Forum Dyskusyjne Dragon Ball Online DBO

Pełna wersja: Pełne spolszczenie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Witam

Chciałbym ogłosić taką rzecz... mianowicie zabrałem się za spolszczanie DBO i mam juz ok 15% spolszczone resztę muszę rozkodować z Unicode czy tam UTF 8 na język angielski i chciałbym, a wręcz prosiłbym jakąś osobę która się na tym zna o PW do mnie z tagiem [Spolszczenie]. Lub gg 11205268.

Pozdrawiam
Witaj! Spolszczenie robisz bezpośrednio z chińskiego/koreańskiego języka? o.O Jeżeli tak to naprawdę gratuluję, a 15% całej gry to naprawdę sporo.
wczoraj bylo 30
xD powodzenia choc fakt ze fabuly tu duzo nie ma a patch angieslki spokojnie daje rade
ale powodzonka takim projektom zawsze xD
Doświadczenie to jedynie mogę mieć w tłumaczeniu C, C+, C++ i Java. Język Angielski nie jest mi obcy więc bez problemu z tłumaczeniem, nie tłumaczę bezpośrednio lecz narzucam słowo podobne do oryginału Smile Wyodrębniłem nazwy itemków, questów, opisy questów, mobków, miast itp. więc cała gra będzie spolszczona.
Podziwiam twój zapał zią, powodzenia Smile
Jak chce niech się stara, ale szczerze wątpię aby było to szeroko zastosowane, angielski w zupełności wystarczy. Poczekajmy może najpierw na zangielszczenie 100%, dopiero o spolszczeniu pomyślmy.
Zaangielszeczenie w 100% nie było by problemem gdyby nie Unicode i UTF-8 Na którym się nie znam. Jestem tłumaczem i programistą językowym więc Smile
Na dbocom.com poszukaj czy nie potrzebują pomocy przy zangielszczeniu. Tam też sam szybciej znajdziesz kogoś do pomocy niż tu (zakładając że wybierzesz pracę przy zangielszczeniu a spolszczenie odstawisz). W każdym bądź razie: powodzenia! Big Grin
Praca z kolegą idzie nam dobrze. Połowa mobów przetłumaczona aby tak dalej to jutro moby będą spolszczone! Smile Pod nóż potem idą tłumaczenia questów Smile
Połowa mobów?=D
Robicie w 2 a zangielszczenie robi kilka osób, jeśli to nie fake, czy dzisiejszy kawał no to jestem zdziwiony. W wolnej chwili możecie zamieścić jakieś screeny? Nie żebym nie wierzył ale bym chętnie zobaczył jak to wygląda =P.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Przekierowanie