowiek ten ginie po 40 sekundach. Light jeszcze nie do końca może w to uwierzyć, lecz gdy u jego boku pojawia się shinigami – wszelkie jego wątpliwości zostają rozwiane. Postanawia zostać bogiem nowego świata i oczyścić go ze zła, plugastwa i przestępczości. Oczywiście policja szybko zauważa, że coś jest nie w porządku – przecież tylu przestępców nie może w tak krótkim czasie umrzeć na zawał. Do akcji wkracza tajemniczy detektyw L, którego nikt nigdy nie widział i którego imienia nikt nie zna. Rozpoczyna się szalona rywalizacja pomiędzy Lightem a L… Ten, który pierwszy pozna nazwisko przeciwnika, zwycięży.

Moje zdanie jest takie, bardzo ryjące głowę psychologiczne anime, dla niektórych ciężkie do zrozumienia, mi bardzo przypadło do gustu. Mała ilość epizodów.

7.Fairy Tail
Rozpatrując Fairy Tail pod kątem kryteriów istotnych dla gatunku, potencjalny widz najpewniej zwróci uwagę na wyrazistych i charakterystycznych bohaterów. Zróżnicowanie jest ogromne, i choć trzon obsady pozostaje w zasadzie niezmieniony, to co chwila pojawiają się nowe postacie, a czasami, jak to w shounenach bywa, także dawni wrogowie porzucają ścieżkę występku, by przyłączyć się do gildii. Drużyna jest skomponowana według wszelkich prawideł, ale i z odrobiną fantazji. Na pierwszy plan wysuwa się nieco roztrzepany, choć odważny Natsu, mistrz korzystania ze smoczego ognia. Ważną rolę spełnia jego najlepszy przyjaciel i zarazem odwieczny rywal Gray – wyrachowany (choć także niezbyt rozgarnięty) mag lodu. Konflikt żywiołów idzie w parze z różnicami osobowości i przypomina żywo rywalizację duetu głównych bohaterów Naruto, choć pełni bardziej marginalną rolę. Dzieje się tak dlatego, że krewką dwójkę zazwyczaj pacyfikuje Erza, koleżanka z dzieciństwa i osoba równie przyjacielska, co władcza, zdolna utrzymać w ryzach jeszcze ze stu równie żywiołowych chłopaków. Rolę komediową pełni przede wszystkim Happy, niebieski, gadający i potrafiący latać kot, który głosem Rie Kugimiyi zawsze gotów jest do wtrącenia zabawnego komentarza. Dzielnie wspiera go nowo przyjęta w szeregi magów gildii Lucy, blondynka będąca tak potrzebnym głosem rozsądku wśród rzeszy narwanych towarzyszy. Wymieniać można by długo i nikt nie powinien mieć problemu ze znalezieniem swych ulubieńców, którym będzie kibicował podczas licznych przygód.

Bardzo ciekawe anime z mnóstwem akcji jak i nie braknie wątków komediowych polecam każdemu.
Średnia ilość epizodów, nadal wychodzą nowe.

8.InuYasha
Inuyasha to tytuł sławny na świecie, acz z jakichś przyczyn w naszym kraju prawie zupełnie nieznany. A szkoda, bowiem jego sława jest w pełni zasłużona. Seria ta opowiada o losach uczennicy, która przypadkowo cofa się w czasie do feudalnej Japonii, pełnej duchów, demonów, magii oraz innych sił nadprzyrodzonych. Zostaje tam wplątana w walkę toczoną o potężny magiczny klejnot, nazywany Shikon no Tama. Tego typu pomysł na zawiązanie fabuły nie jest może zbyt odkrywczy, ale na szczęście sytuacja szybko się poprawia.

Kagome – bo tak nazywa się główna bohaterka – wyraźnie wyróżnia się z tłumu bohaterek w szkolnych mundurkach, znanych z wielu anime. Nie jest to bowiem roztrzepana beksa, do jakich mogły przyzwyczaić nas inne serie, a osoba twardo stąpająca po ziemi, sprytna i zdecydowana. Prócz niej, w rolach pierwszo- i drugoplanowych obsadzono całkiem sporą gromadkę równie barwnych postaci. Niebawem obok Kagome pojawia się tytułowy Inuyasha, będący pół krwi psim youkaiem (youkai: istota nadprzyrodzona, demon), czujący nieco zbyt duży pociąg do płci przeciwnej mnich Miroku, szukająca zemsty łowczyni youkaiów Sango oraz osierocony młodziutki lisi youkai Shippo. Zaczynająca się sztampowo intryga, zatacza coraz dalsze i dalsze kręgi, obejmując coraz to nowe wątki.

Każdy z bohaterów ma dobre powody, by zdobyć odłamki rozbitego klejnotu. Towarzyszy im bardzo rozbudowane grono postaci drugoplanowych, acz nie mniej ważnych dla fabuły. Należy do nich pełniący rolę głównego złego Naraku – wraz z czeredą sług, Sesshoumaru (i jego własna świta) – czystej krwi youkai i brat Inuyashy (niezbyt zresztą z tego pokrewieństwa zadowolony), czy Kikyou – dawna miłość tytułowego bohatera. Historie postaci są bardzo rozbudowane, splatają się ze sobą, tworząc wrażenie, że świat anime żyje i jest prawie realny, a nie – jak to ma czasem miejsce – stanowi dekorację, stworzoną po to, by bohaterowie mogli popisywać się swoimi nadprzyrodzonymi mocami.

Kolejne anime które polecił mi Jarek, bardzo ciekawe z wciągającą fabułą i ciekawymi bohaterami.
Średnia ilość epizodów, polecam.

9. Code Geass : Lelouch of the Rebellion, Code Geass : Lelouch of the Rebellion R2
W roku 2010 Święte Imperium Brytanii wypowiedziało neutralnej Japonii wojnę. Do walki po raz pierwszy została wysłana broń najnowszej generacji – olbrzymie humanoidalne roboty bojowe, zwane Knightmare Frame. Siły obronne Japonii, nie mając szans w starciu z taką potęgą militarną, szybko zostały pokonane, a sama Japonia stała się częścią terytorium Imperium. Zostały jej odebrane „wolność, prawa, honor oraz imię”. Od tej pory zaczęto ją określać mianem „Area 11”, a jej mieszkańców nazwano Eleven.

Siedem lat później. W centrum Tokio, jednej z kolonii Imperium, mieszkają obok siebie dwie społeczności: Eleven, ulokowani w getcie Shinjuku oraz obywatele Brytanii, opływający we wszelkie dobra, jakich tylko może im dostarczyć państwo. Bogate centrum prosperuje, a z jego obrzeży, którymi biegnie linia metra, widać gruzy dawnego Tokio. „Normalni” ludzie boją się i gardzą Eleven.

Nie od dziś wiadomo, że ciemiężony naród będzie próbował wyrwać się spod władzy okupanta. Nie inaczej jest i tutaj. Istnieją i działają grupy terrorystyczne, złożone z osobników, którzy uparcie nazywają się Japończykami, nie przyjmując i nie akceptując miana Eleven. Jednakże ich zamachy i dywersyjne działania są dla olbrzymiego Imperium zaledwie drobnymi wypadkami, nie wyrządzającymi większych szkód. Zmienia się to jednak, gdy terroryści kradną trzymany w ścisłej tajemnicy obiekt badań wojskowych – podobno śmiercionośną broń. W wydarzenia, mające miejsce podczas pościgu, przypadkowo zostaje wmieszany pewien uczeń – Lelouch Lamperouge, przez przyjaciół zwany Lulu. Zapewne rozwój wypadków skończyłby się dlań śmiercią, gdyby nie pojawienie się tajemniczej dziewczyny, która w zamian za obietnicę spełnienia jednego jej życzenia obdarza Lulu mocą – tytułowym geass, pozwalającym zmusić człowieka do wykonania jego rozkazu. Znalazłszy się w sytuacji, gdy jego szanse na przeżycie drastycznie zmalały, Lulu postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Dzięki nieprzeciętnemu umysłowi, skradzionej broni, a także nowej mocy udaje mu się przejąć kontrolę nad sytuacją. Tak oto rodzi się Zero – nowy przywódca buntowników – a wraz z nim jego legenda. Okazuje się zresztą, że terroryści nie mogli trafić lepiej – życiowym celem Leloucha jest zemsta, czyli zniszczenie Świętego Imperium Brytanii oraz zabicie pewnej osoby. By to osiągnąć, nie zawaha się przed sięgnięciem po najbardziej radykalne środki, pozostawiające wiele do życzenia pod względem etycznym.

Fabuła trzyma w ciągłym napięciu: praktycznie cały czas się coś dzieje, nie ma dłużyzn. Ponadto w miarę przybywania odcinków akcja przyspiesza, aby w finale osiągnąć zawrotną prędkość paru dużej wagi wydarzeń na odcinek. Oczywiście w tego typu serii nie dało się uniknąć scen dramatycznych. Są one jednak tak dobrze wkomponowane w całość, że nie można im zarzucić zbytniego epatowania patosem, a stonowane, następujące zaraz po nich wydarzenia, często stanowią jakąś odskocznię. Wspominając o kompozycji nie można także pominąć charakterystycznego sposobu przedstawiania zdarzeń. Jedną z zalet tej produkcji jest doskonała synchronizacja prowadzonych równolegle wątków: przeskoki pomiędzy wydarzeniami rozgrywającymi się w tym samym czasie, ale w różnych miejscach. Momenty „cięcia” są wybierane zawsze bardzo trafnie, dodatkowo zwiększając dynamiczność i płynność akcji. Walki nie przesłaniają fabuły i bohaterów. W starcia mechów, stanowiących główną broń obu stron konfliktu, prawie zawsze wplatane są dialogi, które nie ograniczają się do przekrzykiwania, kto jest silniejszy. Same konfrontacje zresztą są zazwyczaj uprzednio szczegółowo planowane, co dodaje fabule spójności i prawdopodobieństwa.
R2:
Czarna Rebelia upadła. Większość członków Zakonu została złapana i aresztowana. Zero nie żyje. Przed taką rzeczywistością zostali postawieni obywatele dawnej Japonii oraz Świętego Imperium Brytanii, zaś stosunki między nimi wróciły do stanu sprzed pojawienia się Zero, jeśli nie zaogniły się jeszcze bardziej – z jednej strony mamy przecież Księżniczkę Masakry, a z drugiej chęć odwetu za akcje Zero. Jednakże całą prawdę znają tylko nieliczni. Lelouch Lamperouge jest zwykłym uczniem zwykłej szkoły, każdy jego dzień wygląda podobnie… Zaraz, zaraz. Każdy, kto obejrzał pierwszą serię, zapewne wymruczy pod nosem: „co u licha?”. Minął prawie rok, a Lelouch nie pamięta niczego, co było związane z Zero. Wiedzie w miarę spokojne życie, urozmaicane, jak to bywało niegdyś, nielegalnym hazardem,a poza tym dręczy go frustracja z powodu otaczającej go stagnacji. Nie trzeba chyba mówić, że taki stan nie potrwa długo – w końcu nie byłoby Code Geass bez Zero, a co więcej, bez Zero nie byłoby Czarnych Rycerzy. Przedstawiciele tych ostatnich doskonale zdają sobie z tego sprawę i zrobią wszystko, aby odzyskać wodza.

Kolejne z poleconych mi przez Jarka anime, bardzo ciekawe psychologiczne anime trochę podobne do death note ciężkie do zrozumienia ale bardzo wciągające. Spora ilość epizodów, polecam.

10.Ao no Exorcist
Anime zaczyna się w miarę ciekawie, jeśli ktoś nie oczekuje nic ponad przeciętnego shounena. Rin Okumura – standardowy zestaw A: w gorącej wodzie kąpany, pyskaty, inteligentny poniżej średniej, nadrabiający sympatyczną mordą, silnym poczuciem sprawiedliwości i pewną dozą empatii – wraz z bratem bliźniakiem, Yukio (standardowy zestaw B: kontrast do zestawu A) – wychowywani są przez przybranego ojca, księdza­‑egzorcystę Shirou Fujimoto, który przygarnął ich pod swój dach po tym, jak stracili rodziców. Pewnego dnia Rin odkrywa, że może widzieć rzeczy nie z tego świata, ale ze świata demonów (Gehenny). Nieco później zaś, w wyniku niefortunnych wydarzeń, zostaje przed nim odkryta prawda o jego urodzeniu – jest bowiem synem ludzkiej kobiety oraz szatana, o czym świadczą odziedziczone w linii po mieczu charakterystyczne niebieskie płomienie oraz demoniczna siła (których jego bliźniakowi poskąpiono). Po otrzymaniu magicznej broni i obowiązkowej traumy w postaci utraty ukochanej osoby, trafia do szkoły dla egzorcystów, akademii True Cross, przyjęty przez samego dyrektora i znajomego Fujimoto, Mephisto Phelesa, aby tam się szkolić i pewnego dnia zabić rodzonego(?) ojca.

Tak znowu polecone mi przez Jarka anime YamchaSmile. Bardzo ciekawa fabuła wciągająca z mnóstwem akcji. Mała ilość epizodów, polecam.

Oto i moja 10-tka najlepszych anime według mnie, a jakie są wasze typy?

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ YT !!
http://youtube.com/PatrykSCoversFanDub
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Like Post Odpowiedz cytując ten post

12-03-2013, 12:15 PM
Post: #2


Xenek
******
Moderator Globalny
Liczba postów: 608
Likes Given: 303
Likes Received: 178 in 135 posts
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 25RE: Moje top 10 anime
http://dbmmo.net/showthread.php?tid=207
Nie chce mi sie drugi raz pisać Smile Ale częściowo pokrywamy się.

Fairy Tail co chwile ktoś mi poleca, więc kiedyś muszę obczaić.

Zabij Wroga Cudnież mija Droga
Choć Beznoga Pani Śmierć Jest Sroga
Wojenko, Wojenko, cóżeś Ty za Pani?
Że za Tobą idzie chłop krwią malowany...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Like Post Odpowiedz cytując ten post

12-03-2013, 12:33 PM
Post: #3


NazuroSan
*******
Rō Kaiôshin
Liczba postów: 254
Likes Given: 100
Likes Received: 99 in 58 posts
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 7RE: Moje top 10 anime
Podobno chcą zakończyć emisje Fairy Tail :<
Nigdy nie przekonam się do "One Piece", dziwna fabuła i okropna kreska.

[Obrazek: tumblr_m9jmp3nF8l1r72ht7o7_r2_500.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Like Post Odpowiedz cytując ten post


The following 1 user Likes NazuroSan's post:
Azonic (15-09-2017)

12-03-2013, 12:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-03-2013 12:46 PM przez Barwiej.)
Post: #4


Barwiej
*******
Karin
Liczba postów: 518
Likes Given: 321
Likes Received: 280 in 125 posts
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 24RE: Moje top 10 anime
(12-03-2013 12:33 PM)NazuroSan napisał(a):  Nigdy nie przekonam się do "One Piece", dziwna fabuła i okropna kreska.
Też na początku miałem negatywne nastawienie do tego tytułu, bo co może być ciekawego w piratach, dodatkowo kreska na pierwszy rzut oka dziwna, ale już po 10 odcinkach bardzo mnie wciągnął ten tytuł. Przyzwyczaiłem się do kreski, a fabuła moim zdaniem jest genialna. Aktualnie jestem na 412 odcinku i muszę powiedzieć, że cały czas anime trzyma się na bardzo wysokim poziomie i widać, że autor ma wszystko dobrze poukładane co i jak ma być dalej. Dużym plusem One Piece jest humor którego jest bardzo dużo. Gorąco polecam ten tytuł Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Like Post Odpowiedz cytując ten post


The following 1 user Likes Barwiej's post:
Hisaki (12-03-2013)

12-03-2013, 12:50 PM
Post: #5


BekO
***
Changeling
NoNameCrew
Liczba postów: 301
Likes Given: 13
Likes Received: 78 in 44 posts
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 10RE: Moje top 10 anime
(12-03-2013 12:33 PM)NazuroSan napisał(a):  Podobno chcą zakończyć emisje Fairy Tail :<
Nigdy nie przekonam się do "One Piece", dziwna fabuła i okropna kreska.

No ja też o tym słyszałem podobno ostatni odcinek FT ma wyjść 30 marca ale decydująca odpowiedź ma wyjść w ostatnim tygodniu marca.

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ YT !!
http://youtube.com/PatrykSCoversFanDub
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Like Post Odpowiedz cytując ten post

12-03-2013, 12:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-03-2013 01:00 PM przez Xenek.)
Post: #6


Xenek
******
Moderator Globalny
Liczba postów: 608
Likes Given: 303
Likes Received: 178 in 135 posts
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 25RE: Moje top 10 anime
Cytat:ale już po 10 odcinkach bardzo mnie wciągnął ten tytuł.
Pierwsze 20 odcinków to katorga Confused Około 50 zaczęło mnie wkręcać.
Genialne są te wszystkie starcia, rewolucje, itp.

Sam obejrzałem wszystkie dostępne i przeczytałem mangę. Smile

Niedługo ma wyjść filler, w którym będą bohaterowie z DB, OP i jakiegoś jeszcze ustrojstwa.
Niektórzy fani mówią, że wydarzenia poprzedzające DB to właśnie One Piece. Autorzy obu tytułów to dobrzy znajomi, a twórca One Piece sprawnie wdraża motywy inspirowane DB Smile

Zapowiedź:
http://www.saiyanisland.com/2013/02/drag...e-special/

Ciekawy cross:
http://mangafox.me/manga/cross_epoch/c000/1.html

@add:
W przypadku Naruto S. również przeczytałem mangę i z odcinkami jestem na bieżąco Wink

Zabij Wroga Cudnież mija Droga
Choć Beznoga Pani Śmierć Jest Sroga
Wojenko, Wojenko, cóżeś Ty za Pani?
Że za Tobą idzie chłop krwią malowany...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Like Post Odpowiedz cytując ten post

12-03-2013, 02:05 PM
Post: #7


Yoshimitsu
W zaświatach na troszku :(
Liczba postów: 472
Likes Given: 68
Likes Received: 135 in 75 posts
Dołączył: Jan 2013RE: Moje top 10 anime
Jedyne jakie widziałem to DB, Naruto, Shaman King, Yu-gi-oh i to chyba tyle Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Like Post Odpowiedz cytując ten post

12-03-2013, 04:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-03-2013 04:04 PM przez Felek428.)
Post: #8


Felek428
*
Ziemski Wojownik
Liczba postów: 14
Likes Given: 4
Likes Received: 3 in 2 posts
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 0RE: Moje top 10 anime
Co do końca FT to prawie że juz potwierdzone. W miejsce transmisji FT ma wejsc jakies nowe anime. Ale sa informacje które mowią, że w czwartki będą wychodzić odcinki pt. "Fairy Tail Best" czy cos takiego i będą to odcinki pokazujące najciekawsze momenty. Jbc to tylko koniec transmisji anime, manga dalej bedzie leciala

[Obrazek: 3o85xn4N24n6QlGT2E.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Like Post Odpowiedz cytując ten post

12-03-2013, 04:08 PM
Post: #9


BekO
***
Changeling
NoNameCrew
Liczba postów: 301
Likes Given: 13
Likes Received: 78 in 44 posts
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 10RE: Moje top 10 anime
O FTB też słyszałem no cóż dużo osób woli oglądać anime niż czytać mangę, no ale skoro chcą zakończyć to lepiej niech zrobią to teraz niż zapychać czas antenowy jakimiś filerami. Ja do czytelników mangi nie należę i nigdy mangi nie czytałem bo nie potrafię się do tego przekonać może jak bym miał prawdziwą mangę książkę może bym przeczytał ale w necie czytać to nie to samo.

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ YT !!
http://youtube.com/PatrykSCoversFanDub
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Like Post Odpowiedz cytując ten post

12-03-2013, 04:28 PM
Post: #10


Felek428
*
Ziemski Wojownik
Liczba postów: 14
Likes Given: 4
Likes Received: 3 in 2 posts
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 0RE: Moje top 10 anime
Nie zapadla decyzja ze juz nigdy nie bedzie emitowane. Kiedyś to napewno wroci, o tyle denerwujace jest zakonczenie transmisji ze konczy sie ona w srodku arc'u. Lecz jedyna pewna informacja o czyms nowym jest tylko info o OVA 5 ktora ma wyjsc w czerwcu i nie dawno został przetlumaczony na PL movie

[Obrazek: 3o85xn4N24n6QlGT2E.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Like Post Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości