Dragon Ball Global
Aktualny czas: 20-10-2018, 05:22 AM Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jaką golarkę/trymer kupić?

12-09-2018, 08:55 AM

MartynaWataszka
Saibaiman
Liczba postów: 1
Likes Given: 0
Reputacja: 0

Information jaką golarkę/trymer kupić?
Słuchajcie mam sprawę, poszukuje dla siebie Golarki elektrycznej, bo mam już dosć tych wszystkich jednorazówek. Wiecznie sie rozcinam. Zastanawiałem się nad kupnem trymera remington pg6130, ale opinie są różne.

Nie musze się golić na zero, bardziej potrzebuje przycinać zarost co 2-3 dni. COś możecie mi polecić???

Cool
Przedstawiam wam mój ranking odkurzaczy https://facetomania.pl/ranking/odkurzaczy na rok 2018 Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Like Post Odpowiedz cytując ten post

12-09-2018, 01:10 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-09-2018 01:29 PM przez Tummi.)

Tummi
Grubas
KINTO
Liczba postów: 591
Likes Given: 338
Reputacja: 17

RE: jaką golarkę/trymer kupić?
Bo jednorazówki to wielkie ,,G" i spisek producentów jak z żyletki (20gr) wcisnąć 5-cio ostrzowy wkład za 30zł, tym samym narażając skórę na 5x więcej przejazdów po skórze i suche piany w puszce z masą chemii.

Jak zamierzasz pozostać przy goleniu do zera, to kup pierwszą lepszą maszynkę na żyletki, nawet z rossmana plastikowo-metalową (to ciężar maszynki ma golić a nie dociskanie plastikowej jednorazówki), krem Wars za 2zł i pędzel, i jak będziesz delikatnie się golić (nie dociskać) to się nie zatniesz. Koszt taki początkowy to jakoś 40zł. Może to się wydać trochę dziadkowe, ale jak się zastanawiam to nie przypominam sobie by mój dziadek który golił się maszynką na żyletki był kiedykolwiek zacięty.

Jak decydujesz się na zarost, to z golarkami/trymerami nie pomogę bo po powyższym jak wciągniesz to aż ciężko przestawić się na zapuszczanie zarostu bo wybór w sieci jest ogromny. Wink

http://www.swtor.com/r/KFtMTM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Like Post Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości